Liczba strzałów: Arsenal 12-5 Leicester.

1
1
81'
80'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Cengiz Under. Uśpiony Arsenal ukąszony! Świetna piłka na Undera, Turek szybko dośrodkowuje na wolnego Vardy'ego, a Angik pakuje piłkę głową do nieobstawionej bramki.

11
8
1
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Evans. Zemsta na Lacazecie.

Leicester City
1
72'

Akcja Leicester, wrzutka Justina prosto do rąk Leno.

1
68'

Uwaga, Bellerin z woleja i broni Schmeichel!

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał James MaddisonPrzykleił się do Lacazette'a, złapał go w pasie i przewrócił, powstrzymując kontrę.

65'

Arsenal FC. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Nicolas Pepe.

komentarz
1
64'

Arsenal gra uparcie wrzutkami, trzyma piłkę jak najdłużej przy nodze... Ciężko się to śledzi...

2
60'

Godzina gry za nami, Arsenal męczy się w ofensywie, a Leicester dosłownie zanudza.

2
60'
57'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandre Lacazette. Ostro powalił Evansa.

54'

Arsenal grał piłką, ale teraz kontra Leicester, strzela Maddison z dystansu, rykoszet i jest korner.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Fofana. Kopnął Sakę przy starciu w kostkę.

Wesley Fofana #3
1
49'
48'

Problemy mięśniowe Davida Luiza, to chyba koniec gry...

2
czas Druga połowa
45'

Doliczono 2 minuty.

45'

Długa teraz piłka na Praeta, ale szybszy był Tierney.

42'

Akcja Arsenalu, zamieszanie w polu karnym, Saka strzela z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans. Potrącił szarżującego Sakę.

38'

Arsenal gra długo i nie za bardzo dokładnie, Leicester potyka się o własne nogi w środku pola, w ogóle nie nadąża.

35'

Vardy ruszył do rozgrzewki.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fuchs. Bardzo niebezpieczny wślizg w nogi Lacazette'a.

1
1
1
1
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin. Nieprzepisowo powstrzymał kontrę.

1
1
1
1
1
29'

Kolejna szansa Lacazette'a po wrzutce Tierneya i nie trafia Francuz z metra do bramki! Niewiarygodne! Arsenal ma jednak korner.

28'

Niezła główka Lacazette'a, ale z łatwością łapie strzał Schmeichel.

26'

Ma problem Arsenal, żeby szybciej pograć na małej przestrzeni. Rywal za to nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

24'

Statystyka posiadania piłki: ARS 45-55 LEI.

Strzały: 8-1.

21'

Usypia swoją grą Arsenal, ale potrafi szarpnąć i zaatakować. Teraz wiązała się fajna akcja, ale zbyt lekkim strzałem zamykał ją Saka.

17'

Dużo piłek granych na skrzydła do bocznych obrońców, jednak ich wrzutki są blokowane z łatwością.

14'

Arsenal więcej gra piłką. Gdy wchodzi w pole karne, tam jest kocioł, z którego zwycięską ręką, a właściwie nogą, wychodzą gracze Leicester. Nie rozgrywa się łatwo i przyjemnie.

1
10'

Świetna piłka na Bellerina, jest w sytuacji sam na sam, ale niepotrzebnie zwlekał ze strzałem, obrońca wybił piłkę.

7'

Oba zespoły stoją wysoko w pressingu, trzeba grać długie piłki.

5'

Decyzja niezmieniona. Nie ma gola dla Arsenalu! Tierney był na linii strzału i otarł się o futbolówkę.

2
4'

Piłka w siatce Leicester, ale gol nieuznany! Strzelił głową Lacazette, ale chyba ktoś dotknął piłki przed linią bramkową... Jest VAR!

2
1
2'

Leno wyszedł, by wybić piłkę, strzela Maddison z połowy na pustą i... nie trafia! Ale to jest poważne ostrzeżenie dla gospodarzy.