90'

Arbiter spotkania doliczył trzy minuty.

1
88'

Szansa Rodrigo na trzeciego gola! W ostatnim momencie piłkę wybił mu jeden z defensorów Burnley.

1
1
83'

Świetna sytuacja Tarkowskiego. Piłka po strzale zawodnika Burnley z ostrego kąta nie wpadła do siatki.

81'

. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Ian Carlo Poveda.

wchodzi Wchodzi
Ian Carlo Poveda #17
schodzi Schodzi
Raphinha #7
79'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Świetna kontra zawodników Leeds United! Rodrigo Moreno po podaniu Harrisona znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i z łatwością podwyższył prowadzenie.

2
2
77'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Jack Harrison cudownie wypatrzył Hiszpana w polu karnym. Rodrigo Moreno przelobował bramkarza i mamy 0:3!

5
4
76'

. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Tyler Roberts.

74'

Świetna okazja Gudmundssona, który wszedł przed chwilą na boisko. Znów świetnie broni Meslier.

1
1
70'

Podobnie jak w pierwszej połowie. Dobry początek Burnley. Od kilku minut przeważają jednak podopieczni Marcelo Bielsy.

68'

Próba Stuarta Dallasa zza pola karnego. Strzał piłkarza Leeds zablokowany.

68'

Dośrodkowanie Mateusza Klicha z lewej strony. Dobrze interweniują obrońcy Burnley.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Westwood.

65'

Burnley FC. Schodzi: Matej Vydra. Wchodzi: Jay Rodriguez.

65'

Burnley FC. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Ashley Barnes.

64'

Znów z dalekiej odległości próbował Westwood. Niecelne uderzenie zawodnika Burnley.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Kalvin Phillips.

60'

Gol! Strzelił Jack Harrison. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Leeds United. Piłka wpadła pod nogi Ezgjana Alioskiego. Ten oddał strzał zza linii pola karnego. Harrison dotknął po drodze futbolówki i to na jego konto zapisane jest trafienie.

Jack Harrison #10
5
3
1
1
1
58'

. Schodzi: Patrick Bamford. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

57'

Próba Chrisa Wooda zza pola karnego. Jego strzał przeleciał nad bramką.

1
56'

Świetna okazja dla Burnley! To powinno być 1:1. Matej Vydra wygrał pojedynek z obrońcą i znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Leeds. Illan Meslier wygrał pojedynek z napastnikiem gospodarzy.

1
55'

Dobrze w środku pola z piłką utrzymał się Chris Wood. Napastnik Burnley faulowany przez defensora Leeds.

53'

Faulował w ataku Patrick Bamford.

1
51'

Ciekawe uderzenie Ashleya Westwooda z półwoleja. Jego strzał przeleciał daleko od bramki Leeds.

49'

Złe podanie Bena Mee i od bramki rozpocznie golkiper gości.

47'

Dobre dośrodkowanie Burnley z rzutu wolnego. Po zamieszaniu w polu karnym Leeds piłkę łapie Illan Meslier.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
45+1'

Arbiter spotkania doliczył dwie minuty.

1
1
44'

Gol! Strzelił Mateusz Klich. Świetna akcja w wykonaniu reprezentanta Polski. Mateusz Klich przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i precyzyjnym strzałem zza pola karnego pokonał golkipera rywali!

66
30
8
42'

Tym razem dobre zachowanie Mesliera. Do piłki wychodził napastnik Burnley, Matej Vydra, jednak uprzedził go golkiper gości.

2
41'

Podanie prostopadłe Luke'a Aylinga w stronę Raphinhy. Dobrze z bramki wychodzi Bailey Peacock-Farrell.

3
38'

Znów dobrze podłączył się aktywny Harrison. Po jego dośrodkowaniu, Raphinha próbował uderzenia nożycami. Jego strzał przeleciał nad bramką.

36'

Próbował wywalczyć sobie pozycję w polu karnym rywali, Pascal Struijk. Holender faulował jednak w ataku.

1
35'

Bardzo dobra okazja dla Alioskiego. Niepilnowany Macedończyk dostał piłkę w polu karnym ale przestrzelił z świetnej pozycji.

1
34'

Znów przyspieszyli piłkarze Leeds. Z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Jack Harrison. Jego mocne dośrodkowanie zostało zablokowane.

31'

Świetnie dośrodkowanie Kalvina Phillipsa. Do piłki wyskoczył niepilnowany Pascal Struijk, jednak minimalnie przestrzelił!

30'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Leeds United. Początek spotkania należał do zawodników Burnley. Aktualnie to podopieczni Marcelo Bielsy są lepsi na boisku.

1
27'

Mocne dośrodkowanie Diego Llorente. Znów dobrze ustawieni defensorzy Burnley. Kolejny rzut rożny dla Leeds.

26'

Długa akcja pozycyjna Leeds. Goście wywalczyli jedynie rzut rożny po interwencji Lowtona.

1
24'

Wstał Hiszpan i na chwilę zejdzie z boiska.

23'

Leży na murawie Diego Llorente.

22'

Wybijają piłkę zawodnicy gospodarzy.

21'

Dobra akcja Leeds! Ezgjan Alioski podaje do Stuarta Dallasa. Ten uderzył zza linii pola karnego. Jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla gości.

1
20'

Mija pierwsze dwadzieścia minut. Na razie sporo walki i mało dobrych okazji bramkowych.

18'

Źle rozegrany stały fragment gry. Do piłki najwyżej wyskoczył bramkarz Leeds, którego sfaulował jeden z rywali.

17'

Rzut wolny dla Burnley z dobrej pozycji.

16'

Dobre dośrodkowanie Ezgjana Alioskiego w pole karne Burnley i jeszcze lepsze zachowanie gospodarzy, którzy wybijają futbolówkę.

13'

Dobre zachowanie Luke'a Aylinga przy linii końcowej. Od bramki rozpocznie Illan Meslier.

12'

Dobrze z piłką do środka schodził Jack Harrison. Zawodnik Leeds United był jednak na spalonym.

1
10'

Dwukrotnie piłkę na swojej połowie odebrało Leeds United. Ciekawy strzał Patricka Bamforda z ostrego kąta. Broni golkiper Burnley.

8'

Złe podanie Jacka Harrisona. Piłkę przejmuje Matthew Lowton.

1
6'

Podanie prostopadłe w stronę Mateja Vydry. Dobrze z bramki wychodzi Illan Meslier.

1
4'

Kolejny strzał na bramkę Leeds. Tym razem uderzenie Dwighta McNeila przeleciało obok dalszego słupka.

3'

Bardzo aktywna prawa strona Burnley na początku spotkania. Strzał Vydry z dobrej pozycji zablokowany.

2'

Josh Brownhill dośrodkowuje z prawej strony. Centra zablokowana przez Ezgjana Alioskiego.