Borussia w ostatnich minutach skupia się głównie na defensywie.

Bez zagrożenia po rzucie rożnym w wykonaniu gospodarzy.

1
2
4
72'

Świetne podanie do Thurama. Ten w polu karnym nie opanował piłki i nie oddał strzału. Obrona Herthy odetchnęła z ulgą.

1
2
1
3
70'

Cunha zza pola karnego uderzył nad poprzeczką.

1
3
2
2
2
66'

Borussia od początku drugiej połowy ma problem, by stworzyć zagrożenie pod bramką Schwolowa.

7
6
2
2
3
63'

Hertha coraz groźniejsza w ataku i robi wszystko, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

6
4
2
2
2
60'
60'

Potężny strzał Guendouziego z trzydziestu metrów. Sippel przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
1
3
59'

Piątek dostał podanie w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzału. Po chwili Hertha wywalczyła rzut rożny.

2
2
2
3
7
57'

Hertha Berlin. Schodzi: Santiago Ascacibar. Wchodzi: Sami Khedira.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Santiago Ascacibar #18
2
55'

Strzał Piątka zablokowany. Hertha miała rzut rożny, po którym nieudanie strzelał Ascacibar.

1
1
3
4
4
54'

Dobre podanie do Stindla, ale ten nie trafił czysto w piłkę i ze strzału wyszło podanie do Schwolowa.

2
3
52'

Borussia rzuciła się do ataków. Po dograniu z ostrego kąta udało się wywalczyć rzut rożny.

2
2
49'

Gol! Strzelił Jhon Cordoba. Asystował mu Matheus Cunha. A jednak bramka! Po analizie systemu VAR stwierdzono, że nie było spalonego w momencie podania Cunhi do Cordoby. Ten drugi dostawił nogę i pokonał bramkarza rywali.

8
10
1
49'

Sytuacja będzie sprawdzana przez system VAR.

1
2
49'

Piłka w bramce, ale gola nie ma. Po dograniu w pole karne na spalonym był Cordoba. Wcześniej świetnym strzałem popisał się Ascacibar, ale pokonać nie dał się Sippel.

4
48'

Akcja Herthy, ale udało się wywalczyć tylko rzut rożny.

2
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
46'
45+4'

Potężne uderzenie Lukebakio i bardzo niecelne.

1
1
45+3'

Wrzutka w pole karne Borussii. Pewnie piłkę przechwycił Sippel.

45'

Pięć minut doliczonych do pierwszej połowy.

43'

Hertha w ostatnich minutach nie potrafi zagrozić bramce rywali.

1
1
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximilian Mittelstaedt.

2
3
2
38'

Gol! Strzelił Lars Stindl. I Borussia na prowadzeniu. Stindl zmylił Schwolowa i mamy gola.

3
1
1
2
2
37'

Rzut karny dla Borussii! W szesnastce Stark sfaulował Thurama i arbiter bez chwili zawahania wskazał na "wapno".

5
1
1
1
35'

Po rzucie wolnym głową uderzył Cordoba. Nad poprzeczką.

2
1
33'

Kompletnie nieudany strzał Lukebakio.

1
30'

Stindl uderzył z dwudziestu metrów. Tuż obok słupka.

1
1
27'

Gol! Strzelił Alassane Plea. Asystował mu Marcus Thuram. Kontra Borussii. Thuram posłał daleką piłkę do Plei, a ten w sytuacji sam na sam nie miał problemów, by pokonać bramkarza.

3
1
1
24'

Szansa Herthy na 2:0! Po wrzutce z rzutu wolnego głową uderzył Cordobę. Dobrą interwencją popisał się Sippel.

1
2
3
23'

Gol! Strzelił Santiago Ascacibar. Asystował mu Jhon Cordoba. Kapitalna akcja Herthy. Przed polem karnym Cordoba oddał piłkę Ascacibarowi, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem i nie dał szans bramkarzowi rywala.

Hertha Berlin
2
3
5
2
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Deyovaisio Zeefuik.

1
18'

Cunha strzelił z ponad dwudziestu metrów. Lekko, po ziemi i daleko od słupka.

1
1
17'

Cunha starał się uderzyć z rzutu wolnego, ale piłka odbiła się od muru i opuściła boisko.

17'

Zmianę bramkarza mamy już za sobą. Sippel długo celebrował moment wejścia na boisko. Gramy dalej.

1
17'
13'

Cordoba wychodził na czystą pozycję, chciał minąć Sommera, ale ten sfaulował napastnika Herthy. Sędzia nie miał wątpliwości i wyrzucił bramkarza rywali z boiska.

3
1
1
1
1
13'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Yann Sommer.

3
1
1
1
1
11'

Thuram w polu karnym odepchnął Starka. Gracze gości domagają się rzutu karnego, ale sędzia wskazał faul w ofensywie.

1
2
2
10'

Potężne uderzenie Kramera, ale zablokowane.

9'

Cunha uderzył zza pola karnego. Prosto w ręce Sommera.

8'

Dobre podanie w kierunku Cordoby, ale ten nie zdołał opanować piłki.

1
6'

Guendouzi próbował dograć z ostrego kąta. Piłka w rękach bramkarza.

4'

Kontra Borussii ale pogubił się z piłką Thuram.

2
3'

Hertha częściej przy piłce, wymienia liczne podania, ale Borussia dobrze się broni w pierwszych minutach.

1
czas Start meczu
15:01

Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz zacznie Krzysztof Piątek.

2
3
1
1
3
15:01

Z kolei Borussia M'gladbach celowała w awans do Ligi Mistrzów, a obecnie jest dziewiąta w tabeli.

1
1
2
15:01

Obie drużyny w tym sezonie mogą mówić o rozczarowaniu. Hertha miała bić się o puchary, a musi skupić się na zachowaniu ligowego bytu. Przewaga nad pozycją spadkową to tylko 2 punkty.