Premier League: 8. kolejka
07 lis 2020 21:00
90+8'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ademola Lookman! Cóż zrobił Lookman! Gracz gości chciał uderzyć w stylu Panenki. Wyszedł z tego kabaret. Fabiański złapał piłkę!

24
21
1
1
90+8'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Issa Diop.

West Ham United
1
1
90+7'

Rzut karny dla Fulham! Cóż za końcówka!

3
2
7
2
3
90+6'

Jeszcze mamy analizę VAR. Gościom należał się rzut karny?

1
1
2
90+5'

Wściekłe ataki gości, przed momentem w polu karnym powstało ogromne zamieszanie.

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Said Benrahma. A jednak West Ham! W polu karnym Benhrama wyłożył piłkę Soucekowi, a Czech płaskim strzałem pokonał bramkarza. 1:0!

Tomas Soucek #28
9
5
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Said Benrahma dwukrotnie uderzał z ostrego kąta, Alphonse Areola dwukrotnie odbiła piłkę!

2
2
89'

Niepewnie defensywa Fulham. Gościom udało się ostatecznie wybić piłkę.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Loftus-Cheek.

85'

Mała kopanina w środku pola. Szarpana gra. Tutaj już chyba nic wielkiego się nie wydarzy.

81'

Nie zmienia się obraz gry. Dość wolne tempo spotkania. Trochę aktywniejsi są piłkarze West Ham.

78'

Cały czas w ataku gracze West Ham, ale gospodarze bez okazji na premierowego gola.

75'

Szukają swojej szansy gospodarze, brakuje im jednak dokładności pod bramką gości.

71'

Kolejna próba gości. Płaski strzał z pola karnego oddał Bobby Reid, Fabiański błędu nie popełnił.

70'

Krótko rozegrany rzut wolny. Strzelał Lookman, Fabiański pewnie obronił. To pierwsze celne uderzenie po przerwie, a premierowe gości.

1
1
66'

Ożywili się gracze Fulham. Gra toczy się w okolicach pola karnego gospodarzy, jednak brakuje uderzeń.

1
63'
ZMIANA
62'

Problemy ma Ogbonna. Przerwa w grze.

1
60'

Płaski strzał Fornalsa, piłka jednak przeleciała obok słupka.

59'

Wyrównało się spotkanie, wszystko wygląda podobnie jak w 1. połowie.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angelo Ogbonna.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Mitrović.

55'

Starcie Ogbonny z Mitroviciem, który stanął w obronie zaatakowanego Fabiańskiego.

1
2
1
1
52'

Sprzed pola karnego uderzył Bowen, piłka odbiła się od obrońcy, ale przeleciała na aut tuż obok słupka!

2
1
50'

Aaron Cresswell uderzył z rzutu wolnego z ok. 18 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut. Wydawało się, że bramkarz dotknął futbolówkę, ale sędzia uznał inaczej.

3
2
2
48'

Od początku 2. połowy optyczna przewaga należy do gospodarzy.

2
2
46'

Wracamy do meczu!

3
1
43'

Gracze West Hamu ruszyli, ale jednak nie potrafią wrócić do tempa z początku meczu.

1
40'

Mitrović sam na sam z bramkarzem, ale zamiast uderzać podawał. Po chwili akcja przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
37'

To powinna być dużo groźniejsza kontra gości. Jednak w końcowej fazie akcji zabrakło dokładności i Fulham wykona tylko rzut rożny.

1
33'

Po słabszych minutach uaktywnili się piłkarze West Hamu. Jednak gospodarze nie potrafią zagrozić gościom w taki sposób jak na początku gry.

1
1
30'

Korner dla Młotów. Dośrodkowanie na piąty metr, piłkę gościom udało się jednak wybić.

29'

Akcja gospodarzy, ale Bowen na spalonym. Gra przerwana.

27'

Fulham szuka premierowego gola. West Ham po świetnym początku w ostatnich minutach gra dużo słabiej.

24'

Coraz groźniejsi są gracze Fulham. Dośrodkowanie z prawej strony, Mitrović uderzył głową, ale pomylił się o dwa metry.

20'

Niebezpiecznie pod bramką Farbiańskiego. Cairney dogrywał na piąty metr, ale nie miał kto wbić piłki do siatki.

18'

Spadło tempo gry. Piłkarze Fulham zaczęli częściej utrzymywać się przy piłce.

15'

Mitrović starał się zagrozić Fabiańskiemu, ale z siedmiu metrów nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki.

13'

Cały czas aktywniejsi z przodu są Młoty. Gościom udało się jednak oddalić grę od pola karnego.

10'

Gracze Fulham na moment zbliżyli się pod bramkę Fabiańskiego, ale to gospodarze wykreowali sobie kolejną okazję. Jednak źle głowa uderzył Haller.

1
1
7'

Po dograniu z rogu głową uderzał Sebastien Haller, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut!

2
1
2
6'

Kolejny strzał gospodarzy. Próba Bowena, piłka po głowie obrońcy leciała w kierunku bramki. Jednak czujnie Alphonse Areola!

1
1
2
4'

A teraz uderzył Fabian Balbuena. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
4'

Areola dwukrotnie uratował Fulham! Najpierw z kilku metrów uderzył Arthur Masuaku, po chwili potężnie poprawił Aaron Cresswell. Bramkarz kapitalnie między słupkami.