FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Sergino Dest.

1
3
1
73'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Martin Braithwaite. Składna akcja Barcelony, Braithwaite głową do Alby, a ten z bliska wpakował futbolówkę do siatki. 3:0!

22
10
1
2
3
73'

Elche CF. Schodzi: Pere Milla. Wchodzi: Nino.

1
72'

Elche CF. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Guido Carrillo.

Guido Carrillo #21
3
1
1
1
1
72'

Wszystko w meczu jest już jasne. Barcelona mecz ma pod kontrolą.

5
3
1
2
1
69'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Frenkie De Jong. Indywidualna akcja De Jonga, zagranie do Messiego, a ten zabawił się z obrońcami oraz bramkarzem i trafił na 2:0!

31
16
4
2
3
67'
64'

Barcelona szuka drugiej bramki. Przed momentem uderzał Dembele, jednak został zablokowany.

4
3
61'

Elche CF. Schodzi: Emiliano Rigoni. Wchodzi: Tete Morente.

Tete Morente #11
Emiliano Rigoni #22
2
60'

Elche CF. Schodzi: Miguel Cifuentes. Wchodzi: Fidel.

2
56'

Rzut rożny dla Barcelony, krótkie rozegranie, po chwili Martin Braithwaite przed szansą, ale podanie zablokował obrońca.

3
1
1
2
1
53'

Barcelona prowadzi i mecz ma pod kontrolą. Gospodarze szukają kolejnego trafienia.

5
2
1
1
1
50'

Boye miał drugą okazję w meczu, także w 5. minucie. Jednak tym razem z ok. 15 metrów spudłował!

1
48'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Martin Braithwaite. Messi ruszył środkiem pola, rozegrał piłkę z partnerem i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. 1:0!

29
15
3
4
5
46'
46'

Wracamy do gry!

2
1
1
1
2
44'

Środkiem pola ruszył Milla, nikt go nie atakował. Strzał z pola karnego poszybował wprost w ter Stegena.

4
1
1
1
4
42'

Elche przejęło piłkę. Goście nie kwapią się do ataku. Ich remis satysfakcjonuje.

2
1
1
2
39'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale zbyt nisko. Piłkę wybili obrońcy.

2
1
38'

Johan Mojica poza boiskiem. Ucierpiała twarz gracze Elche.

2
36'

Gra toczy się w środku pola. Brakuje uderzeń i spięć. Nudniejszy fragment meczu.

3
33'

Spokojna wymiana podań Barcelony. Gospodarze pewni, że w końcu trafią rywala.

2
1
30'

Messi z rzutu wolnego do De Jonga, ten jednak z bliska uderzył w bramkarza! Okazało się jednak, że zawodnik Barcelony był na spalonym.

3
1
2
26'

Graczom Elche udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Cały czas przeważa Barcelona.

3
2
23'

Coraz groźniej pod bramką Elche. Barcelona w ataku, goście w coraz głębszej defensywie.

3
3
2
20'

Trincao powinien zdobyć gola. Strzał z ośmiu metrów zdołał odbić Badia!

4
3
1
4
18'

De Jong w polu karnym do Martina Braithwaite'a ten jednak popełnił prosty błąd i źle przyjął piłkę.

1
1
1
1
16'

Barcelona wysoko ustawiona stara się utrudniać rywalom konstruowanie akcji.

2
13'

Gracze Elche nie zamierzają tylko się bronić. Goście dość nieśmiało, ale szukają swoich okazji.

2
2
10'

Pedri padł w polu karnym. Sędzia jednak nakazał grać dalej.

3
2
8'

W ataku Barcelona, ale akcje gospodarzy na razie nie mają odpowiedniego tempa i rywale rozbijają próby.

3
1
1
2
5'

Pierwsza szansa przed Elche. Boye uderzał z siedmiu metrów, bramkarz końcami palców wybił piłkę ponad bramkę!

3
4
2
1
2
2'

Pierwszy strzał w meczu, z pola karnego uderzył Trincao, bramkarz odbił piłkę. Po chwili obrońca wybił futbolówkę na korner.