Bundesliga: 21. kolejka
13 lut 2021 15:30
90+4'

Rudy dograł w pole karne, piłka trafiła do Gacinovicia, a ten strzelił tuż obok słupka.

1
1
1
1
1
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mijat Gacinović.

TSG 1899 Hoffenheim
1
90 '

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
90'

Posch w ostatniej chwili wślizgiem przerwał akcję rywala.

1
88'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Munas Dabbur. Wchodzi: Robert Skov.

wchodzi Wchodzi
Robert Skov #29
schodzi Schodzi
2
1
86'

Borussia naciska na rywali, ale Hoffenheim skutecznie się broni.

1
1
85'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Munas Dabbur.

1
81'

Po zdobyciu gola wybuchły przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Gracze gości mieli pretensje do Haalanda, że ten nie wybił piłki w momencie, gdy na boisku leżał Dabbur. Problem w tym, że to gracze Hoffenheim wtedy rozgrywali piłkę i przechwycił ją Norweg.

1
2
81'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Błąd defensywy Hoffenheim, piłkę przejął Haaland i potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Baumanna.

Borussia Dortmund
2
1
3
5
11
79'

Reus szukał w polu karnym Moukoko. Nie było to celne podanie.

1
77'

Hofmann złapał piłkę po łatwym do obrony strzale Dahouda.

1
76'

Świetna akcja gości. Gacinović dograł do Bebou, a ten miał przed sobą tylko Hitza. Bramkarz uratował Borussię przed stratą gola.

1
73'

Po rzucie wolnym i wrzutce Rudego niecelny strzał oddał Gacinović.

1
69'

Indywidualna szarża Cana. Piłkę po jego zagraniu w pole karne złapał Baumann.

1
68'

Techniczny strzał Rudego z rzutu wolnego z blisko 30 metrów. Dobra interwencja Hitza.

67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manuel Akanji.

1
65'

Po wrzutce Guerreiro w pole karne głową uderzył Hummels. Piłka w rękach bramkarza.

1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diadie Samassekou.

Diadie Samassekou #18
1
63'

Haaland dograł do Moukoko. Ten był na spalonym.

1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Posch.

Stefan Posch #38
1
60'
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Vogt.

1
58'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Hoffenheim. Haaland wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości, ale gol nie został uznany. Wcześniej na spalonym był Delaney. Decyzja zmieniona po analizie systemu VAR.

3
2
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Grillitsch.

55'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości. Faul w ofensywie.

54'

Borussia ma podcięte skrzydła i nie potrafi ruszyć z atakami.

2
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Ihlas Bebou. Asystował mu Sebastian Rudy. Mamy prowadzenie gości. Po wrzutce z rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Rudy. Hitz starał się wypiąstkować piłkę, ale uczynił to na tyle niefortunnie, że piłka odbiła się od głowy Bebou i wpadła do bramki.

Ihlas Bebou #9
3
3
2
50'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Dabbur. Nad poprzeczką przeniósł ją Hitz.

1
49'

Strzał Rudego z dystansu. Trafił w Hummelsa.

1
1
47'

Haaland uderzył z linii pola karnego. Wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
44'

Dalekie podanie w kierunku Haalanda. Piłka trafiła do bramkarza.

1
1
1
41'

John dośrodkował prosto w ręce Hitza.

1
40'

Reyna dograł w pole karne do Haalanda. Norwegowi przeszkodził obrońca rywali.

1
1
1
37'

Delaney ma żółtą kartkę, ale nadal ryzykuje odważnymi wejściami. To może zakończyć się fatalnie.

1
34'

Obie drużyny poszły na wymianę ciosów. Szybkie tempo spotkania.

1
31'

Gol! Strzelił Munas Dabbur. Asystował mu Sebastian Rudy. Rudy idealnym podaniem obsłużył Dabbura, ten oszukał Hitza i mamy remis.

4
7
2
1
1
29'

Piłka w bramce, ale gola nie ma. Gdy Haaland już sfinalizował akcję, to sędzia dopiero wtedy podniósł chorągiewkę. I to pomimo tego, że spalony był trzymetrowy.

2
3
1
28'

Bebou uderzył z szesnastu metrów. Była to niecelna próba.

1
1
1
24'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Raphael Guerreiro. Świetna odpowiedź Borussii. Guerreiro podał do wychodzącego na czystą pozycję Sancho. Ten ruszył z akcją i wygrał pojedynek z Baumannem.

3
3
3
23'

Bebou! Kolejna okazja do zdobycia gola przez napastnika Hoffenheim. Z łatwością poradził sobie z Hummelsem i znów miał przed sobą tylko Hitza. Trafił w boczną siatkę. Powinno być już 2:0 dla Hoffenheim.

1
1
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Delaney.

1
1
18'

Błąd defensywy Borussii. Piłkę przejął Bebou i ruszył z akcją. Miał przed sobą tylko Hitza, ale bramkarz Borussii wygrał ten pojedynek.

1
1
16'

Dogranie Cana do Haalanda. Norweg nie zdołał jednak opanować piłki i złapał ją Baumann.

1
14'

Po dośrodkowaniu Haalanda głową strzelał Hummels.

1
12'

Akcja Hoffenheim. Przerwał ją bramkarz Hitz.

1
10'

Kolejna szansa Borussii. Haaland był sam na sam z Baumannem, ale golkiper gości wygrał ten pojedynek.