Hertha Berlin. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Eduard Loewen.

1
3
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.  Sprint z połowy boiska do sytuacji sam na sam i strzałem po ziemi pokonuje Gikiewicza! Po meczu!

115
55
10
4
3
85'

Piątek miał pozycję do strzału, ale wolał podać do Cunhi, to nie była dobra decyzja.

1
1
6
83'

Obie ekipy mają teraz problem ze stworzeniem dobrej sytuacji.

1
2
2
1
83'

Cordoba jest na trybunach, porusza się o kulach.

3
2
1
2
80'

Gumny teraz uprzedza Piątka i wybija piłkę adresowaną do niego.

2
3
1
1
2
77'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Carlos Gruezo. Wchodzi: Marco Richter.

Marco Richter #23
1
1
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
74'

Piątek w tłoku szuka Cunhi. Znalazł, zagrał wysoką piłkę, ale za wysoką.

1
1
4
71'

Stara się przycisnąć Augsburg, ale notuje łatwe straty w środku pola.

2
2
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Gruezo.

1
1
1
64'

Uwaga, świetna kontra Herthy, kończy ją Piątek i... słupek ratuje Gikiewicza!

8
2
3
6
3
62'

Uwaga, Niederlechner w polu karnym i strzela prosto w bramkarza!

2
3
1
1
3
60'
ZMIANA
59'

Świetna dwójkowa akcja Pekarika z Daridą, w ostatniej chwili Pekarik powstrzymany w polu karnym. Akcję napędził im... Piątek.

4
3
1
1
2
58'

Hertha szarpie tempo, chce zamęczyć Augsburg.

1
1
1
2
2
55'

Świetna piłka do Piątka, ale wychodzi z pola karnego Gikiewicza i wybija futbolówkę za boisko.

3
5
1
1
54'

Ostre dośrodkowanie Caligiuriego piąstkuje jednak Schwolow.

1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dodi Lukebakio. Asystował mu Krzysztof Piątek. Dośrodkowanie Polaka, błąd w komunikacji Gumnego z Gouweleeuwem i Lukebakio posyła piłkę tuż obok ręki Gikiewicza!

40
15
2
5
9
50'

Ładnie rozprowadził grę Piątek na lewą stronę, ale tam Lukebakio popełnia faul w ataku.

2
3
5
46'
ZMIANA

Hertha Berlin. Schodzi: Jhon Cordoba. Wchodzi: Krzysztof Piątek. Pio Pio zmienia kontuzjowanego kolegę.

czas Druga połowa
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matheus Cunha. Czekał Gikiewicz do końca i poszedł w inną stronę. Pewny strzał Brazylijczyka po ziemi i Hertha prowadzi!

Hertha Berlin
4
2
1
7
10
43'

Cordoba jest jeszcze opatrywany przez lekarzy...

2
3
2
3
4
41'

RZUT KARNY DLA HERTHY! Cordoba podcięty przez Uduokhaia, nie ma żadnej dyskusji.

3
1
1
1
2
40'

Świetna kontra Augsburga, piłka w siatce po strzale Hahna, ale jest ofsajd!

1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jeffrey Gouweleeuw.

1
1
38'

Mecz jest trudny, intensywny, wymagający, dużo walki, gry wytrenowanymi schematami, co wychodzi nieźle. Brakuje jedynie klarownych sytuacji i goli.

2
2
37'

Kocioł w polu karnym Augsburga, nikt nie strzela, dopiero Guendouzi na półpusta bramkę, ale jego wolej w ostatniej chwili zablokowany!

1
34'

Korner dla Herthy. Wrzutka na Cordobę, jest strzał i znowu pewnie łapie Gikiewicz.

1
1
31'

Zamieszanie w polu karnym Herthy, szybka kontra, ale nie skończyła się strzałem...

1
1
30'

Świetna piłka na Gregoritscha, zabrakło mu centymetrów, żeby znalazł się na pozycji do strzału...

1
1
2
29'

Nieco mgliście robi się nad WWK Arena, piłkarzom z ust leci para przy oddychaniu. Zimno.

1
1
1
1
27'

Uwaga, główka Starka i świetnie łapie to Gikiewicz!

3
25'

Cierpi Guendouzi. Upadając po skoku do piłki, zawadził głową o but rywala...

1
1
23'

Gruezo z dystansu, zablokowany. Chwilę wcześniej odpuścił wypad w pole karne Gumny. Widać, że ma technikę, ale brak mu jeszcze wystarczającej pewności siebie na boisku.

1
21'

Cunha uciekł od Gumnego i zmienił stronę, ale teraz naciska na Polaka Guendouzi, który debiutuje w składzie "Starej Damy".

2
1
1
19'

Cunha z ostrego kąta i naprawdę niewiele brakowało do szczęścia! Odważna próba Brazylijczyka, ale od bramki wznowi Gikiewicz.

1
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Caligiuri. Podciął rywala pod polem karnym, szansa dla gości z rzutu wolnego.

17'

Ładnie zawinął piłkę Gregoritsch, strzela i... piłka ląduje na górnej siatce! Próba warta pochwały.

1
1
16'

Teraz przede wszystkim rozgrywa Hertha, ale dość wolno i daleko od bramki. Małe szachy na początku tego meczu.

1
1
13'

Długa piłka na Lukebakio, ale ma problemy z opanowaniem jej.

1
1
11'

Augsburg rozciąga maksymalnie atak pozycyjny, strata Gumnego, ale nie idzie Hertha z kontrą. Nie chcą berlińczycy forsować tempa.

2
1
8'

I znowu Gumny wygrywa z Cunhą, zmusza go do wyjścia z piłką za boisko.

6
5
3
7'

Kolejny pojedynek Brazylijczyka z Polakiem, faulowany Gumny. Dużo piłek idzie lewą stroną Herthy. Gumny wygląda na zdenerwowanego, ale na razie daje radę.

7
6
2
1
5'

Wyścig Gumnego i Cunhi do piłki. Wygrywa Polak i wybija za boisko.

8
4
1
1
1
3'

Rzut wolny dla Herthy. Dośrodkowanie i piąstkuje Gikiewicz.

6
3
1
1
1
2'

Wysoko stoi Hertha, zmusza Augsburg do gry do tyłu.