1
90+3'

Alioski wybija piłkę po wrzutce Westwooda. Chyba jednak nic z tego dziś już nie będzie...

90+2'

Nawet Nick Pope wbiegał w pole karne rywali podczas tego rzutu rożnego, ale piłka do wrzutce Westwooda została wybita.

1
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes.

90'

Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

1
2
89'

Ashley Barnes przyłapany na spalonym.

1
88'

Kolejny rzut rożny dla Burnley nie przynosi zagrożenia.

3
87'

Świetna okazja Barnesa, który z kilkunastu metrów uderzył w stronę bramki Mesliera. Francuz jednak po raz kolejny odbił ją na rzut rożny.

85'

Nieskuteczne dośrodkowanie Westwooda.

1
84'

Rzut rożny dla gości. Oni nadal nie rezygnują z choćby punktu na Elland Road.

82'

Strzał Jaya Rodrigueza zza pola karnego leci ponad bramką.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Westwood.

78'

Przerzut Kalvina Phillipsa, ale... źle zaadresowany.

1
1
1
1
1
76'

Centra Westwooda wyłapana przez Mesliera.

75'
ZMIANA

Burnley FC. Schodzi: Josh Benson. Wchodzi: Dale Stephens.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Josh Benson #41
75'
ZMIANA
74'

Tymczasem w odpowiedzi Ashley Barnes uderzył z powietrza, ale Meslier nie dał się zaskoczyć.

73'

Przypalił akcję Jack Harrison.

72'

Znakomita okazja dla Leeds! To już na pewno powinno być 2:0. Urwał się obrońcom Pablo Hernandez i wyszedł oko w oko z Nickiem Popem. Kapitalna, wręcz intuicyjna interwencja bramkarza Burnley.

1
71'
ZMIANA

. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

Ian Poveda-Ocampo #7
Raphinha #18
70'

Jednak nie. Dośrodkowanie Pietersa wyłapuje Pope.

69'

Rzut rożny wywalczył Chris Wood. Może ze stałego fragmentu gry uda się gościom coś zdobyć?

68'

Kolejny raz Dallas szuka partnera podaniem, ale go nie znajduje.

1
67'
ZMIANA

Leeds United. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jamie Shackleton.

Jamie Shackleton #46
2
1
66'

Dawno nie było nic o Mateuszu Klichu, ale dziś Polak jest niewidoczny.

3
64'

Widać, że trener Sean Dyche wstrząsnął drużyną w przerwie. Ta gra odważniej, lepiej (wizualnie), ale na razie nieskutecznie.

62'

Zagranie Westwooda w serce pola karnego, ale... nikt tam na piłkę nie czekał.

60'
ZMIANA

Leeds United. Schodzi: Rodrigo Moreno. Wchodzi: Pablo Hernandez.

59'

Jeszcze raz Brownhill, ale tym razem ponad bramką.

57'

Mocny strzał z daleka oddał Josh Brownhill, ale prosto w Mesliera.

1
1
56'

Z pólwoleja przymierzył Patrick Bamford, ale niecelnie.

55'

Samotny drybling Stuarta Dallasa zakończył się przechwytem piłki przez obrońców.

54'

Blokowany strzał Barnesa zza pola karnego.

54'

Gdyby tak zmierzyć posiadanie piłki w samej drugiej połowie, przewagę mieliby goście. Przypomnijmy, że w pierwszej połowie byli przy niej przez nieco ponad 30% czasu.

51'

Miał być rzut rożny, ale skończyło się na spalonym Tarkowskiego.

49'

Strata Klicha, miękka wrzutka na głowę Wooda, ale interweniują obrońcy. Było niebezpiecznie.

48'

Wrzutka Bensona w pole karne Leeds, ale łapie Meslier.

1
47'

Wygląda na to, że od początku do odrabiania strat rzucili się goście.

1
czas Druga połowa
12:50

Za chwilę zaczynamy drugą połowę. Trenerzy nie zdecydowali się na dokonywanie zmian.

12:50

Czy w drugiej połowie padną bramki?
Tak, dla Leeds
Tak, dla Burnley
Tak, dla obu drużyn
Nie
45+1'

Co najmniej 60 sekund dłużej potrwa pierwsza połowa.

1
45'

Centra z lewej strony na głowę Rodrigo Moreno. Ładnie nabiegał, ale strzelił źle.

44'

Faulował Barnes daleko od własnej bramki.

1
42'

Starają się podejść pressingiem gracze Burnley, ale gospodarze dobrze wychodzą z tego.

1
1
40'

Strzału po ziemi z dystansu spróbował Raphinha, ale nie zaskoczył nim Pope'a.

1
1
2
2
2
39'

Kolejny rzut rożny mieli goście, ale dośrodkowanie Westwooda bez szans na powodzenie.

1
37'

Po rzucie rożnym dla Burnley piłka trafiła na skraj pola karnego do Pietersa. Strzał minimalnie obok słupka.

1
36'

Wrzutkę Tarkowskiego wyłapuje Meslier.

1
35'

70% posiadania piłki mają gracze Leeds United.

33'

A teraz z kolei powinno być 1:1! Po wrzucie z autu, piłkę otrzymał Benson, dośrodkował na 3. metr do Wooda, ale ten główkował nad poprzeczką.

31'

To powinno być 2:0 dla Leeds! Raphinha wykłada piłkę na jedenasty metr, strzela Bamford, i to w światło bramki, ale piłka odbija się od jednego z graczy Leeds.

30'

Dośrodkowanie na Tarkowskiego z rzutu wolnego, ten główkuje, ale piłke odbił Meslier.

1
1
1
29'

Znów Klich w roli głównej. Tym razem dobija strzał Bamforda, ale znów niecelnie.

28'

Żółtą kartkę otrzymał James Tarkowski.

25'

Po raz pierwszy w meczu widzimy aktywność Mateusza Klicha. Strzał z dystansu jednak bardzo niecelny.

24'

Jeszcze jedna szansa z narożnika dla gospodarzy, ale znów czujnie obrońcy.

1
23'

Wrzutka z rzutu rożnego Raphinhii i interwencja Pope'a

1
22'

Samotny rajd Bamforda kończy się na nogach jednego z obrońców.

20'

Nie ma nawet konsultacji VAR, wynik pozostanie bez zmian.

1
18'

Mamy sporą kontrowersję w meczu. Wychodzi z bramki Meslier i wpada w Bena Mee. Gra toczy się dalej, Ashley Barnes trafia do siatki, ale jest gwizdek sędziego, który pokazuje, że gracz Burnley faulował w starciu z bramkarzem Leeds.

1
1
15'

Strzela Rodrigo Moreno w dolny róg bramki. Broni Pope.

14'

Rozpoczynał akcję gospodarzy Bamford, ale źle podał. Na tym wszystko się skończyło.

13'

Uderzał Ashley Barnes z dalszej odległości, ale bez problemów broni Meslier

11'

Ale ten stały fragment wykonany został fatalnie przez Charliego Taylora.

10'

Faulował Pascal Struijk, okazja dla Burnley z rzutu wolnego.

9'

Kompletnie pasywna jest druzyna gości jak na razie.

1
7'

Dallas z prawej strony do Raphinhii. Ten zamarkował strzał, ale w ostatniej chwili podał do Alioskiego. Strzał Macedończyka jednak ponad bramką Burnley.

1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Bamford.

Pawie obejmują prowadzenie bardzo szybko!

6
4
1
3
4'

Rzut karny dla Leeds United!

Nick Pope wślizgiem faulował w polu karnym Patricka Bamforda!

4
3
1
3'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Wykonywał Erik Pieters, ale obrońcy sobie poradzili.

1
2'

Na razie to gospodarze kontrolują grę i są w posiadaniu piłki.

1
1
2
1'

Oba zespoły dzielą w tabeli cztery punkty, ale ekipa z Turf Moor ma jeden mecz na koncie mniej.