Cresswell z rzutu wolnego i kapitalnie broni Henderson!

Bardzo chaotycznie gra teraz West Ham, nie ma pomysłu na atak...

80'

Sprytnie podcina piłkę Benrahma, ale ląduje ona tylko na górnej siatce.

1
78'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Juan Mata. Podanie-ciasteczko od Maty, Rashford sam na sam i lobuje Fabiańskiego! Manchester znów zrobił remontadę!

Manchester United
13
12
3
1
77'

Wbiega Greenwood w pole karne, strzela z czuba, ale obok bramki.

1
1
1
72'

Uwaga, Rashford sam na sam, strzela po ziemi i słupek ratuje West Ham!

2
1
1
68'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Alex Telles. Szybkie zagranie w pole karne, sprytny strzał Greenwooda i nagle Manchester prowadzi!

20
6
1
2
65'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Bruno Fernandes. Co za bomba z dystansu!

18
6
2
62'
59'

Manchester teraz stara się poszarpać grę, ale nie wychodzi mu to najlepiej. Zbyt dobrze gospodarze sa zorganizowani.

1
55'

McTominay z kilkunastu metrów i tylko boczna siatka! Fabiański nawet nie drgnął!

1
1
51'

Sprytna piłka w polu karnym od Soucka do Bowena, ale ten nie trafia w bramkę z trzech metrów!

1
1
49'

Próba wymiany ciosów, ale obu ekipom na razie trudno wykonać kilka składnych podań, brakuje na to przestrzeni.

czas Druga połowa
44'

Bowen sam na sam, van de Beek za nim nie może zdążyć, ale dogania do Wan-Bissaka i wybija wślizgiem piłkę. Bowen nie jest sprinterem.

2
44'

Dobry strzał Martiala i świetnie broni Fabiański!

41'

To powinno być 2:0! Haller sam na sam, mija Hendersona, sadzi Maguire'a na czterech literach i tuż przed strzałem traci równowagę i piłkę zgarnia Henderson!

1
1
2
38'

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Declan Rice. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Rice trąci piłkę głową, pusta bramka i Soucek wbija z najbliższej odległości i jest gol dla WHU!

Tomas Soucek #28
West Ham United
6
4
1
1
35'

Bowen kręci rywalami, podaje do Bowena, ten delikatnie strzela i trafia w słupek! Jeszcze strzelił przez nogi Wana-Bissaki i czubkiem buta!

1
33'

Bowen z dystansu, ale niecelnie.

1
31'

Strata Cavaniego, pędzi Bowen, dośrodkowuje na głowę Fornalsa, ale strzał Hiszpana niecelny.

27'

Więcej ruchu teraz w grze Manchesteru, goście są częściej przy piłce, ale nie mogą wbić się w pole karne. Fabiański, poza wybiciami z linii piątego metra, w ogóle nie miał piłki.

22'

Niezła wrzutka Tellesa, wbiega Cavani i uprzedza go w ostatniej chwili Ogbonna!

1
18'

Strzał Martiala z dystansu, rykoszet i korner dla gości.

1
1
17'

Socuek przerywa kontrę faulem, ale unika żółtej kartki.

1
16'

Źle przyjmuje Haller piłkę w polu karnym i fauluje przy tym rywala.

1
15'

Kwadrans gry za nami, więc czas na statystykę strzałów: WHU 3-0 MU

1
1
12'

Wysoki pressing Manchesteru, ale mało agresywny, nic sobie z niego nie robi WHU.

2
1
9'

Piłka w siatce Manchesteru, ale jest spalony! Jarrod Bowen wyszedł przed obronę przy podaniu, urwał się i pokonał Deana Hendersona, ale gol nieuznany!

1
1
7'

Jest przestrzeń na rajd dla Tellesa, ale nie dostał Brazylijczyk takiej piłki, jak prosił. Chciał do nogi, nie prostopadle.

3'

Nieudane próby WHU wejścia w pole karne, potem kontra MU powstrzymana na granicy faulu.