Premier League: 4. kolejka
04 paź 2020 13:00
90+3'

Gospodarze cały czas pod polem karnym gości. Tutaj od dawna wszystko jest już jasne.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'

Dogrywamy mecz. Tutaj miejscowym nic nie może się już stać.

84'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Shane Long.

81'

Do dośrodkowania doszedł Bednarek, Polak piłkę trącił, ale futbolówka odbiła się od pięści bramkarza.

1
1
79'

Indywidualną akcję przeprowadził Walker-Peters, ale z pola karnego uderzył niecelnie.

76'

Opatrzony Robson-Kanu, ale z bolącą ręką będzie mu bardzo ciężko dobrze grać.

1
74'

Problemy z ręką ma Robson-Kanu, a goście limit zmian już wykorzystali.

73'

Uderzał z dystansu Robson-Kanu, wprost w bramkarza Świętych.

72'

Mogli odpowiedzieć goście, dogranie z rzutu wolnego Semi Ajayi nie był w stanie trącić piłki.

1
2
1
69'

Gol! Strzelił Oriol Romeu. Asystował mu Stuart Armstrong. I już chyba po emocjach! Z lewej strony dogrywał Armstrong, do piłki dwanaście metrów przed bramką dopadł Romeu i efektownym uderzeniem przy słupku trafił na 2:0!

6
5
68'

W ostatnich minutach mniej dzieje się na boisku. Wchodzimy dość wolno  decydujące momenty gry.

66'

Rzut wolny dla gości, ale z dogrania gracze West Bromwich nie potrafili zrobić użytku.

1
64'

West Bromwich Albion. Schodzi: Romaine Sawyers. Wchodzi: Filip Krovinović.

wchodzi Wchodzi
Filip Krovinović #17
schodzi Schodzi
Romaine Sawyers #19
64'

Groźnie mogło być pod bramką gości, dobrej szansy na gola nie potrafił zamienić na gola Nathan Redmond.

60'

West Bromwich Albion. Schodzi: Callum Robinson. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

Hal Robson-Kanu #4
58'

Southampton kontroluje przebieg gry, rywale nie są w stanie po raz kolejny zagrozić Świętym.

54'

Dośrodkowanie w pole karne Southamptony, Semi Ajayi nie zdołał uderzyć celnie.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters.

Kyle Walker-Peters #2
Southampton FC
53'

Aktywniejsi w ofensywie po zmianie stron są gracze gości. Dobrze w defensywie zachowują się Święci.

1
1
51'

W końcu gospodarze. Z pola karnego płasko uderzył Diangana, bramkarz nogą odbił piłkę!

1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Moussa Djenepo.

1
49'

Spokojny początek 2. połowy. Niewiele się dzieje.

1
1
46'

Wracamy do gry!

1
1
46'

West Bromwich Albion. Schodzi: Kyle Edwards. Wchodzi: Sam Field.

Kyle Edwards #21
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
45'

Próba akcji West Bromwich, ale Matheus Pereira był na spalonym.

41'

Gol! Strzelił Moussa Djenepo. W końcu swego dopięli gospodarze. Akcję rozpoczął Bednarek, po kilku podaniach w polu karnym piłka dość przypadkowo trafiła do Djenepo. Ten zwiódł obrońców i płaskim strzałem trafił do bramki. 1:0!

6
3
1
39'

Sprzed pola karnego z pierwszego piłki w kierunku pustej bramki uderzył Ings, pomylił się dość wyraźnie.

1
1
38'

Tak właśnie było przed momentem, kiedy akcję niecelnym uderzeniem zakończył Armstrong.

37'

Goście starają się przenieść ciężar gry w kierunku środka pola. Święci po przejęciu piłki natychmiast ruszają z akcją.

34'

Szukają premierowego trafienia gospodarze. Kolejne dogranie w pole karne, tym razem do Armstronga, piłkę przejęli obrońcy.

1
31'

Cały czas w ataku Święci, rywale jeszcze nie zagrozili gospodarzom. A za nami już ponad dwa kwadranse.

29'

Tym razem płasko z ok. 17 metrów uderzył Adams, tuż obok słupka!

27'

Kolejny raz Johnstone uratował zespół! Po dośrodkowaniu głową uderzał Ings, golkiper końcami palców na rzut rożny!

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jake Livermore.

West Bromwich Albion
24'

Z prawej strony dogrywał Kyle Walker-Peters, do piłki jednak nikt nie doszedł.

1
22'

Gra przeniosła się pod pole karne gości. Jednak Święci swojej przewagi nie potrafią udokumentować bramką.

19'

Po groźnej akcji Świętych ponownie wróciliśmy do tego co było, czyli gramy w środku pola. Optyczna przewaga należy do miejscowych.

1
16'

Jak to nie wpadło? Walker-Peters w pole karne, w kierunku własnej bramki uderzył wracający Semi Ajayi, golkiper odbił piłkę. Po chwili z bliska poprawiał Adams, ponownie świetnie zachował się Sam Johnstone!

2
13'

Po początkowej przewadze Southamptonu mecz wyrównał się. Niewiele dzieje się pod bramkami.

1
1
9'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Goście nastawieni na kontry, jak na razie bez okazji.

1
1
6'

Kolejna próba Świętych. Z pola karnego, z jego prawej strony, uderzał Armstrong. W bramkę jednak nie trafił.

4'

Pierwsze zagrożenie pod bramką beniaminka. Dogranie Armstronga, z pola karnego uderzał Ryan Bertrand, piłkę zdołał odbić bramkarz!