2
1
1
80'

13:5 w strzałach dla Madrytu. Mistrz Hiszpanii 70 proc. czasu gry przy piłce. Wynik - wciąż 0:0.

1
2
2
3
80'

Mendy pracuje na drugą żółtą kartkę...

1
2
78'

Vinicius pędzi, szuka podaniem Marvina, ale rezerwowy RM niepotrzebnie szukał jeszcze dryblingu...

1
1
2
1
74'

Real Sociedad. Schodzi: Ander Barrenetxea. Wchodzi: Bautista Orgilles Jon.

Ander Barrenetxea #22
70'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marvin Olawale.

Marvin Olawale #28
1
1
1
70'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

70'

Real Madryt. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Casemiro.

68'

Kroos z ostrego kąta - czujny jednak Remiro.

1
67'

Ma problem Real Madryt z oddaniem strzału w polu karnym.

1
2
63'
62'

Benzema zza pola karnego i świetnie broni Remiro!

2
2
1
61'

Zamykają goście rywala w ich własnym polu karnym, ale nie mają miejsca na strzał. A do wejścia gotowy jest David Silva!

2
1
57'

Nieczysty strzał Oyarzabala w polu karnym ląduje na trybunach.

1
56'

Bomba Carvajala niepewnie wyłapana przez Remiro.

55'

Vinicius lewą nogą w pole karne ciut za mocno, nie zdążył Rodrygo. Vinicius w ogóle nie patrzył, jak ustawieni są koledzy.

1
54'

Mało na razie Odegaarda, proste błędy w kontrach Sociedad...

1
50'

Real Madryt kombinuje w ataku pozycyjnym, szuka efektownych rozwiązań, ale na razie daleko od oczekiwanego efektu.

1
46'

Barrenetxea z powietrza tuż obok bramki Madrytu!

2
czas Druga połowa
44'

Isak strzela bez rozbiegu technicznie... obok bramki. Courtois był zasłonięty.

2
42'

Pierwszy rzut rożny dla Realu Sociedad za chwilę.

1
1
40'

Szybka gra Realu, znowu Benzema, ale obok bramki. Poślizgnął się przy strzale.

1
1
38'

Katastrofalne wybicie Remiro, szybka kontra Realu, Benzema mija bramkarza i nie trafia do bramki! Sędzia przerwał grę po strzale - dopatrzył się faulu w ataku.

1
1
3
37'

Sędzia nie wskazuje na wapno.

6
1
1
10
36'

Zamieszanie w polu karnym Sociedad, strzela Ramos z obrotu, trafia w rywala. Piłka za boiskiem, są protesty, Madryt domaga się rzutu karnego.

2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Aihen Munoz.

Aihen Munoz #12
Real Sociedad
32'

Sociedad jeszcze bez strzału, RM tylko z jednym celnym na trzy próby. Posiadanie piłki: 28-72 w proc., miazga.

1
1
1
31'

Sociedad szuka szans w kontrach i stałych fragmentach. Tempo na skrzydłach w Madrycie chcą nadawać Vinicius i Rodrygo.

4
29'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy.

26'

Rodrygo zagrywa w poszukiwaniu Benzemy, w ostatniej chwili podanie przecięte. Real się nakręca, gra dynamicznie, a Sociedad walczy ile sił w nogach.

1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Barrenetxea.

20'

Munoz mocno w pole karne, jednak ciut za mocno. Gospodarze chcą przemówić w tym meczu.

1
17'

Coraz wyżej pracuje w pressingu ekipa Sociedad.

1
1
1
14'

Benzema płasko z dystansu prosto w ręce Remiro.

1
1
11'

Modrić chciał klepkę z Odegaardem, Chorwat podał niedokładnie w polu karnym. Real Madryt powoli przyspiesza swoją grę.

3
10'

Szansa dla "Królewskich" z rzutu wolnego z lewej strony, taki skrócony korner. Wrzutka jednak wybita przez gospodarzy.

1
8'

Sociedad nie chce za wszelką cenę popełnić błędu. Madryt zachowuje spokój.

1
1
5'

Real w ataku pozycyjnym, lekkość gry w środku pola łapie Odegaard. Jednak do sytuacji bramkowej jeszcze daleko.

3
1
2'

Real Sociedad będzie chciał zagęszczać grę w środku pola. Madryt nastawia się na szybkie piłki.