Premier League: 10. kolejka
29 lis 2020 15:00
14:55

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Marcus Rashford. Niskie dośrodkowanie, Cavani prawie poleciał szczupakiem do piłki i dał strzałęm głową prowadzenie! Co za remontada!

27
25
6
8
13
90'

Southampton FC. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

2
90'

Doliczono 5 minut.

3
3
2
1
88'

Southampton nie jest w stanie wyjść z własnej połowy, ale dobrze czyta podania i je przecina.

2
1
1
82'

Manchester naciska, ale to nie jest zawrotne tempo grania piłką.

1
2
78'

Adams z powietrza, ale obok bramki.

2
2
74'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Wybita piłka z rzutu rożnego, Fernandes strzela, rykoszet i poprawia do Cavani, pakując piłkę do siatki. Co za zmiana, jest remis!

Manchester United
35
12
2
2
2
72'
69'

Cavani główkuje, ale tuż obok bramki!

1
1
2
1
1
65'

Anemiczny strzał Bruno Fernandesa z dystansu, piłka oddana za darmo.

63'

Strzał Djenepo ze słabszej, lewej nogi sprzed pola karnego - niecelny.

1
1
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Edinson Cavani. Urugwajczyk gra z prawej strony, Fernandes wolny w polu karnym oddaje szybki strzał i pada bramka!

26
12
8
6
57'

Nie podnosi się Polak, są przy nim lekarze. Djenepo wjechał wślizgiem, by blokować strzał Cavaniego, a wyciął Bednarka...

1
1
2
2
4
55'

Van de Beek zablokowany, jeszcze Cavani poprawia z półobrotu, ale niecelnie. Ucierpiał Bednarek przy interwencji.

2
3
1
1
1
51'

United ma problemy, żeby wyjść z własnej połowy, a jak już wyjdzie, nie jest w stanie dostać się pod pole karne.

1
2
1
47'

Mocny strzał Walcotta, ale prosto do rąk bramkarza.

46'
czas Druga połowa
45+1'

Trwa czas doliczony.

1
1
43'

United chce trochę poszarpać grę, przyspieszyć, ale idzie to gościom dość ciężko...

1
1
1
1
39'

David de Gea zmaga się z jakimś urazem, ucierpiał przy jednej interwencji, Na razie spokojna gra obu zespołów.

1
35'

Djenepo strzela i broni de Gea, ale zaprzepaścił dobitkę Armstrong! Nie powinien przyjmować!

2
33'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Bardzo ładny strzał z rzutu wolnego, de Gea miał już to prawie na rękach!

Southampton FC
16
9
6
1
5
31'

Statystyki:

Strzały: SOU 2-2 MUN

Posiadanie piłki w proc.: SOU 52-48 MUN

1
30'

McCarthy fatalnie rozgrywa, strata, Rashford strzela prosto w niego, bramkarz gospodarzy potem kapitalnie broni dobitkę Fernandesa! Jak naprawiać błędy to tylko w taki sposób!

1
1
1
30'

Problemy zdrowotne Djenepo. Pada na murawę, łapie się za udo. Jeśli to kontuzja mięśniowa, to koniec.

1
28'

Świetny drybling Djenepo, wpada w pole karne, wystawia piłkę do napastników, ale w ostatniej chwili przecina podanie ktoś z defensorów. Ależ tam gęsto było!

1
27'

United teraz jest nieco pogubione, Southampton się rozkręca.

2
1
24'

Jan Bednarek najskuteczniejszym Polakiem w historii Premier League! To jego trzeci gol!

7
11
2
23'

Gol! Strzelił Jan Bednarek. Asystował mu James Ward-Prowse. Świetnie dokręcona piłka z rzutu rożnego, Bednarek skacze pod bramką najwyżej i posyła piłkę tuż nad dłońmi de Gei! "Święci" prowadzą!

69
38
14
3
6
20'

Niezła piłka od Walcotta w pole karne, ale Maguire uprzedza Adamsa.

2
1
1
1
1
17'

Jest niezły strzał Fernandesa i piłka odbija się od słupka! Goście zamykają przeciwnika.

2
16'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

13'

Cierpi Bruno Fernandes, zderzył się z Oriolem Romeu.

1
12'

Manchester chce wrzucić wyższy bieg, ale brakuje wciąż dobrego strzału.

7'

Greenwood sam na sam, mija bramkarza i trafia w boczną siatkę! Nie skierował piki do pustej bramki!

1
1
2
5'

"Święci" zmuszają rywala do ucieczki na skrzydła. Tam mają przewagę, zamykają pole do rozegrania.

2'

Southampton stoi wysoko, ciężko rozgrywać "Czerwonym diabłom", szczególnie w środku pola.

czas Start meczu
14:55

Sytuacja obu ekip w tabeli:

5. Southampton 17 pkt.

13. Manchester United 13 pkt.

"Święci" mogą wskoczyć na podium ligi, jeśli wygrają.

1
14:55

Sędzią spotkania Jonathan Moss.

14:55

W pierwszym składzie gospodarzy Jan Bednarek!

14:55

Dzień dobry Państwu, zapraszamy na relację live z meczu Southamptonu z Manchesterem United!