90'

Kontra gości zakończona niecelnym strzałem Pepe.

1
89'

W tym meczu już się nic niespodziewanego nie może wydarzyć. Goście mają mecz pod kontrolą.

1
1
86'

Ward-Prowse uderzył z rzutu wolnego. Leno błędu nie popełnił i piłkę zdołał odbić.

1
1
1
1
83'

Z boiska wieje nudą. Przed momentem szarżował Adams, ale z akcji niewiele wyszło.

1
1
1
1
80'

Święci przy piłce, ale wszystko dzieje się w okolicach środka pola.

1
77'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Mohamed Elneny.

74'
ZMIANA

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Caleb Watts.

1
1
74'
ZMIANA

Southampton FC. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Dan Nlundulu.

Dan Nlundulu #40
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Bukayo Saka. Saka do Lacazette', a ten ofiarnym wślizgiem wpakował piłkę do bramki, przy okazji uderzył biodrem o słupek. 1:3!

4
1
1
2
2
72'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Willian.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pepe.

1
1
66'
ZMIANA

Southampton FC. Schodzi: Jake Vokins. Wchodzi: Nathan Redmond.

Jake Vokins #29
66'

Indywidualna akcja Ingsa, ale zabrakło uderzenia. W końcu napastnika zablokował Leno.

1
63'

Kontra Arsenalu zakończona niecelnym strzałem z pola karnego Saki.

61'

Minuty płyną, a miejscowi nie są w stanie zagrozić Arsenalowi. Gospodarze nie dopuszczają rywala w pole karne.

1
2
58'

Problemy miał David Luiz, obrońca długo zbierał się z murawy.

1
56'

Arsenal uzyskał przewagę, goście szukają trzeciego trafienia.

3
3
53'

Arsenal w końcu na dłużej na połowie Świętych, jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

50'

Mocny strzał z ok. 16 metrów Walcotta, Leno na raty złapał piłkę.

1
49'

Leno przed własnym polem karnym zaatakowany przez rywala wybił piłkę na aut.

48'

Sędzia przerwał grę. Na spalonym jeden z graczy gospodarzy. Spokojny początek 2. połowy.

1
2
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
2
43'

Lacazette padł w polu karnym szarpany przez rywala. Sędzia wyśmiał graczy Arsenalu i nakazał grać dalej.

1
41'

Ucierpiał Lacazette, Francuz pozbierał się jednak z murawy.

1
2
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Alexandre Lacazette. Po wybiciu Leno goście rozegrali piłkę w okolicy środka pola. Lacazette zagrał do Saki, bramkarz niepotrzebnie wyszedł z bramki, został ograny, strzał do pustej bramki był formalnością. 1:2!

1
1
2
3
5
37'

Spadło tempo meczu. Piłkarze już myślą o przerwie i dobrej kawie.

1
1
1
34'

Nie zmienia się obraz meczu. Arsenal dłużej rozgrywa akcje, Southampton stara się kontrować rywala. Brakuje w ostatnich minutach uderzeń.

2
31'

Więcej z gry ma Arsenal, ale wyjścia gospodarzy są bardzo groźne.

28'

Armstrong uderzał z pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.

1
1
28'

Kontra Świętych zakończona niecelnym strzałem z pola karnego Walcotta.

1
26'

Arsenal stara się wysoko atakować gospodarzy. Piłkarze Southampton mają momentami problemy z wyprowadzaniem akcji.

1
23'

Kolejny raz czujny w bramce Leno, który tym razem odbił uderzenie głową Adamsa.

1
20'

Dośrodkowanie dotarło do Ingsa, strzał poszybował wprost w ręce bramkarza.

1
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

17'

Spokojniejszy fragment spotkania. Piłkarze długo rozgrywają swoje akcje.

1
14'

Kolejna okazja przed Arsenalem. Mocny strzał z woleja oddał Soares, piłki przeleciała jednak obok bramki.

1
11'

Od pierwszych minut sporo się dzieje. Sporo akcji, już dwa gole, a to zapewne nie koniec.

1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Pepe. Asystował mu Granit Xhaka. Arsenal szybko odrobił straty. Podawał Xhaka, do piłki doszedł Pepe i skierował piłkę do siatki. 1:1!

2
1
2
2
6'

Po stracie gola do ataku ruszył Arsenal. Goście chcą szybko wyrównać.

1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stuart Armstrong. Asystował mu James Ward-Prowse. Mógł trafić Arsenal, gola zdobyli gospodarze. Po dograniu z rogu do piłki doszedł Armstrong i strzałem z ok. 10 metrów z woleja zdobył bramkę. 1:0!

2'

Przed szansą Arsenal. Z pola karnego uderzał Lacazette, jednak przymierzył zbyt anemicznie i piłkę spokojnie złapał bramkarz.