Bardzo nieudany strzał Witsela z dystansu.

1
1
1
78'

Gol! Strzelił Marvin Friedrich. Asystował mu Cedric Teuchert. Znów gol ze stałego framgentu. Teuchert dośrodkował z rzutu rożnego, w polu karnym głową uderzył niepilnowany Friedrich i pokonał Burkiego.

4
77'

Luthe bez problemów obronił uderzenie Brandta.

1
1
72'

Union. Schodzi: Christopher Trimmel. Wchodzi: Julian Ryerson.

Julian Ryerson #6
Christopher Trimmel #28
1
1
1
72'
1
1
1
1
1
69'

Bez zagrożenia pod bramką Borussii po wrzutce z rzutu rożnego.

2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Axel Witsel.

Borussia Dortmund
1
1
66'

Union. Schodzi: Marius Buelter. Wchodzi: Keita Endo.

Keita Endo #18
Marius Buelter #15
65'

Akcja Borussii zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

1
1
63'

Moukoko oddał łatwy do obrony strzał.

1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marius Buelter.

1
1
61'

Moukoko przeszedł do historii Bundesligi jako najmłodszy strzelec gola. Ma dokładnie 16 lat i 28 dni.

3
2
1
60'

Gol! Strzelił Youssoufa Moukoko. Asystował mu Raphael Guerreiro. Świetne podanie Guerreiro do Moukoko, ten oszukał obrońców i potężnym strzałem doprowadził do wyrównania na stadionie przy starej leśniczówce.

12
8
1
4
59'

Moukoko blisko gola, ale zabrakło mu kilkunastu metrów, by wślizgiem wpakować piłkę do pustej bramki.

3
2
57'

Gol! Strzelił Taiwo Awoniyi. Asystował mu Grischa Proemel. Wrzutka w wykonaniu Trimmela, przedłużył piłkę Proemel, a niepilnowany Awoniyi głową uderzył między nogami Burkiego. Mamy niespodziankę w Berlinie.

6
6
5
5
54'

Łatwy do obrony strzał w wykonaniu Teucherta.

1
1
1
3
1
51'

Borussia musi uważać na błędy w defensywie. Union stara się wykorzystać wszystkie złe zagrania rywali.

1
1
48'

Akcja Unionu przerwana. Becker był na spalonym.

3
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45'

Mało brakło, by Moukoko zdobył swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze. Po dograniu Guerreiro 16-latek trafił w słupek.

4
2
2
1
44'

Fatalny strzał Bueltera. Burki zacznie od bramki.

42'

Zbyt mocne podanie do Reyny. Akcja Borussii zakończona stratą.

1
40'

Kompletnie nieudany strzał Cana zza pola karnego.

38'

Nieudana wrzutka z rzutu rożnego. Burki zaczął od bramki.

36'

Groźnie pod bramką Borussii. Teuchert oddał jednak niecelny strzał.

32'

Po wrzutce z rzutu rożnego Akanji uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
1
3
31'

Sporo szczęścia miał Union. Dobre podanie w kierunku Sancho, ale piłka odbiła się od jego nogi. Skorzystał z tego Moukoko, który uderzył zza szesnastki. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

1
1
1
1
2
29'

Awonyiy dostał piłkę w polu karnym, uderzył z szesnastu metrów. Prosto w ręce Burkiego.

1
1
1
1
2
25'

Teuchert uderzył z ponad dwudziestu metrów. Strzał został zablokowany.

1
1
2
1
1
23'

Borussia cierpliwie rozgrywa piłkę. Goście nie potrafią jednak przedrzeć się pod bramkę rywali.

1
1
1
1
1
20'

Borussia zepchnięta do defensywy. Union stosuje wysoki pressing i zamyka rywali na ich połowie.

1
1
1
1
1
17'

Kolejna szansa Unionu! Awonyiy dostał podanie w polu karnym, uciekł obrońcom, ale jego strzał obronił Burki. Dobitka Teucherta była niecelna.

1
1
1
1
2
16'

Minął kwadrans, ale Borussia nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

2
1
2
1
3
13'

Borussia ma 70 proc. w posiadaniu piłki. Rośnie przewaga BVB.

1
1
1
1
2
10'

Świetna interwencja Luthe, który uratował zespół przed stratą gola po strzale Sancho.

1
1
4
1
1
8'

Bez zagrożenia pod bramką Unionu po wrzutce z rzutu rożnego.

1
1
1
1
1
7'

Sancho uderzył z dwudziestu metrów. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
1
1
1
1
5'

Od pierwszego gwizdka aktywniejszy w ofensywie jest Union. Borussia stara się szybko przejąć inicjatywę.

1
1
1
1
1
3'

Po wrzutce w pole karne Burki wypiąstkował piłkę i staranował Beckera. Krótka przerwa w grze.

1
1
1
1
1
2'

To mógł być świetny początek Unionu. Awonyiy był w sytuacji sam na sam, ale górą był Burki. Sędzia błędnie dopatrzył się spalonego.