Po dograniu z rogu uderzał Rahsford, Alisson ponownie dobrze między słupkami. Ponadto napastnik był na spalonym.

Strzał Pogby z kilku metrów, Alisson wybronił uderzenie. To powinien być gol!

4
9
4
81'

Zaatakował Liverpool, goście szans szukają w kontrach. Wciąż jednak niewiele emocji.

3
1
1
78'

Sprzed pola karnego uderzył Alcantara, David de Gea zdołał odbić piłkę!

6
2
2
76'
75'

Shaw na piąty metr do Fernandesa, a ten uderzył. Alisson nogą odbił piłkę! To powinien być gol!

4
3
2
8
2
75'

Już tylko kwadrans do końca, a my pomimo wypicia czterech kaw wciąż mamy ciśnienie jak komar.

1
2
72'

Do dośrodkowania doszedł Pogba, głową uderzył anemicznie i wprost w bramkarza.

1
2
1
70'

Bruno Fernandes zagrywał z rzutu wolnego, jednak wprost w ręce bramkarza. Zabrakło dokładności.

3
3
2
4
1
67'

Uderzał Rashford, jednak był to zły strzał. Alisson nie musiał interweniować.

5
5
3
3
2
66'

2
65'

Strzał Fernandesa wprost w Alissona, który błędu nie popełnił.

4
3
3
2
2
64'

Przycisnął Liverpool. Gospodarze mają w ostatnich minutach coraz większe problemy.

5
3
1
1
1
62'

Z pola karnego sytuacyjnie uderzył Salah. Piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na korner.

4
3
2
4
2
61'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Edinson Cavani.

60'

Skutecznie w defensywie zachował się Maguire, który uprzedził Firmino. Dogrywał Robertson.

1
59'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Wszystko jednak dzieje się daleko od bramki Manchesteru United.

3
2
1
1
1
56'

Otwarte spotkanie, ale cały czas obserwujemy niewiele uderzeń na bramki.

3
2
1
1
1
53'

Gracze United dwukrotnie przedostali się pod bramkę Liverpoolu. Obrona gospodarzy jest jednak czujna.

3
1
1
4
1
50'

Goście w polu karnym gospodarzy. Zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli gracze Liverpoolu.

4
3
3
3
3
48'

Salah w polu karnym odegrał piłkę do Mane, ten jednak został przyblokowany.

2
1
1
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
43'

Piłkarze już wyraźnie czekają na przerwę. Nikt nie chce sobie zrobić krzywdy.

1
1
40'

Akcja United przerwana, Rashford znalazł się na metrowym spalonym.

1
3
37'

W końcu zaczęli pokazywać się w ofensywie goście. Obrona Liverpoolu w ostatnich minutach musi być czujna.

3
1
1
1
1
34'

Odpowiedź gospodarzy, Salah do Firmino, ten jednak uderzył wprost w bramkarza.

1
1
34'

Fernandes uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Tuż obok słupka!

11
1
3
33'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Xherdan Shaqiri.

1
1
1
32'

Goście w końcu na dłużej na połowie Liverpoolu. Wciąż narzekać możemy na tempo rozgrywania akcja.

2
17:05

2
1
1
29'

Rzut wolny dla United, po dograniu w polu karnym powstało niewielkie zamieszanie. Piłkę wybili w końcu obrońcy gospodarzy.

3
1
2
26'

Strzał sprzed pola karnego oddał Xherdan Shaqiri, metr obok słupka.

1
24'

Nie ustają ataki Liverpoolu. Manchester United chyba nie zamierza cały mecz murować bramki?

1
1
1
21'

Uderzał Xherdan Shaqiri, piłka odbiła się od obrońcy i metr obok słupka wyszła na rzut rożny.

1
20'

The Reds cały czas w ofensywie. Goście bronią się coraz głębiej.

2
17'

Wycofanie piłki do Firmino, ten jednak uderzył z ok. 16 metrów obok słupka. Coraz groźniejsi są mistrzowie Anglii.

6
2
2
1
14'

Strzał Firmino został przyblokowany, po chwili z pola karnego uderzył Robertson. Piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

1
1
12'

Atak pozycyjny The Reds. Obrona gości jednak jak na razie nie myli się. Brakuje spięć i uderzeń.

2
2
1
9'

Thiago wpadł na rywala. Zawodnik Liverpoolu poczuł zderzenie, ale pozbierał się z murawy.

1
2
6'

Od początku Liverpool aktywniejszy w ofensywie. Zespoły jednak sporo uwagi poświęcają defensywie.

3
2
3'

Pierwsza akcja Liverpoolu, piłka trafiła do Robertsona. Ten jednak źle uderzył. Futbolówka odbiła się od bocznej siatki.