Leeds United. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jamie Schakleton.

2
1
2
88'

Gol! Strzelił Jack Harrison. Rajd przez pół boiska, strzał zza pola karnego pod poprzeczkę!

2
85'

Gol! Strzelił Ezgjan Alioski. Asystował mu Pablo Hernandez. Kontra Leeds 5 na 1, to się musiało skończyć golem. Alioski w sytuacji sam na sam się nie pomylił, chyba jest po meczu!

Ezgjan Alioski #5
20
8
4
1
3
84'

Leeds United. Schodzi: Patrick Bamford. Wchodzi: Tyler Roberts.

Tyler Roberts #18
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Stuart Dallas. Asystował mu Mateusz Klich. Dośrodkowanie Polaka, Bamford przepuszcza piłkę, a Dallas wpada niepilnowany i zamyka centrę strzałem głową. Znowu Leeds prowadzi!

24
14
4
2
76'
74'
70'

Leeds teraz nie rusza się z okolic pola karnego rywala. Gdy się tam przedrze, brakuje dokładności...

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Raphinha.

Raphinha #7
2
1
65'

Gol! Strzelił Ciaran Clark. Asystował mu Ryan Fraser. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wygrana główka z Aylingiem, strzał i gol, Meslier nie miał nic do powiedzenia. Mamy remis!

Newcastle United
3
1
2
6
9
64'

Odpowiedź gości, Murphy na Wilsona, jest strzał i Meslier to wybija za boisko! To nie była łatwa piłka, kozłowała!

1
63'

Bamford z ostrego kąta i Darlow to broni! To leciało do siatki!

1
62'
61'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Jack Harrison. Świetne dośrodkowanie, świetny strzał głową. Świetna akcja Leeds, mają gospodarze prowadzenie!