2
1
1
79'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Mason Greenwood. Świetne dośrodkowanie, Cavani leci na szczupaka i nie daje szans Llorisowi na obronę! Manchester wychodzi na prowadzenie!

23
14
1
2
4
74'

Greenwood ze skraju pola karnego i tuż obok słupka!

1
2
73'

Zamieszanie w polu karnym i Aurier posyła z czterech metrów piłkę gdzieś pod dach... Na dodatek palił akcję.

2
1
73'

Kane z ostrego kąta i instynktownie to broni Henderson! Był zasłonięty, brawa dla bramkarza.

3
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw.

1
1
1
67'

Uwaga, Pogba chce strzelać piętą, ale to nie było konieczne! Dier go zablokował, wciąż mamy remis.

2
1
63'

Uwaga, Fernandes z dystansu i świetnie broni Lloris!

3
1
1
61'

Aurier przekłada dwóch rywali, ale jego strzał odbija się od trzeciego. Jeszcze Son dobija, ale broni to Henderson!

2
2
2
3
57'

Gol! Strzelił Fred. Obrona Tottenhamu rozklepana, Cavani przegrywa pojedynek z Lorrisem sam na sam, ale Fred popędził do końca i dobił strzał! Mamy remis!

13
7
3
2
55'

Techniczny strzał McTominaya świetnie odbija Lloris!

2
1
53'

Niezła piłka do Cavaniego w pole karne, ale ten z bliska trafia w obrońcę.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

1
1
1
1
48'

Rashford przedziera się w pole karne, ale wykonał o jeden zwód za dużo, zabrakło miejsca potem na cokolwiek.

1
1
47'

Moura próbuje urwać się prawą stroną, ale przegrywa pojedynek z Shawem.

1
1
czas Druga połowa
45+2'

Fernandes na głowę Cavaniego, ale trochę za mocno...

1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani.

1
1
2
1
41'

Cavani kontra Rodon pod bramką w walce o piłkę, Urugwajczyk fauluje. Jeszcze ma pretensje do rywala, że symuluje. Zrobiło się małe zamieszanie, ale towarzystwo rozgonione.

2
1
40'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Lucas Moura. Kane i Lucas rozklepali obronę na jeden kontakt, Brazylijczyk wystawia Sonowi przed bramkę i ten musiał trafić. "Koguty" prowadzą!

10
8
2
3
3
36'

Jest decyzja - gol Cavaniego anulowany! McTominay faulował Sona! Szkot musi uważać, bo będzie na cenzurowanym.

3
1
1
4
34'

Cavani strzelił gola, ale musimy poczekać, może będzie interwencja VAR. McTominay uderzył Sona w twarz we wcześniejszej fazie akcji.

5
2
26'

Manchester mocno wykorzystuje skrzydła, wypycha rywala pod jego pole karne. Może w końcu ktoś wrzuci wyższy bieg...

3
1
21'

Tottenham próbuje grać górą, ale to nie jest dobry pomysł na tworzenie zagrożenia. Manchester rozciąga grę maksymalnie i też nic z tego nie ma.

2
1
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

1
1
1
1
17'

Dobre podanie do Rashforda, wpada z piłką w pole karne, strzela i ktoś z obrony w ostatniej chwili przecina to wślizgiem.

2
1
13'

Tottenham na razie rozgrywa bez większych problemów, ale nie tworzy sytuacji.

3
1
9'

Na razie Manchester ma problem, by podejść pod pole karne.

2
2
3
6'

Son ściga się z Wan-Bissaką do piłki, ale sytuację wyjaśnia Henderson i czyści zagrożenie.

2
2
3'

Son z woleja, ale wysoko nad bramką.

2
1
2'

Lucas Moura ze skraju pola karnego, ale jego strzał odbito na rzut rożny.