Bundesliga: 15. kolejka
08 sty 2021 20:30
90+5'

Coman w polu karnym wdał się w drybling i stracił piłkę. To była ostatnia akcja meczu.

18
14
7
13
22
90+2'

Potężny strzał Comana na głowę przyjął Jantschke i padł na murawę. Krótka przerwa.

23
20
20
11
17
90+1'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Suele. Piłka leciała do bramki, ale z linii wybił ją Ginter.

14
6
10
7
30
90+1'

Strzał z siedemnastu metrów w wykonaniu Muellera. Piłka odbiła się od nogi Elvediego i opuściła boisko.

18
10
6
11
14
90'

Mecz potrwa dłużej o 4 minuty.

25
13
6
7
12
89'
89'
5
2
7
4
10
87'

Bayern praktycznie nie schodzi z połowy rywala, ale jedynie wymienia na niej podania.

19
11
18
15
25
85'

Znów dośrodkowanie w pole karne Borussii. Tym razem zakończone dograniem głową Bensebainiego do Sommera.

10
4
10
16
20
84'

Długa akcja Bayernu zakończona dośrodkowaniem Daviesa. Piłkę głową wybił Kramer.

4
3
5
5
23
82'
4
2
2
3
7
80'

Ofensywny faul Sane, akcja gości przerwana.

3
1
2
5
21
77'

Sane w polu karnym dograł do Muellera. Tego pilnowało aż trzech zawodników Borussii, którzy nie dopuścili do tego, by Niemiec oddał strzał.

5
3
4
15
29
75'

Wrzutka Kimmicha w pole karne w kierunku Suele. Zdezorientowany Niemiec nie oddał strzału.

4
3
6
13
17
74'
9
5
5
6
12
73'

Dośrodkowanie Sane w kierunku Muellera. Piłka w rękach Sommera.

2
2
3
9
18
72'

Kuriozalna sytuacja. Po rozegraniu piłki spod bramki Ginter nie zdołał przyjąć piłki i mamy rzut rożny dla rywali.

5
6
6
5
10
71'

Wrzutka Comana w kierunku Lewandowskiego. Ten uderzył głową nad poprzeczką.

11
4
16
7
18
70'

Groźny strzał Alaby został zablokowany przez rywala.

10
4
8
7
16
68'
24
8
6
6
5
67'

Potężny strzał Sane, głową zblokował go Ginter i padł na murawę. Potrzebna pomoc lekarzy.

10
9
16
12
11
66'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka wylądowała w rękach Neuera.

16
7
5
6
5
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niklas Suele.

Bayern Monachium
10
9
10
18
25
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthias Ginter.

Borussia M'gladbach
21
11
10
8
15
61'

Lewandowski ruszył z akcją. Piłka trafiła do Sane, który zostawił ją Kimmichowi. Ten uderzył nad poprzeczką.

17
11
11
12
14
60'

W ostatnich minutach Lewandowski i Bayern mają problem, by przedrzeć się z piłką pod pole karne rywali.

7
7
8
13
16
58'

Stindl dostał piłkę na dwudziestym metrze. Huknął wysoko nad bramką.

14
6
6
7
15
57'

Niecelny strzał Sane. Nieudana akcja gości.

7
8
8
10
21
54'

Bensebaini zdecydował się na strzał z okolic narożnika pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

15
11
7
6
5
51'

Bayern stara się odrobić straty, ale dobrze gra defensywa Borussii.

8
5
4
7
14
49'

Gol! Strzelił Florian Neuhaus. Asystował mu Jonas Hofmann. Znów utwór Scootera rozbrzmiał na stadionie Borussii! Co za bramka! Strata na własnej połowie. Hofmann dograł wzdłuż linii pola karnego do Neuhausa, a ten przymierzył pod poprzeczkę. Neuer nie miał szans.

32
23
19
39
89
46'

Początek drugiej połowy.

11
10
6
6
13
45+3'

Bardzo niecelny strzał Zakarii.

5
5
6
8
9
45'

Arbiter doliczył trzy minuty.

10
5
3
3
10
45'

Gol! Strzelił Jonas Hofmann. Asystował mu Lars Stindl. A jednak jest gol! Świetne dogranie Stindla do Hofmanna. Ten uniknął spalonego, choć brakowało niewiele. Następnie Hofmann miał przed sobą tylko Neuera i nie dał mu szans na interwencję.

29
16
9
17
66
45'

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Hofmann znów w sytuacji sam na sam z Neuerem i znów wygrał ten pojedynek. Sytuacja będzie jednak sprawdzana przez system VAR.

11
6
10
5
20
45'

Tym razem na spalonym Embolo.

6
3
4
3
10
43'

Embolo podał do Hofmanna. Ten był na spalonym. Borussia złapała wiatr w skrzydła.

6
6
7
9
13
40'

Costa dograł do Lewandowskiego. Piłkę przejął jednak Elvedi.

7
4
7
3
22
39'

Kolejna szansa dla Borussii. Hofmann nie wykorzystał zawahania defensywy rywali i nie zdołał oddać strzału.

8
4
5
3
13
38'

Strzał Sane zza pola karnego. Sommer zbił piłkę na rzut rożny.

10
6
7
6
14
35'

Gol! Strzelił Jonas Hofmann. Asystował mu Lars Stindl. Wysoki pressing Borussii efekt. Po przechwycie na połowie rywala piłka trafiła do Stindla, który popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Hofmanna. Ten nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z Neuerem i zdobył kontaktową bramkę.

22
15
14
24
64
33'

Kompletnie nieudany strzał w wykonaniu Bensebainiego.

12
9
6
9
15
32'

Nieporozumienie między Lewandowskim i Sane. Polak podał po ziemi do Niemca, ale piłkę przechwycili rywale.

3
4
9
9
17
30'

Kolejna akcja Bayernu. Sane został złapany na minimalnym spalonym.

5
3
5
5
9
29'

Wrzutka z rzutu rożnego prosto na głowę Gintera. Ten oddał za słaby strzał, by zagrozić Neuerowi.

10
8
6
6
7
28'

Hofmann próbował dograć w pole karne, ale trafił w PAvarda. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale nie ma mowy o złamaniu przepisów.

5
4
6
6
13
26'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Leroy Sane. No właśnie, na chwilę. Goretzka przechwycił piłkę po wybiciu rywala, dograł do Sane, ten szybko oddał mu piłkę. Następnie Goretzka ustawił sobie piłkę na dwudziestym metrze i idealnie wycelował. Sommer nie miał szans.

65
34
9
8
20
26'

Suele uruchomił Pavarda, a ten ze skrzydła dośrodkował w pole karne w kierunku Costy. Piłkę na chwilę przejęli rywale.

6
4
12
4
6
25'

Bayern wciąż kontroluje sytuację na boisku i na niewiele pozwala rywalom w ofensywie.

11
6
4
4
6
22'

Centra w pole karne, ale tam nie sięgnął piłki Zakaria. Ta odbiła się jeszcze od Suele i dopiero złapał ją Neuer.

7
10
3
6
10
20'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. W swoim stylu, kompletnie zmylił bramkarza. 20. gol Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi.

381
151
27
18
27
20'

Lewandowski podchodzi do piłki. To on tradycyjnie będzie egzekwował rzut karny.

69
29
7
13
15
19'

Neuhaus wykonał ruch ręką w kierunku przelatującej piłki. Arbiter pokazał na jedenasty metr!

28
15
5
7
13
18'

Przerwa w grze. System VAR sprawdza, czy Neuhas zagrał piłkę ręką. Jeśli tak, to był to pokaz nieodpowiedzialności gracza Borussii.

10
6
9
5
6
15'

Nieudane dogranie w kierunku Muellera. Piłkę przejął Sommer.

3
3
3
7
20
12'

Dalekie podanie w kierunku Embolo. Dalekie wyjście z bramki Neuera, który głową wybił piłkę na 30. metrze. Ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego.

10
9
6
5
6
12'

Wrzutka w pole karne Borussii. Prosto w ręce Sommera.

4
2
3
2
12
10'

Akcja Bayernu zakończona stratą Costy. Borussia wyszła z kontrą, po której Alaba zablokował strzał przeciwnika.

9
6
4
4
4
9'

Borussia dobrze gra w defensywie i na niewiele pozwala rywalom. Borussia liczy na kontrataki.

2
2
5
5
7
6'

Piłkarze Bayernu cierpliwie wymieniają podania i czekają na skonstruowanie groźnej akcji.

9
6
4
4
8
3'

Przechwyt Goretzki, który powstrzymał kontratak rywali. Jednak po chwili gracz Bayernu stracił piłkę.

5
5
5
4
6
1'

Akcja Borussii przerwana z powodu spalonego.

12
8
2
1
4
czas Start meczu
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w tym meczu?
7
8
3
3
6
19:37

W podstawowym składzie gości zagra Robert Lewandowski, który w tym sezonie strzelił już 19 goli.