2
1
2
90+3'

Cierpi Gross, przerwa w grze. Ale gra dziś kapitalne zawody, świetnie czyści sytuacje.

3
3
10
6
9
90+1'

Mamy doliczone 3 minuty.

16
6
7
6
10
90+1'
2
5
6
5
6
90'

Zaraz czas doliczony, a zanosi się na piąty z rzędu remis Werderu. Mało tego - to piąty remis 1:1.

4
7
6
5
7
87'

Co za kontra gości, Sargent sam na sam, Sargent i... Neuer fenomenalnie to broni jedną ręką!

20
11
9
6
10
86'

Mocna centra Muellera, za mocna dla Sane.

9
6
3
8
6
84'

Choupo-Moting nie trafia z dwóch metrów, o rany! On to powinien strzelić! Alaba miękko na Sane, ten wystawia Kameruńczykowi piłkę, a on posyła ją nad bramką!

8
8
7
8
26
83'

Uwaga, Sargent w polu karnym i w ostatniej chwili odbija mocny strzał Goretzka na rzut rożny!

5
5
5
3
6
81'

Wrzutka na "Lewego", wysoko skacze Polak, strzela głową ponad poprzeczką. W dodatku fauluje w ataku. To nie jest dobry mecz polskiego napastnika.

8
2
2
4
9
80'

Żółta kartka dla trenera Werderu Brema Floriana Kohfeldta. Miał pretensje do arbitra.

10
4
5
2
3
80'

Rashica z 30 metrów, niecelnie.

2
4
1
2
8
76'

Ładnie zakręcił piłkę Gnabry, skacze Choupo-Moting, ale pewnie chwyta futbolówkę Pavlenka.

6
5
5
8
7
73'

Znowu Boateng na Lewandowskiego, ale Polak fauluje Toparaka w polu karnym. Turek trochę to wymusił.

4
5
5
12
13
72'

Werder Brema. Schodzi: Kevin Mohwald. Wchodzi: Jean-Manuel Mbom.

4
70'

Sprytne zagranie "Lewego" na Muellera, ale spóźniony był Niemiec.

4
1
6
7
5
68'

Alaba z dystansu, ale niecelnie.

13
6
8
11
17
66'

Werder Brema. Schodzi: Leonardo Bittencourt. Wchodzi: Felix Agu.

3
65'

Boateng na Lewandowskiego - wyżej skacze Pavlenka.

6
2
4
5
9
63'
15
3
4
3
5
63'
10
1
4
3
5
63'

Szykuje się potrójna zamiana w Bayernie, czas wytoczyć najcięższe działa.

8
4
4
3
4
62'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Leon Goretzka. Wysokie dośrodkowanie, 4-5 graczy Bayernu w polu karnym, a najdalej jest Coman i to on zamyka akcję strzałem głową z prawie zerowego kąta. Jest remis!

61
40
12
10
20
60'

Bayern zamknął rywala, ale nic z tego nie ma. Sami się Bawarczycy zamęczają... Werder jest cierpliwy.

4
5
3
2
15
57'

1
56'

Ciekawostka - Werder prowadzi z Bayernem do przerwy pierwszy raz od 2014 r.

8
2
7
4
9
53'

Coman, ostry kąt, strzela i broni świetnie Pavlenka!

4
5
4
3
5
52'

Costa z dystansu - POPRZECZKA! Bramkarz miał szczęścia, że potem piłka nie odbiła się od jego pleców!

5
4
4
7
6
50'

Lewandowski, Musiala, miała być klepka, ale trzeba było rozciąga do Alaby. Ten gra pod bramkę i łapie piłkę bramkarz.

2
2
4
2
6
47'

Uwaga, kontra Werderu, pędzi Rashica, pole karne, Rashica i... wchodzi Boateng i wybija piłkę spod nóg! Zbyt długo gracz gości zbierał się do strzału. Boateng zgarnął jeszcze kopniaka w piszczel, ale przypadkowo.