Kontra gospodarzy zakończona stratą Embolo.

2
2
1
90+1'

Moukoko zdecydował się na strzał zza linii pola karnego. Sommer popisał się świetną interwencją.

2
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

4
2
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christoph Kramer.

Borussia M'gladbach
2
1
1
1
4
88'

Ginter dobrą interwencją powstrzymał Reynę.

1
1
2
1
2
87'

Borussia Dortmund. Schodzi: Mateu Morey. Wchodzi: Steffen Tigges.

wchodzi Wchodzi
Steffen Tigges #27
schodzi Schodzi
1
2
84'
83'

Kontra gospodarzy zakończona strzałem Embolo. Tym razem Burki nie zawiódł.

2
2
2
2
5
81'

Sancho fatalnie wykonał rzut wolny. Z trzydziestu metrów uderzył wysoko nad bramką.

1
1
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Florian Neuhaus. Kapitalne dośrodkowanie Neuhausa z rzutu rożnego. Piłkę głową do bramki skierował Thuram. Burki tylko obserwował lot piłki.

10
9
3
4
6
75'

Groźny strzał Guerreiro, ale obronił go Sommer.

3
1
2
1
1
71'
2
2
2
1
1
70'
2
2
2
2
2
70'
2
2
2
2
3
70'

Zbyt mocne podanie do Reusa. Akcja zakończona stratą.

2
2
2
2
2
68'

Gospodarze cofnięci do defensywy i na niewiele pozwalają rywalom.

2
2
2
2
2
65'
62'

Haaland próbował strzału głową. Była to niecelna próba.

3
3
2
2
2
59'

Bellingham zagrał wzdłuż pola karnego. Akcja zakończona stratą.

2
1
2
1
2
58'

Goście ruszyli do ataków i chcą jak najszybciej doprowadzić do remisu.

1
2
55'

Sancho dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Bez zagrożenia.

2
2
2
2
2
53'

Kontratak gospodarzy po błędzie Akanjiego. Akcję niecelnym strzałem zakończył Plea. Zabrakło kilkunastu centymetrów.

1
1
1
2
1
49'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Ależ akcja gospodarzy! Bensebaini dostał piłkę na skrzydle, ograł Brandta i uderzył lewą - słabszą - nogą. Burki nie miał szans.

13
11
4
3
2
46'

Początek drugiej połowy!

1
1
1
2
1
45+3'

Guerreiro uderzył prosto w mur.

2
3
45+2'

Faul tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla gości!

1
1
1
1
2
45'

1
3
44'

Neuhaus dostał piłkę na dwudziestym metrze. Uderzył tuż obok słupka.

1
1
1
41'

Gramy dalej.

3
1
40'

Bensebaini doznał urazu kolana. Przerwa w grze.

2
1
39'

Kontratak gości. Reus dograł do Sancho, a ten uderzył tuż obok słupka.

3
1
1
3
36'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Hummels. Sommer przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
3
2
2
35'

Długa akcja gości zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

1
2
3
32'

Gol! Strzelił Nico Elvedi. Koszmarny błąd Burkiego. Stindl uderzył z rzutu wolnego, a bramkarz odbił piłkę przed siebie. Obrońcom rywali uciekł Elvedi i wpakował piłkę do pustej bramki.

11
4
2
4
6
32'

Faul tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla gospodarzy.

1
3
2
30'

Po zdobytej bramce gospodarze spuścili z tonu. Wykorzystali to przyjezdni.

2
1
2
28'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jadon Sancho. Dwójkowa akcja Bellinghama i Sancho. Ten drugi dograł do Haalanda, który odwrócił się z piłką i pewnym strzałem przy słupku pokonał zaskoczonego Sommera.

Borussia Dortmund
12
6
5
4
10
26'

To powinno być 2:1 dla gości! Stindl z linii bramkowej wybił piłkę po strzale Cana.

4
1
1
3
2
22'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jadon Sancho. I mamy wyrównanie. Sancho dograł w kierunku Haalanda, ten uderzył z ostrego kąta, ale i tak nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

13
3
2
6
8
20'

Borussia Dortmund przejęła inicjatywę, ale wciąż brakuje celnych strzałów.

1
5
17'

Dośrodkowanie Sancho w pole karne. Prosto pod nogi rywala.

1
16'

Haaland dostał piłkę w polu karnym i stracił ją po chwili.

1
1
1
1
1
14'

Tym razem wszystko było zgodnie z przepisami. 1:0!

1
2
3
13'

Znów długo trwa analiza powtórek wideo.

11'

Gol! Strzelił Nico Elvedi. Asystował mu Jonas Hofmann. Wrzutka Hofmanna z rzutu wolnego. W polu karnym wślizgiem piłkę do siatki wpakował Elvedi. Sytuacja będzie sprawdzana przez system VAR.

4
2
1
4
10'

Guerreiro dograł nie w tempo do Sancho. Akcja gości zakończona stratą.

1
2
1
8'

Bez zagrożenia po rzucie rożnym w wykonaniu gospodarzy. Ginter oddał bardzo niecelny strzał.

1
7'

Hofmann zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów. Burki końcówkami palców odbił piłkę na rzut rożny.

3
4'

Nie ma gola! Był faul. Goście mogą odetchnąć z ulgą.

2
3'

Długo arbiter sprawdza sytuację. Hofmann odepchnął Bellinghama podczas odbioru piłki.

1
2
1'

44 sekunda i piłka w siatce. Hofmann pod polem karnym rywala odebrał piłkę Bellinghamowi, oddał ją Neuhausowi, który technicznym strzałem po długim słupku wpakował piłkę do bramki. Sytuacja będzie sprawdzana przez system VAR.

2
1
1
czas Start meczu
19:52

Na ławce rezerwowych gości jest Łukasz Piszczek.

2
2
1
19:52

Borussia M'gladbach zgromadziła dotychczas 28 "oczek". Zajmuje siódme miejsce, a jej rywal jest czwarty.