Bundesliga: 9. kolejka
28 lis 2020 15:30
90+5'

Jak to nie wpadło! Haaland na drugim metrze zamiast wpakować piłkę do pustej bramki, to uderzył tuż obok niej. Norweg nie ukrywa wściekłości.

21
20
7
3
2
90+4'

Burki w polu karnym rywali. Po wrzutce z rzutu rożnego strzał oddał Akanji, ale poradził sobie z nim Horn.

5
4
2
1
1
90+3'

1.FC Koeln. Schodzi: Jan Thielmann. Wchodzi: Kingsley Ehizibue.

4
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

3
4
2
3
10
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ismail Jakobs.

3
88'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

4
2
1
3
4
87'

Hummels strzelał z jedenastu metrów. Piłkę nad poprzeczką przeniósł Horn.

1
1
3
1
3
86'

Haaland dostał piłkę w polu karnym, lecz jego strzał został zablokowany. Po chwili strzelał Hummels, ale bez problemów złapał piłkę Horn.

4
3
2
2
83'

Szybka akcja Borussii przerwana przez interwencję Cesticia.

2
2
1
81'

Fatalne rozegranie Hummelsa do Hazarda. Od bramki zaczął Horn.

3
1
1
80'

Nieudana wrzutka Sancho w pole karne. Na chwilę piłkę wybili goście.

1
77'

Borussia złapała wiatr w żagle i wciąż atakuje. Kolończyków czeka trudna walka o utrzymanie korzystnego wyniku.

4
3
1
74'

1.FC Koeln. Schodzi: Elvis Rexhbecaj. Wchodzi: Dominick Drexler.

Dominick Drexler #24
1
1
74'

Gol! Strzelił Thorgan Hazard. Asystował mu Giovanni Reyna. Błąd defensywy gości. Reyna przejął piłkę, dograł do Moukoko, który szybko mu ją oddał. Amerykanin wypatrzył niepilnowanego Hazarda, a Belg technicznym strzałem nie dał szans Hornowi.

8
4
3
1
7
73'

Rexbecaj leży na boisku i zwija się z bólu. Czyżby kolejna kontuzja w 1.FC Koeln?

1
komentarz

1
1
1
2
72'

Moukoko dograł w pole karne, ale nie było tam żadnego z graczy BVB.

1
72'

Dośrodkowanie Jakobsa w pole karne. Piłkę złapał Burki.

1
70'

Odważna szarża Moukoko, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą. 16-latek oddał jednak bardzo niecelny strzał.

1
69'

Ofensywne zmiany Borussii mają odmienić grę zespołu. Gospodarze nadal biją głową w mur, a goście świetnie się bronią.

1
66'

1.FC Koeln. Schodzi: Rafael Czichos. Wchodzi: Jannes Horn.

Rafael Czichos #5
64'

Uraz Czichosa. Niezbędna będzie zmiana.

60'

Gol! Strzelił Ellyes Skhiri. Znów stały fragment i znów bramka dla gości. Duda dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę głową strącił Wolf. Odbił ją jeszcze Burki i przyjął ją Skhiri, któremu pozostało już tylko wpakować ją z kilkudziesięciu centymetrów do pustej bramki.

13
8
1
1
4
59'

Przerwa w grze. Kontuzji doznał Meunier i nie jest w stanie kontynuować gry.

2
59'

Szarża Jakobsa zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

58'

Ofensywny faul Dudy. Akcja gości przerwana.

57'

Can w polu karnym klatką piersiową odegrał do Witsela. Jego strzał był bardzo niecelny.

1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Borussia Dortmund
52'

Wrzutka Sancho na głowę Hummelsa. Piłkę na rzut rożny wybił Czichos.

2
1
51'

Groźnie pod bramką gości. Can minimalnie spudłował.

1
49'

Szczęście mieli goście. Reus uderzył z rzutu wolnego, a Horn wypluł piłkę przed siebie. Nie zdążył do niej dopaść żaden z graczy Borussii.