Ładny strzał Jarmolenki, ale czujny przed linią Darlow to broni!

Doliczono 5 minut.

89'

Newcastle United. Schodzi: Andy Carroll. Wchodzi: Sean Longstaff.

87'

Gol! Strzelił Jeff Hendrick. Asystował mu Miguel Almiron. Paragwajczyk zagrał na drugą stronę pola karnego do Hendricka, ten przymierzył z kilkunastu metrów pod poprzeczkę. Fabiański bez szans. 2:0 i chyba po wszystkim!

4
3
1
2
2
85'

Carrolla łapią już jakieś skurcze. Ale dużo dziś pracuje na boisku.

1
83'

West Ham wali głową w mur, nie potrafi oddać celnego strzału. Teraz Darlow wyłapał słabą główkę Hallera.

79'

Zła wrzutka na Antonio, problemy w przyjęciu Bowena, indywidualna akcja Rice'a... WHU nie ma mocy w ataku.

75'

Wrzutka Manquillo, znowu Wilson wychodzi przed Fabiańskiego, ale tym razem Polak broni strzał! Potem Saint-Maximin strzela z dystansu w trybuny.

1
74'

Taktyka WHU jest dość prosta - piłka za wszelką cenę na Antonio, ale to nie wychodzi nawet dobrze.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko.

West Ham United
1
1
70'

Newcastle chce chyba bronić już tego wyniku. Ataki pozycyjne "Młotów" są dość toporne.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Manquillo. Ostro sfaulował Bowena.

Newcastle United
64'

Szykują się zmiany w West Hamie...

60'

WHU mocno się skupia na grze dośrodkowaniami.

1
56'

Gol! Strzelił Callum Wilson. Asystował mu Jeff Hendrick. Wrzutka Manquillo, przedłużenie Hendricka, Ogbonna gubi krycie, Wilson wyciąga nogę, uprzedza Fabiańskiego i wbija piłkę do siatki. "Sroki" prowadzą!

4
2
2
4
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks.

51'

W ataku pozycyjnym cały czas "Młoty", powoli podchodzą pod pole karne.

47'

Newcastle szybko doskakuje do rywala, gra wysokim pressingiem, WHU rozgrywa daleki od bramki Darlowa.

czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

1
1
1
43'

Moyes zagrzewa swoich podopiecznych do walki. Newcastle gra jednak lepszą i bardziej efektowną piłkę.

1
1
39'

Ładny strzał Calluma Wilsona ze skraju pola karnego, jednak nie dokręcił wystarczająco piłki.

38'

Pędzi Fredericks prawą stroną, wycofuje do Bowena, jest strzał, ale ląduje pod trybunami.

1
36'

Zaprzepaszczona kontra przez Newcastle. Nie zdecydowali się na strzał Saint-Maximin i Wilson, potem przeszkodzili sobie przy próbie strzału Carroll i Shelvey.

1
34'

Szansa WHU, strzał Fornalsa w polu karnym zatrzymuje się na poprzeczce! Gracze gospodarzy twierdzą, że była ręka u rywala. Sędzia po konsultacji z VARem nie dyktuje rzutu karnego, jest tylko rzut rożny.

32'

Genialny cross do Carrolla, bardzo dobre przyjęcie, strzał z półwoleja w ostatniej chwili odbity przez obrońców na korner.

31'

Soucek strzela z dystansu, zablokowany. Potem Rice łatwo traci piłkę. Szybka kontra Newcastle, Wilson zostawia piłkę Shelvyemu, ten strzela tuż obok bramki Fabiańskiego.

1
1
30'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne Ogbonny.

29'

Kolejny raz WHU. Teraz do piłki skacze Soucek i minimalnie się myli przy strzale. Soucek - defensywny pomocnik, który ma ciąg na bramkę.

1
27'

W końcu składna akcja West Hamu, mocny strzał Antonio pewnie obroniony przez Darlowa.