Jeszcze doliczone 3 minuty. Sheffield bez wiary.

1
85'

Oba zespoły trzymają gardę, trudno wbić się w pole karne.

81'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Haller szuka miejsca do strzału, ale nie udaje się.

1
75'

Co za szansa, McBurnie pędzi, strzela i poprzeczka ratuje Fabiańskiego! Mocny strzał, polski bramkarz nie miał nic do powiedzenia!

2
2
73'

Uwaga, główkuje Rice i poprzeczka ratuje "The Blades"!

1
70'

Haller, to powinno być 2:0! Dostał piłkę z lewej strony i musiał tylko wbić ją do bramki, a nie trafił!

69'

Sheffield chce się brać do roboty, ale ewidentnie brak ludzi w ataku...

1
64'

McGoldrick wpada w pole karne, ale popełnia faul w ataku.

1
1
62'

Sheffield United. Schodzi: Ethan Ampadu. Wchodzi: Jack Robinson.

wchodzi Wchodzi
Jack Robinson #19
schodzi Schodzi
61'

Bowen wpada w pole karne, chce mijać rywali, ale zderza się z Hallerem.

58'

Ładna akcja na lewej stronie Sheffield, szybkie podania, ale spalił ją Ampadu.

1
1
56'

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Kapitalny strzał zza pola karnego, pod samą poprzeczkę!

West Ham United
4
1
52'

Halle w polu karnym, mija rywala i tuż przed strzałem zagarnia mu piłkę bramkarz.

1
50'

Kombinacyjnie Baldock i Berge, ale przekombinowali i stracili piłkę pod polem karnym WHU.

47'

Niezła próba McGoldricka z dystansu, ale pewnie łapie piłkę Fabiański.

1
2
czas Druga połowa
45'

Główka Soucka - ponad bramką.

44'

Bowen przed świetną szansą, długo się zbiera do strzału, uderza i blokuje to Egan, który jakby wyrósł nagle z ziemi!

1
42'

Rzut rożny. McBurnie, strąca do McGoldricka i słupek! Potyka się o rywali Berge pędzący na dobitkę, a sędzia gwiżdże spalonego.

1
1
41'

Uwaga, główkuje McBurnie i pięknie broni to Fabiański!

1
1
37'

Aktywny Soucek w ataku, koledzy go szukają. Sheffield nie ma pomysłu, jak wydostać się z własnej połowy.

1
1
34'

Soucek, co zmarnował! Ładnie zagrana piłka przez WHU, Czech wypuszczony pod bramką idealnie, żeby asystować Bowenowi na pustą bramkę, a on sam strzelił, do tego niecelnie. Szkoda!

1
31'

West Ham w ostatnich minutach jest zespołem bardziej wybieganym, zaangażowanym w grę, sprawia problemy w rozegraniu rywalowi już na jego połowie.

1
1
28'

Bowen wystawia piłkę Coufalowi, jest strzał i świetnie broni to Ramsdale!

25'

Ładnie wiązała się akcja WHU, ale w ciemno przepuścił ją Haller i jest strata.

1
23'

Złe wybicie Ogbonny, strzał Flecka zza pola karnego pewnie łapie Fabiański.

20'

Bowen strzela w tłoku - zablokowany.

1
19'

Utknął West Ham na swojej lewej flance, nie ma się stamtąd wydostać.

16'

West Ham miał teraz taki moment, gdy zamykał przeciwnika, ale ten wciągał go w grę fizyczną, przez co trudno było cokolwiek sensownego skonstruować.