1
1
2
78'

Gol! Strzelił Stuart Dallas. Asystował mu Helder Costa. Portugalczyk zagrał przed pole karne, a Dallas uderza z czuba przy bocznej siatce. Jest 2:0, ale dziwi pasywność obrońców w tej akcji.

4
6
3
2
1
74'

Leeds United. Schodzi: Tyler Roberts. Wchodzi: Pablo Hernandez.

1
73'

Ward-Prowse z dystansu, łapie Meslier. Jeszcze próba Ingsa, ale niecelna.

2
1
1
1
1
71'
69'

Romeu pada na murawę, sugeruje, że musi zostać zmieniony.

68'

Bednarek nie daje sobie rady z Raphinhą, daje się coraz łatwiej objeżdżać, konieczna jest asekuracja kolegów.

1
1
1
2
65'

Vestergaard głową i Mesliera uprzedza przed linią bramkową... Bamford! Napastnik we własnym polu karnym to podobno największe zagrożenie, ale tym razem wybił piłkę za boisko.

2
2
61'

Raphinha płasko w pole karne, Llorentre wbiega z zaskoczenia i strzela i broni instynktownie nogą McCarthy!

1
59'

Leeds United. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Ezgjan Alioski. Polak ma chyba problemy z plecami.

Ezgjan Alioski #10
2
1
2
2
59'
58'

Southampton FC. Schodzi: Nathan Tella. Wchodzi: Takumi Minamino.

Nathan Tella #23
1
1
2
1
1
58'

Przerwa w grze, Klich potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
56'

Akcja za akcję, intensywne minuty, ale bez strzału. Teraz czegoś brakuje. Dokładności, miejsca...

1
1
52'

Świetna akcja Leeds, Dallas gra do wolnego Bamforda, ten strzela prosto a bramkarza. Jeszcze poprawka Robertsa i znowu górą McCarthy!

3
1
50'

Raphinha na skraj pola karnego do Robertsa i centymetrów zabrakło do tego, by padła bramka na 2:0! Bardzo mocny początek drugiej połowy.

2
2
1
49'

Ostry strzał Armstronga i świetnie broni Meslier!

1
1
1
47'

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Asystował mu Tyler Roberts. Prostopadła piłka, Salisu łamie linię spalonego, Anglik wyprzedza Vestergaarda i Bednarka i strzela po ziemi przy słupku. Leeds prowadzi!

Asysta:
5
6
5
1
1
47'

Dobry strzał Redmonda, łapie Meslier.

1
1
1
1
2
46'

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Helder Costa.

czas Druga połowa
45'

Ward-Prowse z rzutu wolnego wypuszcza Adamsa. Jest gol, ale nieuznany! Dlaczego? Sędzia uważa, że powinni zacząć na gwizdek, a tego nie zrobili.

1
2
1
1
39'

Uwaga, rajd Raphini, może być sam na sam i Romeu wślizgiem wybija mu piłkę spod nóg w polu karnym! Świetne wejście!

1
2
37'

Raphinha w pole karne, ale za głęboko, łapie bramkarz.

35'

RZUT KARNY ANULOWANY!

2
1
2
34'

Powtórki sugerują, że to Llorente ma rację, bo nie podkładał sam nogi. Sędzia musi to jeszcze samemu obejrzeć.

33'

RZUT KARNY DLA SOUTHAMPTON! Llorente podhaczył Tellę, ale Hiszpan twierdzi inaczej, że to rywal szukał jego nogi! Sędzia Andre Marriner jeszcze konsultuje sytuację z VARem.

2
2
2
31'

Pół godziny za nami. Mało widoczny Klich, bezbłędny Bednarek.

1
1
1
28'

Bamford zgrywa głową w polu karnym, Cooper dokłada nogę i piłka leci nad bramką. Jeszcze zmarnowany korner, ma piłkę bramkarz.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Jannik Vestergaard. Podciął Robertsa.

1
26'

Dobra akcja Southampton, niezłe dośrodkowanie Armstronga, ale uprzedzony Redmond. Idzie kontra Leeds.

1
1
21'

Znowu fragment bez sytuacji, ale teraz Bamford w polu karnym, trąci go Vestergaard, Anglik upada, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

1
1
15'

Wysoki pressing "Świętych", ale Leeds nic sobie z niego nie robi.

1
1
11'

Spokojniejszy okres gry, stały fragment dla Leeds. Mocne dośrodkowanie, piłkę ma Bamford, ale on i kilku jego kolegów dało się złapać na pułapkę ofsajdową.

1
1
8'

Ładnie popędził teraz Tella, ale uderzył nieczysto, spokojnie to złapał Meslier.

1
5'

Dośrodkowanie, Vestergaard głową, ale obok bramki. Sprytnie zgubił krycie.

1
3'

Dwójkowa akcja Robertsa z Bamfordem, ale Anglik źle zagrał w polu karnym do Walijczyka, za mocno.

1
1
1
1'

W ataku Southampton, ale przed polem karnym rywala ma spore problemy z zagraniem podania, bardzo ostry pressing gospodarzy.

1
1
czas Start meczu
18:57

Jeśli Leeds wygra, wskoczy do górnej połówki tabeli.

1
18:55

Od początku zagrają Mateusz Klich i Jan Bednarek!

1
1
2
18:55

Premier League jako przystawka przed Ligą Mistrzów? Da się tak! Dobry wieczór Państwu, czas na "polskie" starcie - Leeds kontra Southampton!