1
2
3
88'

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Asystował mu Jack Harrison. Klich rozpoczął akcję, piłka została rozegrana na lewo do Harrisona, który dośrodkował na głowę Bamforda. Futbolówka odbiła się jeszcze od ziemi i znalazła się w bramce. 0:1!

4
86'

Uderzał Dallas, piłka poleciała wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

2
1
1
1
1
83'

Baldock ostro potraktował bramkarza. Meslier odczuł uderzenie w okolice uda.

1
2
1
81'

Po rzucie rożnym żaden z trzech zawodników Sheffield nie był w stanie wbić piłki do bramki Leeds!

3
80'

Zagranie do Bamforda, ten jednak był na spalonym.

1
78'

Szybkie wyjście Leeds. Akcję strzałem sprzed pola karnego zakończył Ian Poveda-Ocampo.

1
74'

Sheffield United. Schodzi: David McGoldrick. Wchodzi: Oliver McBurnie.

74'

Sheffield United. Schodzi: Oliver Burke. Wchodzi: Billy Sharp.

74'

Więcej z gry mają goście, ale piłkarzom Leeds brakuje dokładności pod bramką gospodarzy.

71'

Przerwa w grze, Ampadu powoli dochodzi do siebie.

1
1
1
1
69'

Rodrigo uderzył sprzed pola karnego, trafił jednak w głowę obrońcy, który padł niczym rażony piorunem.

2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał George Baldock.

Sheffield United
1
66'

Leeds United. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

Ian Poveda-Ocampo #7
1
66'

Dallas do Moreno, strzał rezerwowego minął jednak bramkę.

1
64'

Sheffield. Schodzi: John Lundstram. Wchodzi: Oliver Norwood.

61'

Błąd obrony gospodarzy, piłkę przejął Dallas. Obrońca minął już bramkarza, strzał sprzed linii wybił wracający Basham!

1
1
59'

Uderzał Enda Stevens, bramkarz gości potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał John Lundstram.

56'

A teraz z okolic pola bramkowego uderzał Bamford, bramkarz odbił piłkę.

1
54'

Optyczna przewaga Leeds. Po ostrym wejściu rywala szybko pozbierał się Klich. Po chwili Polak z pola karnego mocno wstrzelił piłkę w kierunku bramki. Dobrze zachował się Ramsdale.

1
51'

Atak pozycyjny Leeds. Dogranie w pole karne dobrze przeczytał obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.

48'

Dobre tempo od początku 2. połowy. Jednak jak na razie bez klarownych okazji.

46'

Wracamy do gry!

1
1
46'

Leeds. Schodzi: Tyler Roberts. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

Tyler Roberts #11
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Ciekawa druga część premierowej odsłony. Szkoda, że za moment przerwa.

40'

Baldock uderzył z pola karnego, Meslier wyciągnął rękę i wybił piłkę na rzut rożny!

1
1
38'

Zewnętrzną częścią stopy sprzed pola karnego uderzył Dallas. Bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

2
35'

Akcja gospodarzy. Pierwszy strzał Burke'a zablokowany, poprawka Davida McGoldricka była niecelna.

2
34'

Rzut wolny dla Leeds. Phillips zdecydował się strzał z trudnej pozycji, wyraźnie niecelny.

31'

Kolejny raz głową uderzył Bamford. Tuż ponad bramką!

4
2
1
1
29'

Szybka akcja gospodarzy, zagranie na jedenasty metr do Lundstrama, strzał kapitalnie na róg sparował bramkarz!

3
2
2
1
27'

Sprzed pola karnego uderzał Klich. Polak został przyblokowany, po chwili piłkę złapał bramkarz.

2
1
1
1
26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki siedem metrów przed bramką doszedł Bamford. Uderzenie głową poszybowało ponad poprzeczką.

1
22'

Zagranie na szósty metr bramki gości. Do piłki jednak nie zdołał dojść Berge.

21'

Wysoki pressing Leeds. Utrudnia to gospodarzom konstruowanie akcji i sprawia, że mecz jest jeszcze nudniejszy. Mamy wrażenie, że do czasu.

1
18'

Optyczna przewaga należy do Leeds. Jednak niewiele z niej wynika.

2
1
1
15'

Kwadrans za nami. Po interesującym początku aktualnie z boiska wieje nudą.

1
2
12'

Spokojniejszy fragment gry. Zespoły bez pośpiechu rozgrywają swoje akcje. Ważna teraz jest dokładność.

3
1
1
9'

Dynamiczne pierwsze minuty. Żadna z drużyn nie zamierza się bronić.

1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Kalvin Phillips.

Kalvin Phillips #23
1
1
6'

Odpowiedź miejscowych. Uderzał John Lundstram, piłka minęła bramkę.

4'

Pierwszy strzał gości. Uderzenie Aylinga z dystansu zdołał odbić bramkarz. Dobry początek Leeds.

3'

Szybkie wyjście Leeds. Klich na lewo do Harrisona, ten jednak nie zdołał w polu karnym oddać uderzenia.

1
3'

Gospodarze od początku wysoko atakują rywala. Jak na razie bez efektu.