Bundesliga: 11. kolejka
12 gru 2020 15:30
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Gonzalez. Asystował mu Orel Mangala. Szybka piłka, sam na sam, Burki bez szans. M A S A K R A !

5
90'

Jeszcze doliczone 3 minuty.

5
2
2
1
2
88'
ZMIANA

VfB Stuttgart. Schodzi: Mateo Klimowicz. Wchodzi: Darko Churlinov.

1
88'

Gol BVB anulowany! Reyna uderzył zza pola karnego, ale wycofujący Moukoko palił akcję!

1
2
4
86'
ZMIANA
86'
ZMIANA
1
2
1
1
1
85'

Techniczny strzał Schulza, ale nie dokręcił dobrze piłki.

1
2
1
2
1
84'

Jeszcze BVB rozpaczliwie atakuje, ale brakuje w akcjach pewności, dokładności, decyzyjności...

2
2
1
1
2
80'

Uwaga, Sancho, świetna szansa i kapitalnie broni Kobel!

2
4
2
3
3
77'
ZMIANA

VfB Stuttgart. Schodzi: Philipp Forster. Wchodzi: Lilian Egloff.

2
74'

Niedokładna BVB, bez wiary w akcjach, Stuttgart spokojny w obronie.

3
3
4
3
4
70'

Wreszcie jakaś ciekawa akcja BVB, Schulz płasko w pole karne, Reinier uprzedzony przez obrońcę na piątym metrze.

4
5
4
5
4
67'
ZMIANA

VfB Stuttgart. Schodzi: Silas Wamangituka. Wchodzi: Roberto Massimo.

Silas Wamangituka #14
4
4
4
4
4
67'
ZMIANA

VfB Stuttgart. Schodzi: Tanguy Coulibaly. Wchodzi: Nicolas Gonzalez.

Tanguy Coulibaly #7
3
4
4
4
4
66'

3
66'

Puszczają nerwy BVB, bezsensowne faule w ataku.

3
3
3
3
4
65'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tanguy Coulibaly. Asystował mu Silas Wamangituka. Katastrofalne rozegranie Bellinghama przejmuje Silas, wypuszcza Coulibaly'ego, ten wkręca w ziemię Hummelsa i technicznym strzałem nie daje szans Burkiego! Pogrom! Nokaut! Upokorzenie BVB!

Asysta:
21
9
5
5
7
62'

Klimowicz, sam na sma, Klimowicz i słupek! Powinien już zabić BVB w tym meczu!

4
3
3
3
8
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philipp Forster. Asystował mu Borna Sosa. Z jaką łatwością wyprowadzona akcja, zero reakcji obrony. Sosa do wbiegającego Forstera, a ten wyprzedza obronę i posyła piłkę obok nogi Burkiego. Co za mecz VfB!

9
59'
ZMIANA
3
3
3
3
3
55'

Dortmund powinien gonić, ale gra dość ospale...

3
3
3
3
3
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Silas Wamangituka. Asystował mu Orel Mangala. Błąd BVB w wyprowadzeniu piłki, strata, Mangala rozklepuje z Silasem, który strzela nieczysto, ale mocno i obok ręki wychodzącego Burkiego. Znowu Stuttgart prowadzi, a obrona Dortmundu jest naprawdę dziurawa!

14
9
5
4
5
50'

Żółtą kartkę otrzymał Silas Wamangituka.

47'

Ładna gra obu stron, akcja za akcję. Szybsze jest BVB, ale strzały Sancho i Bellinghama zablokowane. Ładnie to wszystko wygląda.

1
1
czas Druga połowa
43'

Wamangituka wpada z łatwością w pole karne, ale strzela prosto w Akanjiego!

1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Wataru Endo.

1
1
2
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giovanni Reyna. Asystował mu Raphael Guerreiro. Długa piłka na Amerykanina, urywa się obrońcom i lobuje bramkarza! Co za odpowiedź BVB!

14
8
4
3
6
39'

Stuttgart oddał trzy razy więcej strzałów niż rywal.

1
1
1
1
38'

Klimowicz pędzi, Klimowicz, Klimowicz, płaski strzał i broni Burki! Kluczowa interwencja!

1
1
1
1
37'

Borussia gra chaotycznie, a Sosa zaczyna dyrygować drugą linią Stuttgartu. Efekt - goście prawie nie wychodzą z połowy rywala.

1
1
1
33'

Emre Can z dystansu, ale obok bramki.

1
1
1
31'

Stuttgart prędzej gra jak Dortmund w ataku, ciekawe...

1
1
1
3
4
30'

Coulubaly, ośmieszył Akanjiego, Coulibaly strzela i instynktownie broni Burki! Jeszcze dobija Klimowicz, ale piłka leci w trybuny.

2
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Mavropanos. Nakładka przy wybijającym piłkę Reusie.

2
2
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Silas Wamangituka. Pewny strzał, Stuttgart prowadzi!

10
5
2
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can. Ewidentnie wyciął Klimowicza. Argentyńczyk wychodził sam na sam, więc tu można było się pokusić o czerwoną kartkę.

1
2
2
2
25'

RZUT KARNY DLA STUTTGARTU!

3
2
3
3
3
24'

Uwaga, cross na Moreya zaskoczył obronę, ale wahadłowy BVB mija się z piłką o centymetry, łapie ją Kobel.

1
21'

BVB zaczyna gra więcej piłką, coraz szybciej, ale gra przerwana, jakiś uraz Mavropanosa.

2
2
17'

Piłka w siatce Stuttgartu po strzale Bellinghama, ale asystujący Reus spalił akcję.

1
3
3
16'

Trochę taki tenis nam się zrobił. Piłka szybko przechodzi z jednej na drugą stronę, nie są te zagrania jakieś trudne do przewidzenia czy przechwycenia.

1
1
13'

Świetna piłka w pole karne BVB, Coulibaly... nie trafia z kilku metrów! Poważny błąd popełnił Hummels - spóźńił się, zagapił się.

2
1
1
10'

Na razie początek lepszy w wykonaniu gości. Łatwiej zamykają rywala, odcinają strefy.

7'

Sosa z wolnego i fenomenalnie broni Burki!

1
1
1
6'

Obie ekipy wysoko w pressingu, ale nie jest on zbyt intensywny. Ograniczają się do średnich i długich piłek.

3'

Endo strzela i tym razem Burki zmuszony do pracy! Broni!

1
2'

Pierwszy strzał Stuttgartu, ale Mangala posłał piłkę w trybuny.