West Bromwich w końcu pod bramką West Hamu, jednak bez zagrożenia.

3
2
2
83'

West Ham pod polem karnym gości. Minuty płyną, gracze West Bromwich cały czas bezradni z przodu.

2
2
80'

West Bromwich Albion. Schodzi: Jake Livermore. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

1
78'

W końcu strzał gości, Gallagher uderzył, ale wprost w Fabiańskiego.

2
77'

Przyjezdni cały czas nie są w stanie zagrozić West Hamowi. Gra przeniosła się do środka pola, jednak do pola karnego gospodarzy daleko.

2
74'

Rice kolejny raz uderzał z dystansu, piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
2
72'

Cały czas w ataku West Ham United, goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

1
2
1
3
70'

West Bromwich Albion. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Darnell Furlong.

Darnell Furlong #2
1
1
4
5
6
67'

Strzelał Jarmolenko, jednak w zasięgu bramkarza. West Ham wciąż w natarciu.

2
3
1
66'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Andrij Jarmolenko. Dośrodkowanie z lewej strony, Jarmolenko zgrał piłkę głową do Antonio na siódmy metr, a ten zdobył gola. 2:1!

4
5
1
1
3
62'
62'
60'

Z trudnej pozycji uderzał Rice, ale w bramkę nie trafił!

1
2
59'

Lanzini uderzał z dziesięciu metrów, piłkę z bramki wybił obrońca. Po chwili uderzał Rice, ale tuż obok słupka!

1
1
57'

W końcu West Ham w ataku, dogranie z rzutu rożnego, ale zagrożenia pod bramką gości nie było.

1
1
2
2
54'

Ruszył lewą stroną Grosicki, dogranie w pole karne, ale piłkę wybił obrońca.

6
1
6
1
1
52'

Arbiter słusznie uznał trafienie. 1:1, a mecz się rozkręca.

9
6
4
4
5
52'

Jeszcze trwa analiza VAR. W momencie uderzenia jeden z zawodników gości był na spalonym.

1
1
1
1
5
51'

Gol! Strzelił Matheus Pereira. Asystował mu Kamil Grosicki. Grosicki do Pereiry, ten przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył z ok. 16 metrów. Fabiański był bez szans. 1:1!

36
22
9
1
3
49'

Callagher z piłką osiem metrów przed bramką. Dogranie było jednak złe, wprost w ręce Fabiańskiego.

2
1
1
48'

Goście nie potrafią przedostać się pod pole karne West Hamu. Gospodarze mecz mają pod kontrolą.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Vladimir Coufal. A jednak West Ham zadał cios. Zagranie na prawo, z pierwszej piłki odegrał Coufal i... trafił Bowena w klatkę piersiową. Bramkarz bez szans. 1:0!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
5
43'

Said Benrahma uderzał z pola karnego, został jednak przyblokowany.

1
1
1
41'

Strzał sprzed pola karnego oddał Rice. Wprost w bramkarza gości.

1
38'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Niestety z boiska wieje nudą.

1
1
1
35'

Manuel Lanzini uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Piłka spadała na bramkę, ale przeleciała ponad poprzeczką.

1
2
1
33'

Sporo biegania, trochę walki, ale wszystko dzieje się daleko od pól karnych.

2
1
1
30'

Bowen uderzał z siedmiu metrów. Niecelnie, dodatkowo gracz Młotów był na spalonym.

3
1
3
27'

Goście w ostatnich minutach częściej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

1
1
1
24'

Z pola karnego uderzał Lanzini, wprost w ręce bramkarza.

1
1
22'

Płaski strzał Coufala. Piłka uderzona z ok. 16 metrów odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
1
1
1
19'

Ogbonna omal nie pokonał Fabiańskiego. Strzał obrońcy zdołał złapać Polak.

2
1
1
1
16'

Cały czas gra toczy się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej przebywać pod bramką rywala.

1
1
1
1
1
13'

Grosicki wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać wycofał do Pereiry, ale ten strzelił z ok. 16 metrów ponad poprzeczką.

8
3
1
11'

Wyrównane pierwsze minuty. Dość spokojne tempo meczu.

2
2
1
8'

Pierwsza okazja w meczu. Dogranie w pole karne, głową uderzał Dawson, ale przestrzelił.

2
1
6'

Rzut wolny dla gości z własnej połowy. Tzw. laga w pole karne Młotów. Bez efektu.

1
2
3'

Klasyk szepcze nam do ucha: Trwa badanie sił. Musimy się z tym zgodzić.