Strzał Neuhausa z dystansu. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Akcja gości zakończona niecelnym strzałem.

BVB kontroluje sytuację na boisku. Goście nie potrafią oddać celnego strzału.

3
2
78'
77'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jadon Sancho. Podręcznikowy kontratak! Sancho ruszył z piłką spod własnego pola karnego, przebiegł z nią niemal całe boisko i wyłożył ją Haalandowi, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Sommera.

Borussia Dortmund
11
4
1
76'

Goście biją głową w mur. Nie potrafią przebić się przez defensywę gospodarzy.

2
2
1
73'

Plea szukał Thurama w polu karnym. Podanie przeciął Hummels.

2
3
72'

Zagranie Bensebainiego wzdłuż pola karnego. Piłka nie trafiła do żadnego z graczy gości.

71'

Strzał Herrmanna z powietrza. Bez problemów piłkę złapał Burki.

68'

Strzał Witsela z dystansu, ale trafił w rywala.

62'

Plea dostał dobre podanie, ale nie opanował piłki.

61'

Dalekie podanie Hummelsa w kierunku Sancho. Przeciął je obrońca gości.

2
1
60'

Hummels w polu karnym powalił Thurama. Goście protestują przeciwko decyzji arbitra. Karnego jednak nie ma.

1
1
60'

Sancho dograł do Meuniera, ten szukał w polu karnym Bellinghama, który nie zdołał opanować piłki.

55'

Groźna akcja Borussii, ale została przerwana z powodu spalonego.

1
54'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Norweg niczym Lewandowski zwolnił przed oddaniem strzału. Następnie uderzył w przeciwny róg niż rzucił się Sommer.

12
7
3
3
53'

Jest zmiana decyzji. Rzut karny dla BVB!

3
2
2
51'

Reyna wślizgiem został zatrzymany w polu karnym. Amerykanin przewrócił się. Sędzia nie dopatrzył się faulu, ale sytuacja analizowana będzie przez system VAR.

1
49'

Dobra akcja gospodarzy zakończona nieudanym strzałem Passlacka.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
45+2'

Sancho ruszył z akcją, ale został zablokowany przez rywala.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

43'

Szybka akcja Borussii Dortmund zakończona fatalnym dośrodkowaniem Hummelsa. Niemiec tylko przeprosił kolegów za swoje zagranie.

1
1
40'

Ależ blisko gola! Can dograł w pole karne, głową uderzył Sancho i piłka przeleciała tuż nad bramką.

1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lars Stindl.

Borussia M'gladbach
1
1
1
38'

Ostro potraktowany Bensebaini. Protesty gospodarzy i krótka przerwa w grze.

1
35'

Gol! Strzelił Giovanni Reyna. Asystował mu Jude Bellingham. BVB dopięło swego. Po wrzutce ze skrzydła Bellingham dograł piłkę do Reyny, który oszukał obrońcę i pokonał bramkarza.

12
7
1
1
33'

Meunier szukał w polu karnym Haalanda. Norweg nie zdołał dopaść do piłki.

1
31'

Wciąż żadna z drużyn nie postawiła na odważne ataki. Dobra defensywna gra obu ekip.

28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne BVB. Zagranie nieudane, a gospodarze ruszyli z kontrą.

2
2
1
24'

Długa akcja BVB, lecz bez zagrożenia dla rywali.

1
22'

Haaland w polu karnym przepchnął rywala i oddał strzał z trzynastu metrów. Obok bramki.

1
1
1
21'

Po wrzutce z rzutu wolnego głową uderzył Haaland. Bez problemów obronił Sommer.

1
17'

Będzie zmiana. Hazard już nie wróci na boisko.

1
1
15'

Przerwa w grze. Na boisku leży Hazard i narzeka na uraz mięśniowy. Belg najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry.

1
15'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale szybko zdołali wyjaśnić sytuację wybiciem piłki.

1
1
14'

Podanie w kierunku Stindla. Ten nie zdołał jednak oddać celnego strzału.

1
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manuel Akanji.

1
1
12'

Uspokoiło się to spotkanie. Zawodnicy obu drużyn cierpliwie wymieniają podania i szukają sposobu na stworzenie zagrożenia pod bramką rywala.

1
10'

Dobre podanie Meuniera w pole karne, lecz tam fatalnie piłkę przyjął Bellingham.

1
8'

Dalekie podanie w pole karne gospodarzy, ale piłkę przejął Burki.

1
1
6'

Goście szybko uspokoili swoją grę. Borussia Dortmund już nie jest tak aktywna w ofensywie.

1
4'

BVB wymienia kolejne podania i szuka swoich szans na ofensywne akcje.

4
2
1
1
1
2'

Gospodarze od poczatku meczu rzucili się do ataków i zepchnęli rywali do defensywy.

1
czas Start meczu
17:53

Na trybunach Signal Iduna Park obecnych jest 10 tysięcy widzów.

2
1
1
17:53

Obie drużyny nie ukrywają swoich wysokich aspiracji, które sięgają nawet walki o mistrzostwo Niemiec.