Premier League: 19. kolejka
16 sty 2021 21:00
90+5'

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Youri Tielemans. Pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam, dobił rywala!

3
4
90'

Doliczono 5 minut

90'

Perez sam na sam i przestrzelił koszmarnie! Mógł grać do Vardy'ego! Ale bramka nie zostałaby uznana, sędziowie dopatrzyli się spalonego.

1
1
88'

Vardy szuka Barnesa pod bramką, Bednarek to przecina. Jeszcze Ndidi z dystansu - w trybuny.

87'

Southampton FC. Schodzi: Ibrahima Diallo. Wchodzi: Yan Valery.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ibrahima Diallo #7
85'

Vardy, Vardy, Vardy, posadził obrońcę, strzela i cudem McCarthy to broni!

1
82'

Vardy szuka strzału, blokuje go Bednarek.

78'

Ward-Prowse mocno uderza i w ostatniej chwili jeden z obrońców to blokuje!

75'

Złe wybicie Bednarka, jest szansa na kontrę, Barnes strzela i... Bednarek wybija piłkę głową tuż sprzed linii bramkowej!

1
1
73'

Armstrong szuka miejsca do strzału, Armstrong z dystansu i poprzeczka ratuje Leicester!

1
72'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Shane Long.

70'

Vardy pędzi mu na strzał, ale wyrasta mu nagle spod ziemi Bednarek i mu to uniemożliwia. Anglik szuka jeszcze wrzutki, ale piłka ląduje w rękach bramkarza.

1
1
1
67'

Długa piłka na Vardy'ego, próbuje lobować, ale robi to za mocno.

65'

Niechlujnie zaczyna grać Soton, Leicester szybciej dochodzi do piłek, częściej jest pod polem karnym.

61'

Southampton FC. Schodzi: William Smallbone. Wchodzi: Daniel N'Lundulu.

Daniel N'Lundulu #20
60'

Smallbone nie daje rady, potrzebuje zmiany.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand.

Southampton FC
57'

Problemy gości z wyprowadzeniem piłki, Leicester łatwo przejmuje, a potem długo się przy niej utrzymuje.