Doliczone cztery minuty.

2
2
88'

Ostatnie ataki tego meczu i atmosfera wyczekiwania na końcowy gwizdek. Chelsea FC jest z futbolówką na połowie wyraźnie zniechęconego przeciwnika. Była szansa na strzelenie czwartego gola po dośrodkowaniu, ale brawurowo interweniował defensor Brighton and Hove Albion.

85'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Cesar Azpilicueta.

83'

Brighton and Hove Albion straciło wiarę w możliwość zapunktowania. Gospodarze strzelili gola, po czym po dwóch minutach stracili i po tym ciosie, wymierzonym przez Reece'a Jamesa, Kepa Arrizabalaga ma wolne między słupkami.

2
1
1
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tariq Lamptey za ostre przewinienie.

Brighton and Hove Albion
1
1
1
1
1
80'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

79'
ZMIANA
79'
ZMIANA

Brighton and Hove. Schodzi: Steven Alzate. Wchodzi: Alireza Jahanbakhsh.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Steven Alzate #17
1
1
77'

Niemiecka akcja na angielskiej ziemi. Uderzenie Timo Wernera po podaniu Kaia Havertza zostało zablokowane ofiarnym wślizgiem. Jeszcze korner dla Chelsea FC, ale tym razem nie został podsumowany tak mocnym akcentem jak w 66. minucie.

1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Niebawem menedżer gospodarzy zaprezentuje jeszcze dwóch zmienników, którzy pojawią się na boisku w skomplikowanym momencie.

2
1
72'

Gospodarze nie mają łatwego życia w meczach z Chelsea FC.

1
70'

Chelsea FC wzięła na siebie odpowiedzialność za to, jak wygląda mecz i zaczęła poprawiać statystyki. Wydaje się, że stracona bramka podziałała mobilizująco na podopiecznych Franka Lamparda i szybko uczą się na własnych błędach.

2
1
68'

Chelsea FC powiększyła zaliczkę i jest coraz bardziej bezpieczna. Kurt Zouma w roli głównej.

1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kurt Zouma. Asystował mu Reece James.

Coraz więcej wskazuje na to, że komplet punktów pojedzie do Londynu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Kurt Zouma i trudno powiedzieć, czy piłka leciała w lustro bramki, ale Adam Webster stanął tak niefortunnie, że odbita od niego wpadła do siatki. Mathew Ryan kompletnie zmylony. Chelsea FC prowadzi 3:1.

4
5
64'

Timo Werner próbował strzelić gola krzyżakiem. Na pewno byłoby to efektowne przywitanie reprezentanta Niemiec z Premier League, jednak blisko znajdował się obrońca. Uderzenie zablokowane i nowy napastnik Chelsea FC został sprowadzony na ziemię.

61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Ross Barkley.

60'

Jeszcze jeden gol wisiał w powietrzu. Lewis Dunk zdecydował się na strzał głową, choć piłka po dośrodkowaniu nie szybowała specjalnie wysoko ponad boiskiem. Może trzeba było spróbować nogą. Pewne jest, że trafił z wyśmienitej pozycji w boczną siatkę.

1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Reece James. Asystował mu Jorginho.

Miało być ciekawiej po przerwie i jest. Nie minął kwadrans i są dwa gole przedniej urody. Trzeba sprawdzić, czy siatka zawieszona w bramce Mathewa Ryana jest w całości, ponieważ Reece James huknął z dystansu z potężną siłą. Efektowne uderzenie i Brighton and Hove Albion ponownie musi gonić.

10
5
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leandro Trossard. Asystował mu Tariq Lamptey.

Remis i Chelsea FC nie wygra tego meczu małym nakładem sił i okopana w defensywie. Brighton and Hove Albion zaatakowało po powrocie z szatni na boisko i postawiło na swoim. Leandro Trossard dostał podanie od Tariqa Lampteya przed polem karnym przyjezdnych, ułożył sobie piłkę na lewej stopie i przymierzył płasko w narożnik bramki. Kepa Arrizabalaga miał futbolówkę na dłoniach, ale nie zdołał jej sparować.

5
4
1
3
2
51'

Gracze ze Stamford Bridge opanowali sytuację na własnej połowie boiska i wymienili podania. Nie potrwało to specjalnie długo, ale przynajmniej Brighton and Hove Albion wycofało się daleko od bramki Kepy Arrizabalagi.

2
1
49'

Idą do przodu zawodnicy Brighton and Hove Albion. Tym razem uruchomione prawe skrzydło, gdzie swoje rajdy przeprowadza Tariq Lamptey. Płaskie wstrzelenie zostało poskromione przez Kurta Zoumę i gospodarze muszą zadowolić się rzutem rożnym.

2
46'

Aaron Connolly oddał uderzenie z ostrego kąta w boczną siatkę. Zmiennik został uruchomiony dośrodkowaniem z lewej flanki przez Solomona Marcha, który przeprowadził dynamiczny rajd. Pogubiła się defensywa z Londynu.

1
1
1
46'

Druga połowa konfrontacji. Tym razem od środka Chelsea FC. Prawdopodobnie będzie ciekawiej niż przed przerwą, ponieważ poprzeczka nie została wysoko zawieszona.