1:2
Zakończony
Leeds United
komentarz

Bardzo ciekawe widowisko na Craven Cottage. Ostatecznie to Leeds United wygrywa 2:1. Sytuacja w tabeli walczącego o utrzymanie Fulham nie wygląda najlepiej.

1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Kalvin Phillips (Leeds United).

Kalvin Phillips #23
90+2'

Leeds United - zmiana: schodzi Tyler Roberts, wchodzi Robin Koch.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tyler Roberts #11
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Loftus-Cheek (Fulham FC).

90+1'

Znów rzut rożny i po raz kolejny groźne dośrodkowanie Ademoli Lookmana. Przedłużył je Andre-Frank Zambo Anguissa, jednak jeden z obrońców znajdujący się tuż przed bramką, wybił piłkę.

1
1
1
90+1'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
87'

Mimo prowadzenia to Leeds United częściej jest przy piłce.

1
1
1
2
83'

Znów świetna okazja dla Leeds United. Dośrodkowanie przedłużył Luke Ayling. Zamykający akcję Jack Harrison nie trafił jednak czysto w piłkę.

81'

To mogło być już po meczu. Raphinha podał do podłączającego się Stuarta Dallasa. Ten z kilku metrów uderzył tuż obok dalszego słupka.

79'

Dośrodkowanie Ademoli Lookmana. Piłkę łapie bramkarz Leeds United, Illan Meslier.

77'

Leeds United - zmiana: schodzi Patrick Bamford, wchodzi Mateusz Klich.

76'

Tempo meczu wyraźnie spadło.

1
72'

Fulham FC - zmiana: schodzi Ola Aina, wchodzi Kenny Tete.

71'

Bardzo aktywny Raphinha w ostatnich minutach. Tym razem Brazylijczyk zdecydował się na uderzenie. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

2
1
69'

Świetna okazja dla Leeds United. Raphinha wbiegł w pole karne rywali i zostawił piłkę Patrickowi Bamfordowi. Obrona gospodarzy w ostatniej chwili wybiła piłkę.

1
64'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Ademoli Lookmana. Z bramki wychodzi Illan Meslier i piąstkuje piłkę.

2
63'

Fulham FC - zmiana: schodzi Harrison Reed, wchodzi Ruben Loftus-Cheek.

58'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Patrick Bamford. Szybka kontra Leeds United. Patrick Bamford przebiegł z piłką kilka dobrych metrów. Napastnik podał ją do Raphinhy, który czubkiem buta strzelił tuż obok wychodzącego bramkarza Fulham.

Raphinha #18
8
4
3
3
3
54'

Ładnie przedarł się Jack Harrison na prawej stronie. Pomocnik Leeds United oddał mocny strzał z ostrego kąta wprost w bramkarza rywali.

52'

Mocne dośrodkowanie Luke'a Aylinga w pole karne Fulham. Obrona gospodarzy wybija piłkę.