Southampton FC. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Dan N'Lundulu.

90'

Fulham FC. Schodzi: Ademola Lookman. Wchodzi: Neeskens Kebano.

Neeskens Kebano #7
87'

Długo trzeba było czekać na wprowadzenie jakiegokolwiek zmiennika na boisko. Najwyraźniej menedżerowie byli zadowoleni z dotychczasowej postawy swoich podopiecznych albo nie widzieli na ławkach rezerwowych nadziei na poprawienie wyniku.

1
1
1
85'

Piłka ponownie w bramce Fulham FC, ale nie ma gola z powodu minimalnego spalonego. Che Adams znajdował się na spalonym w momencie podania Shane'a Longa. Dlatego późniejsze dośrodkowanie napastnika oraz uderzenie z bliska do siatki Theo Walcotta są bez znaczenia.

1
1
80'

Ola Aina sfaulował Theo Walcotta na połowie Fulham FC. Zawodnik znany z włoskich boisk przekonuje sędziego, że popełnił błąd, ale decyzja Darrena Englanda jest nieodwołalna. Szansa na trafienie z rzutu wolnego, ale nie została wykorzystana przez Świętych.

1
75'

Piłka w bramce Fulham FC po uderzeniu dotychczas niewidocznego Shane'a Longa, ale nie ma gola z powodu spalonego. Irlandczyk znalazł się bliżej bramki niż Joachim Andersen, dlatego sędzia asystent podniósł chorągiewkę.

1
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Andre-Franck Zambo Anguissa za przewinienie taktyczne.

1
1
73'

Jan Bednarek pod presją i radzi sobie pewnie z dośrodkowaniami. Reprezentant Polski ma też odrobinę szczęścia, ponieważ kilka minut temu blokował szczęśliwie zagranie Ademoli Lookmana i wyekspediował piłkę zmierzającą w lustro bramki Alexa McCarthego.

2
2
1
71'

Nie będzie jedenastki za zagranie ręką Oli Ainy. Nigeryjczyk blokował dośrodkowanie z lewego skrzydła.

2
70'

Darren England zastanawia się nad przyznaniem Southampton FC rzutu karnego.

68'

Seria stałych fragmentów gry na połowie przeciwnika, ale żadnego z nich Southampton FC nie wykorzystało. Po rzucie wolnym przyjezdni nie zagrozili Alphonse'owi Areoli również po rzucie rożnym.

1
66'

James Ward-Prowse zabrał się za wykonanie rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Tym razem pozycja nie nadawała się do zatrudnienia Alphonse'a Areoli uderzeniem. Dlatego pomocnik Southampton FC wykonał wrzutkę, po której przez moment zakotłowało się w polu karnym Fulham FC. Powinien oddać uderzenie Ibrahima Diallo, ale składał się do niego beznadziejnie.

1
1
63'

Raz próbują jedni, za moment szarżują drudzy. Inna sprawa, że mała liczba sytuacji podbramkowych zasługuje na miano stuprocentowych.

1
1
1
1
1
60'

Godzina pojedynku za zawodnikami. Po przerwie nie widać zasadniczego przyspieszenia Southampton FC. Szansę na poprawienie rezultatu mieli gospodarze i Ivan Cavaleiro powinien żałować zmarnowania dośrodkowania Antoneego Robinsona.

1
1
55'

Indywidualna akcja Theo Walcotta powstrzymana blisko linii pola karnego Fulham FC. W odpowiedzi szarża londyńczyków z wykorzystaniem lewego skrzydła. Dośrodkowanie Anthoneego Robinsona trafiło do Ivana Cavaleiro, po którego strzale z główki piłka poleciała nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Southampton FC.

53'

Anthonee Robinson przekładał sobie futbolówkę kilkanaście metrów od bramki Southampton FC. Jego uderzenie zostało zablokowane przez czujnych przyjezdnych. Alex McCarthy nie musiał interweniować, ponieważ wyręczyła go pierwsza linia.

1
51'

Przeciągnięte podanie z głębi pola w szesnastkę Fulham FC. Futbolówka została przechwycona przez Alphonse'a Areolę. Po przeciwnej stronie boiska niebezpieczne dośrodkowanie i piłka poszybowała blisko bramki Alexa McCarthy'ego.

48'

Przyjezdni w posiadaniu piłki, a zawodnicy Fulham FC przyjęli przeciwników na własnej połowie boiska. Akcja została przerwana faulem, a Ryan Bertrand dośrodkował z rzutu wolnego na głowę broniącego zawodnika z Londynu.

46'

Druga połowa na Craven Cottage. Pierwsza część nie była nadprogramowo atrakcyjna. Na pewno drużyny mają jeszcze rezerwy do uwolnienia.

2
1
komentarz

Wyrównana konfrontacja. Po 50 procent posiadania piłki obu jedenastek. W uderzeniach 2:1 dla gospodarzy, a w próbach celnych 1:1. Bez problemu można je wspomnieć w tym miejscu. W 8. minucie Ademola Lookman zatrudnił Alexa McCarthego, a w 28. minucie Alphonse Areola zmierzył się z próbą z rzutu wolnego Jamesa Warda-Prowse'a.