SD Huesca
90+2'

Teraz Rodrygo pędzi, może podawać, ale strzela, Maffeo blokuje.

90'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Marcelo na głowę Rodrygo, ten zgrywa do Francuza, a jemu pozostaje wbić piłkę tylko do siatki. 4:1!

11
5
2
1
2
89'

Isco z dystansu - zablokowany.

1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Ramirez.

1
1
1
1
1
84'

Huesca. Schodzi: Luisinho. Wchodzi: Gaston Silva.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Luisinho #16
1
1
83'

Rafa Mir zbiera się do strzału i w ostatniej chwili zgarnia mu piłkę spod nóg Toni Kroos.

1
1
1
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitrios Siovas.

1
1
1
1
2
79'

Huesca cały czas naciska skrzydłami, ale nie może wbić się pod bramkę. Real teraz podobnie.

1
1
1
1
1
74'

Gol! Strzelił David Ferreiro. Asystował mu Rafael Mir. Napastnik gra na wbiegającego Ferreiro, odpusćili krycie Ramos i Marcelo, a skrzydłowy z kilku metrów pokonuje bramkarza. Jest honorowy gol dla gości!

4
72'

Ferreiro, dobra piłka na Mira, ale ten źle się ustawił do strzału.

1
70'

Rodrygo strzela z ostrego kąta i świetnie broni Fernandez!

1
69'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Toni Kroos.

68'

Real nie zwalnia gry, z łatwością zamyka rywala, ale brakuje ostatniego podania.

65'

Rodrygo ze skrzydła na Isco, ale Hiszpan nieczysto trafia w piłkę.

64'

Ramos kontra Pudilo, jest strzał gracza Realu głową, ale broni Fernandez! W dodatku był faul w ataku.

1
1
63'

Ale teraz popędził Vinicius skrzydłem, gra na pole karne. Jest Benzema i z kilku metrów posyła piłkę nad bramką!

1
61'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Rodrygo Goes.

61'

Real Madryt. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

61'

Real Madryt. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

60'

Szykuje się potrójna zmiana w spokojnie grającym Realu.

1
57'

Huesca. Schodzi: Borja Garcia. Wchodzi: Eugeni Valderrama.

1
57'

Huesca. Schodzi: Kelechi Nwakali. Wchodzi: Sandro Ramirez.

54'

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Karim Benzema. Spokojna kontra Realu, Benzema gra na skraj pola karnego do wolnego Valverde, ten patrzy i uderza mocno po ziemi. 3:0!

9
4
2
3
3
52'

Real Madryt. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Ferland Mendy.

49'

Huesca bardzo ofensywna, nęka wrzutkami, ale nie znajdują one adresatów. Mądrze jednak rozciąga grę.

1
46'

Huesca. Schodzi: Javier Ontiveros. Wchodzi: Javier Galan.

Javier Galan #11
Javier Ontiveros #15
czas Druga połowa
46'

Huesca. Schodzi: Sergio Gomez. Wchodzi: David Ferreiro.

Sergio Gomez #10
45'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez. Dośrodkowanie na klatkę Francuza, ten przyjęciem odskakuje od rywala i z ostrego kąta posyła piłkę pod ręką bramkarza. 2:0!

16
9
2
2
3
43'

Pzerwa w grze, Pulido ucierpiał w starciu z Hazardem.

2
1
1
40'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Fede Valverde. Urwał się Hazard przyjęciem w środku pola, zrobił sobie ulicę do strzału i kropnął z 30 metrów. Pierwszy gol Belga w tym sezonie ligowym stał się faktem!

35
14
4
3
3
36'

Maffeo dośrodkowuje, pędzi Borja Garcia, ale uprzedza go Courtois.

4
1
1
34'

Centra Modricia na Casemiro, strzał zablokowany, potem poprawka Hazarda, ale efekt taki sam.

2
31'

Vazquez na pole karne, ale za mocno, trochę też zwiało piłkę.

5
29'

Bardzo spokojny jest Real, imponuje też dobra postawa gości. Walczą o każdą piłkę, sami rozsądnie rozgrywaja.

3
28'

Statystyki:

Strzały Real 4-2 Huesca

Posiadanie piłki: 54-46

3
24'

Marcelo na głowę Ramosa i kapitalnie broni Fernandez!

1
1
1
1
5
21'

Piłka w siatce Realu, ale Rafa Mir na spalonym!

4
2
20'

Marcelo szuka Benzemy, złe podanie, obrywa przy wybiciu piłki przez rywala. A tu nagle Valverde strzela! Ale obrok słupka.

2
17'

Marcelo na pole karne, pewnie piąstkuje Fernandez, lecąc do piłki jak Superman.

2
15'

Uwaga, zaskakująca piłka na Hazarda, od razu lobuje, ale za mocno. Piłka ląduje na górnej siatce.

2
1
1
13'

Świetna piłka na Mira, był bliski sytuacji sam na sam, ale nie sięgnął wysokiego podania.

4
12'

Łatwo traci piłkę Real pod bramką Huesci. Potem od razu przechodzi do pressingu, ale dość swobodnie radzą sobie z tym goście.

1
2
10'

Przyspiesza grę Real na lewej stronie, wypuszcza Hazarda, ale sędzia gwiżdże spalonego. To była jednak błędna decyzja arbitra.

2
7'

Ależ odjechał teraz Rafael Mir, jest w sytuacji sam na sam, strzela z ostrego kąta i broni Courtois!

3
3
5
2
2
5'

Huesca skupia się na grze górnymi piłkami, głównie przez prawe skrzydło. Marcelo będzie pewnie potrzebował asekuracji w obronie.

2
2'

Real chce grać szybko piłką, krótkie krycie stosuje Huesca. Teraz piłka na Benzemę, ale strącona przez obrońcę do rąk bramkarza.

2
1
1
czas Start meczu
13:55

Co ważne - Eden Hazard od pierwszej minuty w RM!