2
2
4
90+2'

Demirbay uderzył z rzutu wolnego tak, że przez moment wyglądało, jakby piłka miała wpaść w okienko. Ale nie wpadła.

1
1
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

7
2
1
2
1
90'

Co najmniej cztery minuty doliczone zostały do drugiej połowy.

1
1
89'

Rzut wolny dla BVB, główka Delaneya, piłka obok słupka.

3
1
1
1
2
88'
ZMIANA

Borussia Dortmund. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Steffen Tigges.

wchodzi Wchodzi
Steffen Tigges #27
schodzi Schodzi
1
1
2
87'

A Diaby szuka tak bardzo kolejnego gola, że aż trafił w plecy Schicka. A piłka leciała w światło bramki Borussii...

1
1
1
2
86'

Bailey strzela z rzutu wolnego z 25 metrów, ale w 20. rząd trybun.

2
2
84'

Hummels powalił Wirtza. Mamy przerwę w grze.

2
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Wirtz. Asystował mu Moussa Diaby.

Wykrakaliśmy. Błąd przy wyprowadzaniu piłki przy linii środkowej popełnił Meunier. Zabrał piłkę Wirtz, zagrał do Diaby'ego i popędził w okolice pola karnego, by otrzymać piłkę i strzałem w pełnym biegu pokonać Burkiego! 2:1 dla Leverkusen!

Bayer 04 Leverkusen
17
6
2
7
4
78'

W ostatnich minutach Bayer zepchnięty do defensywy. Bliżej drugiego gola jest Borussia.

1
1
1
1
77'

Powalczył o piłkę Marco Reus i będzie jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

1
1
1
4
76'

Hradecky pod presją, atakował go Haaland i wywalczył pośrednio piłkę dla Borussii. Brandt strzelił, ale odbił piłkę bramkarz Bayeru.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Leon Bailey.

1
komentarz

A tymczasem w równolegle toczonym meczu Bartosz Białek zdobywa gola dla VfL Wolfsburg w meczu wyjazdowym z Mainz!

19
6
1
1
3
72'

Bailey ruszył z piłką, ale w odpowiednim miejscu i czasie był Belaney. Ucierpiał jeszcze Hummels w tym wszystkim.

2
1
70'

I kolejna okazja dla BVB! Reus zagrywa do Haalanda, ale uderza Sancho i chyba zepsuł w ten sposób akcję, bo źle opanował i źle strzelił.

1
1
1
68'

I już mogło być 1:2! Brandt zamyka podcinkę Bellinghama nad Hradeckym z lewej strony pola bramkowego, ale na linii bramkowej interweniują obrońcy.

2
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Brandt. 1:1!

Problemy z wyprowadzeniem piłki z własnego pola karnego mają gospodarze. Źle wybita piłka przez Bendera, zagapił się Tah i przechwyt zaliczył Brandt. Po chwili były gracz Bayeru pokusił się o strzał z dystansu i to była dobra decyzja!

8
8
4
4
66'

Był rzut rożny, ale szybko uciekli z kontrą gospodarzy. Tym razem jednak Bailey'owi oraz Diaby'emu zabrakło chyba już siły.

65'

Ruszyli z kontrą gospodarze, świetnie zastawił się ciałem w biegu Witrz, ale po chwili stracił piłkę. W odpowiedzi ruszył Brandt, zagrał do wybiegającego Haalanda, ale jego strzał zostal zablokowany przez powracającego Taha.

65'

Dośrodkowanie było nieco za mocne.

1
64'

Jest w końcu prostopadła piłka do Haalanda, ale był dobrze pilnowany przez dwóch obrońców. Będzie rzut rożny.

1
62'

Długa piłka Meuniera w stronę Sancho, ale sędzia asystent unosi chorągiewkę. Jest spalony.

61'

Spory problem z odnalezieniem się na boisku ma Raphael Guerreiro. Właśnie spowodował kolejną kosztowną stratę.

1
1
1
1
60'
ZMIANA
57'

Amiri wychodził do piłki zagranej przez Wendella, ale spalił.

56'

Ależ fatalne pudło Meuniera. Dostał ładnie wyłożoną piłkę od partnera, zszedł na ostrzejszy kąt, ale nie trafił w bramkę.

1
1
55'

Uderzenie z daleka Sancho łapie Hradecky.

1
54'

Przytomna interwencja Wirtza. Reus niemal posadził na murawę Taha i wyciągnął z bramki Hradecky'ego. Nie ma gola, nie ma nawet strząłu na pustą(!) bramkę.

1
52'

Uderzenie Amiriego zbyt groźne nie było, ale do statystyk zapisujemy. To 16. próba Aptekarzy w tym meczu!

51'

Oj ciężko jest się wyswobodzić dortmundczykom. Na razie uało się wybić piłkę po rzucie rożnym.

50'

A teraz Diaby wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Przewaga i napór Bayeru nie ustają po przerwie.

1
49'

Leon Bailey zabiera piłkę, przyspiesza z nią na połowie Bayeru i uderza. Mało brakowało do szczęścia.