Jeszcze mogło być groźnie pod bramką Alissona, zabrakło jednak uderzenia.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Jota do bramki z ok. 16 metrów. Portugalczyk piłkę przyjął ręką, ale sędzia uznał, że... tak można. 3:1!

21
15
3
3
5
85'

Liverpool wysoko atakuje Kanonierów, co utrudnia gościom konstruowanie akcji. A czas na wyrównanie mają coraz mniej.

1
1
1
3
3
83'

Salah do Joty, a ten w świetnej sytuacji trafił w boczną siatkę!

2
4
3
1
3
82'

Na uderzenie zdecydował się Jota, piłka poszybowała ponad bramką.

1
3
80'

I już akcja Joty, dogranie jednak w ostatnim momencie siedem metrów przed bramką przejął obrońca.

1
1
1
80'

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: James Milner.

79'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Diogo Jota.

76'

Alisson kilka metrów przed polem karnym uprzedził chcącego dojść do piłki zawodnika Arsenalu. Był nim Nketiah.

2
1
1
2
1
74'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Eddie Nketiah.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Ceballos.

2
1
2
71'

Powoli wchodzimy w decydujące fragmenty meczu. Arsenal ostatniego słowa jeszcze nie powiedział. Spotkanie może zamknąć gol dla Liverpoolu, który jest w ataku aktywniejszy.

2
2
68'

Arsenal. Schodzi: Willian. Wchodzi: Nicolas Pepe.

1
1
1
1
3
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

67'

Rzut wolny dla Liverpoolu, ale niewiele z niego wyszło.

1
1
64'

Z pola karnego uderzał Mane, ale piłka minęła słupek.

1
63'

I znowu przed szansą Alexandre Lacazette i po raz kolejny górą Alisson! W sytuacji sam na sam Francuz uderzył w bramkarza.

6
8
1
2
2
62'

Potężne uderzenie z dystansu oddał Virgil van Dijk, Leno zdołał odbić piłkę!

1
1
5
60'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Dani Ceballos.

59'

Alexandre Lacazette sam na sam z bramkarzem. Snajper chciał uderzać podcinką, ale Alisson wyczekał go i piłkę złapał.

6
11
2
1
58'

Problemy ma Willian, ale zawodnik Arsenalu dojdzie do siebie.

2
57'

Dośrodkował w pole karne Robertson, pewnie na przedpolu Leno.

1
54'

Spokojne tempo gry, niewiele się dzieje. Gra toczy się w środku pola.

2
2
51'

Nie spieszy się Liverpool. Gospodarze czekają na błąd rywala.

1
1
1
3
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Trent Alexander-Arnold.

1
1
1
1
1
47'

Indywidualna akcja Mane, strzał jednak poszybował wysoko ponad bramką.

5
1
1
3
1
46'

Wracamy do gry!

7
3
3
3
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
3
1
3
1
43'

Dwie groźne akcje Arsenalu, ale zabrakło uderzenia na bramkę Liverpoolu.

4
1
1
2
2
41'

Zagranie Firmino do Salaha, ale szybszy Leno.

1
2
1
1
1
39'

Liverpool prowadzi i stara się zaprosić Arsenal na własną połowę. Goście mają jednak inne plany.

2
1
1
4
3
36'

Uderzał Trent Alexander-Arnold, piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
34'

Gol! Strzelił Andrew Robertson. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki głową nie doszedł Mane, ale przejął ją Robertson i z bliska pokonał Leno. 2:1!

34'

Cały czas w ataku mistrzowie Anglii. Rywale bardzo głęboko, czekają na swój moment.

4
2
1
1
2
31'

Liverpool szuka drugiej bramki. Arsenal w meczu jak na razie raz zagroził gospodarzom i zdobył gola.

4
3
4
2
28'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Błyskawiczna odpowiedź Liverpoolu, Salah wpadł z piłką w pole karne, jego strzał odbił Leno. Dobitka z bliska Mane do pustej bramki była formalnością. 1:1!

42
34
6
4
10
25'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Jedni grają, drudzy strzelają. Kontra Arsenalu, Ainsley Maitland-Niles dogrywał w pole karne, piłkę chciał wybić Robertson, ale skiksował. Futbolówka spadła pod nogi Lacazette'a, który nieczysto uderzył, jednak bramkę zdobył. 0:1!

16
20
4
9
27
24'

Kolejny celny strzał, tym razem w środek bramki uderzył Georginio Wijnaldum. Leno pewnie interweniował.

1
1
4
2
3
21'

Trent Alexander-Arnold uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, a następnie trafiła w poprzeczkę!

9
5
4
3
1
20'

Przez moment Liverpool zepchnął rywala pod jego bramkę. Teraz jednak mecz toczy się w okolicach środka pola.

3
3
4
3
4
18'

Uwidoczniła się przewaga Liverpoolu. Arsenal jeszcze nie zagroził gospodarzom.

5
1
1
1
2
15'

Z pierwszej piłki uderzył Mane, Leno odbił uderzenie z siedmiu metrów.

4
3
3
3
4
13'

Dogranie z rogu do Salaha, ten uderzył 200 metrów ponad bramką.

3
12
4
3
3
13'

Uderzał Keita, dwa rykoszety i będzie rzut rożny.

3
2
4
3
3
12'

W końcu coś! Do dogrania doszedł Virgil van Dijk, który zgrał piłkę do partnera, ale w odpowiednim miejscu znalazł się David Luiz.

3
2
3
1
1
12'

Jeśli to jest badanie sił to na razie przypomina nam tylko i wyłącznie naszą polską teleporadę w tych jakże dziwacznych czasach.

4
4
5
2
2
10'

Liverpool ustawiony wysoko, ale rywala atakuje dość anemicznie.

2
3
1
1
2
8'

Dość nieśmiała próba Arsenalu. Jednak cała przygoda zakończyła się już daleko przed polem karnym.

3
3
4
4
3
5'

Jak na razie dość spokojny początek. Klasyk powiedziałby, że trwa badanie sił.

4
3
3
3
6
3'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane. Sędzia łagodnie potraktował gracza gospodarzy i miał rację.