Sędzia doliczył minimum trzy minuty do drugiej połowy.

6
2
2
89'

Kolejna akcja Unionu, zagranie z lewej strony w pole karne, jednak nie było tam żadnego z zawodników gości.

13
5
7
1
6
88'

Zbyt pewnie poczuli się zawodnicy Bayernu. Najwyraźniej wydawało im się, że już zdobyli trzy punkty, a tymczasem dali się zaskoczyć po stałym fragmencie gry.

3
2
1
3
7
86'

Gol! Strzelił Marcus Ingvartsen. Asystował mu Robert Andrich.

Dali się zaskoczyć gospodarze! Union miał aut, został szybko rozegrany, piłkę na dobieg dostał Andrich, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, a Ingvartsen tylko dostawił nogę. 1:1!

38
85'

Szansa dla gości, piłka długo utrzymywała się w powietrzu w polu karnym Bayernu, ostatecznie głową strzelał Gentner, ale nie trafił w bramkę.

7
3
4
1
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Nianzou. Bardzo brzydki faul zawodnika Bayernu. Blisko, bardzo blisko nawet czerwonej kartki.

Tanguy Nianzou #23
Bayern Monachium
2
3
1
4
81'

Prostopadłe podanie w stronę Teucherta, ale ten nawet nie ruszył do piłki. Chyba zdawał sobie sprawę, że był na pozycji spalonej.

5
2
6
2
2
80'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Keita Endo. Wchodzi: Christian Gentner.

5
79'

Union musi wyżej zaatakować, lecz nie za bardzo ma ku temu argumenty. Bayern wydaje się kontrolować przebieg spotkania.

2
4
9
3
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Bouna Sarr. Faul taktyczny.

6
5
6
5
4
74'

Bayern Monachium. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

3
1
4
3
9
73'

Pierwsza akcja rezerwowego Pohjanpalo, ładnie minął rywala, ale po chwili nie popisał się przy dośrodkowaniu.

2
3
2
2
2
72'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Max Kruse. Wchodzi: Cedric Teuchert.

Cedric Teuchert #36
1
1
2
72'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Petar Musa. Wchodzi: Joel Pohjanpalo.

Petar Musa #24
1
1
68'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern na prowadzeniu! Mueller odegrał piłkę do Musiali, a ten zabawił się z obrońcami Unionu i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza.

72
26
10
5
6
67'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Marius Buelter. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

Marius Buelter #15
2
1
2
1
67'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Christopher Lenz. Wchodzi: Julian Ryerson.

Julian Ryerson #6
Christopher Lenz #25
1
2
1
2
66'

Nieudany strzał głową Stanisicia.

2
3
1
3
66'

Bayern Monachium. Schodzi: Tiago Dantas. Wchodzi: Christopher Scott.

Christopher Scott #32
Tiago Dantas #28
2
2
1
2
66'
65'

Świetny drybling Sane, strzał z narożnika pola karnego, po którym piłka minimalnie minęła bramkę. Okazuje się, że był jeszcze rykoszet i będzie rzut rożny dla Bayernu.

1
2
2
1
65'

Nie spieszy się przyjezdnym. W pełni satysfakcjonuje ich bezbramkowy remis.

4
2
1
63'

Sarr z akcją prawą stroną, jednak nie udało mu się wywalczyć nawet rzutu rożnego. Nie jest to dobry mecz w wykonaniu prawego obrońcy Bayernu.

2
2
5
1
2
62'

Długie podanie w kierunku Sane, ale ten nawet nie powalczył o piłkę. Spokojna interwencja Luthe.

2
1
1
1
1
61'

Pół godziny do końca spotkania. Jeśli taki wynik się utrzyma, przewaga Bayernu nad RB Lipsk stopnieje do pięciu punktów.

2
2
2
2
57'

Ależ znakomita okazja dla gości. Dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek, gdzie był niepilnowany Kruse. Uderzenie bez przyjęcia, po którym piłka nieznacznie minęła bramkę Bayernu. Najlepsza szansa w tym meczu.

4
2
2
2
1
56'

Mueller do Sane, ten miał dużo miejsca w polu karnym, szukał uderzenia przy dalszym słupku, ale piłka zeszła mu trochę z nogi.

1
1
1
4
55'

Dośrodkowywał Tiago Dantas, najwyżej w polu karnym wyskoczył debiutujący Stanisić, lecz główkował nad poprzeczką.

2
2
2
55'

Przycisnął Bayern. Kolejny rzut rożny.

4
3
2
1
1
54'

Pierwszy celny strzał Bayernu, a jego autorem... Jerome Boateng. Luthe nie miał jednak najmniejszych problemów z interwencją.

2
1
1
4
53'

Będzie rzut rożny dla Bayernu.

2
1
1
1
52'

Koszmarne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego. Piłka wyleciała poza boisko.

1
5
51'

Na spalonym Choupo-Moting.

1
5
50'

Bayern w dalszym ciągu w posiadaniu piłki, ale powtarza się scenariusz z pierwszej połowy. Wszystko wygląda w miarę dobrze do trzydziestego metra od bramki Unionu.

1
1
1
3
47'

Dośrodkowanie Sane, piłka odbiła się od jednego z obrońców, ale czujny na przedpolu był Luthe i wyjaśnił całą sytuację.

5
1
1
2
46'

Neuer uprzedził szarżującego Musę i w ostatniej chwili złapał piłkę. Ułamek sekundy, a napastnik Unionu miałby sytuację strzelecką.