1
1
1
89'

Przerwa w grze. Analizowane jest czy piłkarz Freiburga nie dotknął piłki ręką w polu karnym.

1
1
1
1
1
88'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po wrzutce z rzutu rożnego. Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie gracza Borussii.

1
1
1
1
1
85'

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Yannik Keitel.

1
85'
83'

Borussia w natarciu. Goście próbują zmusić do błędu defensywę rywala.

1
1
1
1
1
80'

Wrzutka w kierunku Haalanda. Ten poślizgnął się i nie dopadł do piłki.

1
1
1
1
1
79'

Kontra gospodarzy zakończona stratą piłki.

1
1
1
1
1
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jude Bellingham.

1
1
1
1
1
76'

Gol! Strzelił Youssoufa Moukoko. Asystował mu Erling Haaland. Przechwyt Borussii na połowie rywala. Piłka trafiła do Haalanda, ten wypatrzył dobrze ustawionego Moukoko i oddał mu piłkę. 16-latek strzałem pod poprzeczkę pokonał rywala.

11
5
1
2
2
73'

Rozpaczliwie bronią się gospodarze, ale wciąż robią to skutecznie.

70'

SC Freiburg. Schodzi: Ermedin Demirović. Wchodzi: Nils Petersen.

Ermedin Demirović #11
1
69'

Sancho w polu karnym dograł do Bellinghama. Ten szybko stracił piłkę.

67'

Potężny, ale zablokowany strzał Dahouda.

65'

Zablokowany strzał Sancho. Borussia coraz odważniej gra w ofensywie.

62'

Sprytny strzał Moukoko, ale trafił tylko w słupek.

57'

Bellingham w ostatniej chwili zatrzymał Jeonga.

1
56'

Borussia rzuciła się do ataków, ale wciąż nie potrafi przedrzeć się przez defensywę SC Freiburg.

53'

Borussia na kolanach. Goście w trzy minuty stracili dwie bramki.

2
1
52'

Gol! Strzelił Jonathan Schmid. Po strzale Grifo piłka odbiła się od jednego z obrońców Borussii i trafiła do Schmida. Ten uderzył z okolic narożnika pola karnego, a piłka po odbiciu od słupka i ręki Hitza wpadła do bramki.

6
3
2
2
6
49'

Gol! Strzelił Wooyeong Jeong. Asystował mu Vincenzo Grifo. Grifo przed polem karnym podał do niepilnowanego Jeonga. Ten przymierzył i precyzyjnym strzałem nie dał szans Hitzowi.

7
2
2
4
5
46'

Początek drugiej połowy!

44'

Dogranie w pole karne Borussii. Dobrą interwencją i refleksem popisał się Hitz.

42'

Borussia przeważa, ale bije głową w mur. Goście nie potrafią przedrzeć się przez defensywę rywali.

39'

Groźny strzał Brandta, ale nie dał się pokonać Mueller. Golkiper z problemami obronił ten strzał.

37'

Akcja Borussii przerwana z powodu spalonego.

34'

Mocny strzał zza pola karnego w wykonaniu gości. Bez zagrożenia.

1
30'

Wyrównane spotkanie we Fryburgu. Obie drużyny dobrze grają w defensywie i na niewiele pozwalają rywalom.

1
27'

Bardzo nieudany strzał Grifo.

1
26'

Hoeler uciekł obronie rywali i znalazł się sam na sam z Hitzem. Szybszy był bramkarz, ale i tak był spalony.

1
1
22'

Reyna w polu karnym podał do Haalanda. Z jego strzałem bez problemów poradził sobie Mueller.

1
2
1
1
2
20'

Za mocne podanie w kierunku Grifo. Od bramki zaczął Hitz.

1
19'

Po wrzutce w pole karne piłkę pewnie złapał Mueller.

1
16'

Gospodarze zepchnięci do defensywy i starają się przeszkadzać w konstruowaniu akcji rywalom.

1
13'

Ależ riposta Borussii. Po dograniu ze skrzydła strzelał Haaland. Kapitalną interwencją popisał się Mueller, który uratował zespół przed stratą gola.

2
1
12'

Wrzutka Grifo z rzutu wolnego. Hoefler próbował oddać strzał, ale dobrze zafunkcjonowała obrona Borussii.

1
9'

Groźnie pod bramką Hitza. Strzelał Jeong, a piłkę przed siebie odbił bramkarz. W porę zainterweniował Akanji.

1
8'

Dużo niedokładności po obu stronach. Gospodarze już nie pozwalają rywalom na tak dużo, jak na początku.

1
5'

Emre Can uderzył zza pola karnego. Trafił w poprzeczkę.

2
3'

Od pierwszego gwizdka Borussia atauje. Miejscowi zepchnięty do defensywy.

1
czas Start meczu
15:19

Na ławce rezerwowych gości znalazł się Łukasz Piszczek.

1
15:19

SC Freiburg jest dziewiąty i do Borussii traci 5 "oczek".

1
1
15:19

Dla Borussii obecny sezon jest rozczarowaniem. Zespół z Dortmundu zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli i do prowadzącego Bayernu traci już 16 punktów.