1
1
2
90'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Andrew Robertson. Rzut rożny, Firmino gubi krycie i strzela głową w samo okienko! S C R E A M E R !

41
16
4
7
4
89'

Dier z rzutu wolnego, ale prosto w Alissona.

1
1
1
1
87'
83'

Jones mocno, ale zablokowany.

4
2
1
3
1
79'

Techniczny strzał Kane'a o centymetry mija bramkę LFC!

7
9
8
7
7
76'
73'

Co za akcja Jonesa, ładnie wypuszczony Mane, mocny strzał i poprzeczka ratuje "Koguty"!

4
5
4
5
8
69'

Świetna piłka na Salaha, jest sam na sam, ale jego anemiczny strzał ląduje, a jakże, w rękach Llorisa.

2
1
1
4
2
67'

Gra przerwana, cierpi Aurier. Najpierw dostał piłką od Mane, potem wpadł na niego Robertson.

1
2
66'

Uderzenie Firmino znowu prosto do rąk Llorisa.

2
1
63'

Rzut rożny, Kane strzela głową i przestrzelił z 3 metrów!

2
1
1
1
2
63'

Bergwijn sam na sam, strzela i słupek ratuje Liverpool!

1
1
2
1
61'

Mało gry i ruchu do przodu ze strony LFC. Masa podań to łańcuszek wokół pola karnego.

1
1
2
1
1
57'

Kąśliwy strzał Salaha odbija jednak Lloris!

1
1
55'

Posiadanie piłki przez Liverpool przekroczyło 80 proc.

4
2
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

Tottenham Hotspur
1
1
2
2
1
52'

Kane teraz z dystansu, ale nad bramką.

2
2
1
50'

Złe wybicie Alissona, Kane chce go przelobować i niewiele brakowało do szczęścia, Brazylijczyk wybił piłkę!

2
1
1
50'

Jones uderza w tłoku, ale zablokowany.

2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso.

46'

Tottenham chce mocno zacząć, Bergwijn sam na sam, posyła piłkę obok Alissona, ale nie trafia do siatki!

4
5
czas Druga połowa
45'

Liverpool naciska, ostry pressing Tottenhamu, dynamiczna gra.

2
1
1
41'

Mane zza pola karnego, ale prosto do rąk Llorisa. Te strzały "The Reds" są za łatwe do obrony.

2
5
38'

Totttenham chce szybko kontrować, robi to jednak bardzo niedbale. Jednak też dość chaotycznie rozgrywa Liverpool.

1
1
1
2
33'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Giovani Lo Celso. Świetna prostopadła piłka, Son nie myli się w sytuacji sam na sam! VAR analizował jeszcze akcję pod kątem spalonego, ale bramka uznana!

21
14
2
9
31
32'

Mane strzela przewrotką, piłka kozłuje, ale Lloris łapie ją z łatwością.

3
1
1
2
29'

Płaski strzał Jonesa łapie Lloris.

7
2
26'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Firmino stracił piłkę po dryblingu, ale Salah natychmiast ją zgarnął i od razu uderzył. Odbiła się futbolówka od nogi Alderwierelda i przelobowała Llorisa. Liverpool w końcu prowadzi!

Liverpool FC
25
13
1
3
5
25'

Tottenham jeszcze bez strzału, stara się zdusić grę w środku pola.

3
1
22'

Próbuje przycisnąć Liverpool, ale blokowane są kolejne zagrania w obrębie pola karnego.

3
1
1
4
18'

Kontra Tottenhamu, piłka na Kane'a, ale Anglik przyjęciem zwolnił akcję i stracił piłkę. Na szczęście jest korner dla gości.

1
5
1
15'

Obie ekipy próbują szarpać, przyspieszyć, ale nie wychodzi to najlepiej.

2
5
1
11'

Firmino głową i fenomenalnie to łapie Lloris! Zaskakuje brak krycia napastnika w tej sytuacji.

6
1
2
1
2
7'

Wrzutka Mane na Firmino, ale piłka leci daleko od Brazylijczyka, który nawet nie ruszył z bloków startowych.

2
1
4'

Liverpool zmuszony grać długimi piłkami, nie najlepiej mu to wychodzi.

2
2
1'

Pierwsza akcja LFC daje rzut rożny, który nie jest jednak zagrożeniem.

2
1
2
czas Start meczu
20:58

Dobry wieczór Państwu, zapraszamy na hit Premier League, który będzie miał znaczący wpływ na walkę o mistrzostwo. Liverpool gra z Tottenhamem!