Żółtą kartkę otrzymał Raphinha.

Raphinha #6
1
90+3'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Timo Werner. Niemiec wykłada piłkę jak na tacy, Amerykanin nie miał prawa się pomylić. Po meczu!

90'

Doliczono 4 minuty. Walka trwa.

2
1
84'

Oba zespoły teraz starają się szarpać grę. Leeds wciąż może ugrać korzystny rezultat.

77'

Mount na głowę Giroud, ale strzał ląduje na tybunach.

76'

Świetna kontra Chelsea, Werner sam na sam i znowu strzela prosto w Mesliera! Koszmar Niemca!

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Llorente.

72'

Rodrigo łapie na wykroku Zoumę, gra do Bamforda, ale Anglik mija się z piłką...

69'

Leeds United. Schodzi: Ezgjan Alioski. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ezgjan Alioski #9
68'

Kontra Chelsea, piłka w pole karne z lewej strony, tam są Pulisić i Giroud, mały bilard, piłka odbija się od nóg Amerykanina i przelatuje tuż obok słupka!

1
66'
61'

Gol! Strzelił Kurt Zouma. Asystował mu Mason Mount. Dośrodkowanie na piąty metr, Zouma skacze najwyżej i pewnie strzela głową do bramki. Chelsea prowadzi!

2
2
4
60'

Werner... ale on ma pecha, dwa strzały prosto w Mesliera! Za trzecim razem odbija piłkę obrońca. Jest korner.

1
1
58'

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

Ian Poveda-Ocampo #15
Jack Harrison #10
57'

Świetna piłka od Klicha na Raphinhę. Jest strzał i odbija to Thiago Silva tuż przed linią! Jeszcze dobitka, ale ląduje na trybunach.

1
1
53'

Spóźniony Alioski ewidentnie fauluje Chilwella. Powinien dostać żółtą kartkę, ale sędzia jest pobłażliwy i tylko upomina Macedończyka.

1
51'

Strzał Pulisicia odbity od nóg obrońców ląduje w rękach Mesliera.

2
48'

Naciska Chelsea, Leeds popełnia proste błędy, ale strzału nie ma.

1
czas Druga połowa
45+3'

James płasko w pole karne, ale za plecy Giroud. Od bramki Leeds.

45'

Doliczono 3 minuty.

1
42'

Mocno Werner w pole karne, ale trafił w nogę Coopera, który przecinał podanie do Giroud. Jest korner.

40'

Mocna wrzutka Aylinga, wbiega Dallas i gdyby Mendy nie wyskoczył do piłki i jej nie przechwycił, pewnie byłoby 2:0.

1
1
1
37'

Chce Chelsea przycisnąć, ale gdy dochodzi pod pole karne, nagle brakuje jej miejsca.

1
33'

Ładna akcja Leeds, ale spalił ją Raphinha.

30'

Są lekarze. Kontuzja mięśniowa. Konieczna zmiana.

1
2
29'

Leży Ziyech, chyba dopadł go jakiś uraz...

1
27'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Reece James. Mocne zagranie w pole karne z prawej strony i Francuz na wślizgu wbija piłkę do siatki. Żiru jest w gazie, mamy remis!

3
2
2
1
2
25'

Techniczny strzał Bamforda łapie pewnie Mendy.

23'

Trochę teraz takiej gry fizycznej, więc warto podać statystyki:

Posiadanie piłki: CHE 57-43 LEE (w proc.)

Strzały: CHE 6-4 LEE

19'

Chelsea gra dużo piłką, a tu kolejna kontra Leeds. Piłka na Alioskiego, mocny strzał i słupek ratuje gospodarzy! Ale - odgwizdano jeszcze pozycję spaloną Aylinga na skrzydle.

14'

Niezła piłka Klicha na Bamforda, ale strzał Anglika ląduje na trybunach. Źle się do tego zebrał.

1
1
12'

Bardzo mocne pierwsze minuty w wykonaniu obu zespołów. Spotkanie nieco zwolniło, ale pewnie wkrótce znowu dojdzie do gwałtownego przyspieszenia.

1
1
9'

Zamieszanie w polu karnym Leeds, Werner... Z METRA W POPRZECZKĘ! Niewiarygodne!

1
1
1
1
9'

Leeds United. Schodzi: Robin Koch. Wchodzi: Diego Llorente.

Robin Koch #3
1
8'

Problemy zdrowotne Kocha, ucierpiał na początku przy starciu z Giroud. Opatrują go lekarze, nie może grać dalej.

2
5'

Sprytnie Chilwell w pole karne, ale uprzedzony tam Giroud.

1
1
4'

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Asystował mu Kalvin Phillips. Szybka kontra, Bamford mija wychodzącego Mendy'ego i pakuje piłkę do pustej bramki! Co za początek!