0:3
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Bardzo ciekawe widowisko ale dopiero w drugiej połowie. Liverpool po przerwie był o wiele lepszy od Arsenalu. Tym samym "The Reds" awansowali na piąte miejsce w tabeli.

5
1
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Magalhaes (Arsenal FC).

1
1
90+1'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Kolejna akcja Liverpoolu. Prostopadłe podanie w stronę Sadio Mane. Senegalczyk był jednak na spalonym.

1
84'

Liverpool FC - zmiana: schodzi Ozan Kabak, wchodzi Rhys Williams.

wchodzi Wchodzi
Rhys Williams #46
schodzi Schodzi
1
82'

Goool! Bramkę strzelił Diogo Jota (Liverpool FC). Złe wyprowadzenie piłki przez zawodników Arsenalu. Podanie do znajdującego się w polu karnym Diogo Joty i Portugalczyk podwyższa prowadzenie.

5
3
2
78'

Liverpool FC - zmiana: schodzi Roberto Firmino, wchodzi Georginio Wijnaldum.

77'

Arsenal FC - zmiana: schodzi Pierre-E. Aubameyang, wchodzi Gabriel Martinelli.

Pierre-E. Aubameyang #14
1
2
76'

Przejęta piłka na połowie rywala przez Nathaniela Phillipsa. Dośrodkowanie obrońcy Liverpoolu w pole karne Kanonierów bardzo niedokładne.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Jota (Liverpool FC).

1
1
1
71'

Arsenal po stracie gola częściej utrzymuje się przy piłce ale bez rezultatu.

1
68'

Goool! Bramkę strzelił Mohamed Salah (Liverpool FC). Świetna prostopadła piłka Fabinho do Egipcjanina. Mohamed Salah przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Po drodze próbował zatrzymać go jeszcze Gabriel Magalhaes jednak bezskutecznie. Salah w sytuacji sam na sam pokonał Bernda Leno.

7
3
3
64'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu T. Alexander-Arnold. Akcja Liverpoolu. Podanie na prawą stronę do Trent Alexandra-Arnolda. Młody Anglik dośrodkował na głowę Diogo Joty, a ten z bliskiej odległości pokonał bramkarza Arsenalu.

Asysta:
T. Alexander-Arnold #66
10
6
2
2
61'

Pierre-Emerick Aubameyang do Cedrica Soaresa. Portugalczyk oddał strzał z lewej strony. Piłkę z łatwością łapie Alisson.

1
61'
60'

Liverpool FC - zmiana: schodzi Andrew Robertson, wchodzi Diogo Jota.

58'

. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Mohamed Elneny.

56'

Kontra Liverpoolu. Piłkę wyprowadzał Mohamed Salah. Gwiazdor "The Reds" został zatrzymany przez Gabriela Magalhaesa, który notuje kolejną dobrą interwencję.

3
1
52'

Dobre podanie Trent Alexandra-Arnolda w pole karne do Mohameda Salaha. Egipcjanin zdecydował się na uderzenie z prawej nogi. Jego strzał został zablokowany przez Gabriela Magalhaesa.

1
51'

Akcja pozycyjna Liverpoolu. Niedokładnie podaje Thiago Alcantara i piłkę wybija jeden z defensorów Kanonierów.

1
1
48'

Podłączył się do akcji Trent Alexander-Arnold. Anglik zatrzymany przez jednego z obrońców Arsenalu.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

45+1'

. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Cedric Soares.

45+1'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
44'

Gra na moment przerwana. Siedzi na murawie Kieran Tierney. Obrońca Arsenalu po zderzeniu z Jamesem Milnerem ma problem z kolanem.

1
2
42'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Kanonierów. Znów dobrze ustawił się Rob Holding, który wybija futbolówkę.

1
1
40'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu. Bernd Leno piąstkuje piłkę. Przejął ją Nicolas Pepe, który chciał rozpocząć kontratak. Nieudane podanie Iworyjczyka i futbolówkę przejmują goście.

35'

Dobra akcja Liverpoolu! Strata Daniego Ceballosa w środku pola. Do akcji podłączył się Trent Alexander-Arnold. Młody Anglik podał do Jamesa Milnera, który znajdował się przed polem karnym. Doświadczony pomocnik uderzył z pierwszej piłki jednak niecelnie.

1
1
1
33'

Pierwszy strzał Arsenalu w tym spotkaniu. Ładne podanie Kierana Tierneya do Pierre-Emerick Aubameyanga. Gabończyk dośrodkował w pole karne. Walkę o pozycję wygrał Nicolas Pepe. Piłkę po jego uderzeniu głową z łatwością wyłapał golkiper rywali.

1
1
30'

Ładna akcja Roberto Firmino. Brazylijczyk przebiegł z piłką kilkanaście metrów i uderzył na bramkę Arsenalu. Jego strzał przeleciał tuż obok dalszego słupka.

2
1
1
27'

Pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu. Dośrodkowanie Jamesa Milnera na głowę Sadio Mane. Strzał Senegalczyka broni Bernd Leno.

1
1
23'

Alexandre Lacazette uderzony w okolicach łuku brwiowego. Mocno krwawi Francuz.

21'

Pierwsze 20 minut za nami. Obie ekipy do tego momentu nie miały dogodnych okazji do zdobycia bramki.

1
19'

Mohamed Salah szukał podaniem Sadio Mane. Obrońcy Arsenalu oddalają zagrożenie.

1
16'

Dobrze zapowiadająca się kontra w wykonaniu Arsenalu. Pierre-Emerick Aubameyang przebiegł z piłką kilkanaście metrów, jednak jego podanie w pole karne przecięli obrońcy Liverpoolu.

14'

Mocny płaski strzał Fabinho z dalekiej odległości. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

12'

Dośrodkowanie Roberto Firmino w stronę Sadio Mane. Piłkę wybił Rob Holding. Tuż przed polem karnym przejął ją James Milner. Anglik oddał strzał jednak bez rezultatu.

1
9'

Długie podanie Trent Alexandra-Arnolda w stronę Andrew Robertsona. Lewy obrońca Liverpoolu nie doszedł jednak do piłki.

2
2
1
6'

Brzydki faul Thiago Alcantary.

2
1
1
4'

Sporo walki w środku pola na początku spotkania. Długa akcja pozycyjna Arsenalu. Niedokładne podanie Gabriela Magalhaesa i z autu rozpocznie Liverpool.