Dobry strzał Messiego, jednak obronił Herrera.

Nacho Vidal zagrał ręką powstrzymując Dembele na 21. metrze. Szansa dla Messiego.

90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

1
90'

Powinno być 5:0! Po podaniu Messiego Trincao przełożył sobie piłkę na lewą nogę, jednak zabrakło mu precyzji.

1
2
87'

Rajd Griezmanna, ten jednak nie miał szans dojść do piłki. Od bramki Herrera.

1
1
2
85'

Wyjście Herrery uratowało Osasunę. Niepocieszony Trincao.

84'

Dembele przełożył sobie piłkę w polu karnym rywala, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

1
84'

Chwila spokoju na boisku.

1
2
79'

Akcja Osasuny, doskonała obrona ter Stegena! Fatalne zachowanie Juniora Firpo.

2
77'

Herrera powstrzymał Messiego wyjściem przed pole karne.

1
75'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Za niesportowe zachowanie.

FC Barcelona
2
19
73'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Messi doskonale huknął piłkę i Herrera nie miał szans! Po bramce Argentyńczyk oddał hołd Maradonie, miał pod swoją koszulką, koszulkę Newell's Old Boys Diego Maradony z numerem 10.

43
14
1
1
71'

Arbiter dopatrzył się jednak spalonego Trincao. Nie ma gola.

1
1
2
70'

Doskonałe podanie Trincao do Dembele w polu karnym rywala! Ograł trzech rywali i wyłożył piłkę do Dembele. Ten bezproblemowo podwyższył na 4:0!

12
2
68'

Robert Torres trafił najpierw w słupek, po chwili w ter Stegena! To powinien być gol!

4
2
3
2
67'
65'

Uraz Clementa Lengleta po starciu z rywalem.

1
1
5
4
60'
60'

Niecelny strzał Navasa po rzucie rożnym, wcześniej piłkarz Osasuny faulował rywala.

3
59'

Doskonała szansa Budimira, który minimalnie chybił strzelając głową!

2
2
1
1
2
59'

Akcja Osasuny, Oscar Mingueza wybił jednak piłkę Nacho Vidalowi.

1
1
1
2
1
57'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Antoine Griezmann.

Mamy 3:0! Po stracie piłki Osasuny na własnej połowie, Griezmann dograł piłkę do Coutinho i ten podwyższył na 3:0!

56'

Po długiej akcji Barcelony, Jordi Alba wrzucił piłkę w pole karne do nikogo. Od autu Osasuna.

1
1
54'

Z rzutu wolnego próbował Messi, jednak przymierzył obok bramki.

2
52'

Frankie De Jong próbował musnąć piłkę po rzucie rożnym, jednak bez powodzenia.

1
51'

Super akcja Barcelony! Messi do Braithewaite'a, ale doskonale obrońca gości!

49'

Tym razem z dystansu strzelał Roncaglia, obronił z dużą łatwością ter Stegen.

1
2
48'

FC Barcelona bardzo spokojnie zaczęła II połowę.

46'

Strzał z dystansu Rubena Garcii, obronił ter Stegen.

1
czas Druga połowa
46'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Sergio Busquets.

45+2'

Piłkarz Osasuny - Jon Moncayola zdecydował się na strzał z połowy boiska korzystając z dalekiego wyjścia ter Stegena. Bramkarz Barcelony mógł cieszyć się z tego, że uderzenie rywala nie było zbyt precyzyjne.

1
1
1
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

1
45'

Herrera wyszedł przed piłkę, Coutinho próbował to wykorzystać, ale jego lob nie był celny.

1
44'

Piłka po drugiej stronie boiska. Niecelna centra Budimira.

42'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Po zespołowej akcji FC Barcelony piłkę głową przed siebie wybił Jon Moncayola. Griezmann posłał bombę w kierunku bramki Osasuny i Herrera nie miał szans!

14
6
1
2
3
40'

Piłka wpadła do bramki ter Stegena po uderzeniu Budimira, jednak wcześniej na spalonym Oier Sanjurjo.

4
2
5
2
28'

Brakuje akcji z obu stron.

1
35'

Długa akcja FC Barcelony, sytuację zdołali wyjaśnić obrońcy Osasuny.

32'

Po golu tempo meczu nieco spadło.

29'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite.

Ale zamieszanie w polu karnym Osasuny! Najpierw strzelał Coutinho, jednak obronił Herrera. Bramkarz Osasuny odbił też piłkę po uderzeniu Braithwaite'a, Duńczyk jednak dobił swój strzał i wcisnął piłkę obok rąk Sergio Herrery!

22
19
2
2
3
28'

Krótko rozegrany rzut rożny Barcelony. Z 18. metra strzelał Coutinho, jednak spudłował - przymierzył nad poprzeczką.

28'

Raul Navas wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
27'

Juan Cruz atakował prawą stroną boiska, jednak nie zmieścił się w polu gry. Po chwili ograny Budimir.

26'

Próbujący atakować Nacho Vidal został powstrzymany jak junior.

1
23'

Barcelona ciągle atakuje, tym razem Herrera piąstkował.

1
1
23'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Jony. Wchodzi: Juan Cruz.

1
1
22'

Jony ma problemy ze zdrowiem, FC Barcelona od minuty nie przerywa akcji.

1
1
2
19'

Celny strzał Coutinho, na raty obronił Herrera.

18'

To powinien być gol dla Osasuny! Ante Budimir urwał się obronie FC Barcelony i minimalnie chybił po dośrodkowaniu z głębi pola!

2
4
2
18'

Akcja Osasuny. W pole karne piłkę zgrywał Ruben Garcia, jednak piłkę wygarnął obrońca.

3
1
16'

Po doskonałej akcji Barcelony bliski gola Antoine Griezmann! Po podaniu od Coutinho minimalnie chybił!

4
1
3
15'

A teraz strzelał z dystansu Griezmann! Obronił Herrera.

2
2
1
15'

Zablokowany strzał Messiego po podaniu De Jonga

1
1
14'

Herrera złapał bezpańską piłkę.

2
13'

Messy strzelał z 34. metra z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

4
4
3
5
5
11'

To powinien być gol! Strzelał Philippe Coutinho, z linii wybił piłkę Unai Garcia!

4
2
2
3
10'

ter Stegen złapał piłkę po wrzutce Jonego.

4
4
3
3
3
10'

Tym razem okazja Osasuny, na rzut rożny wybił Dest.

8'

Jordi Alba wgrał piłkę w pole karne, jednak nie było tam żadnego z napastników Barcelony.

6'

Piłka w pole karne do Braithwaite'a, jednak skutecznie w bramce Sergio Herrera.

4'

Mamy pierwszy rzut rożny dla Barcelony, jednak Katalończycy nie zdołali wykorzystać stałego fragmentu gry.

3
3
3
3
4
4'

Braithwaite próbował szukać Griezmanna, jednak bez powodzenia.

1
2'

Ruben Garcia próbował wywalczyć rzut rożny, jednak od bramki ter Stegen.

1
1
2'

Spokojny początek spotkania. Osasuna gra uważnie.

czas Start meczu
13:59

Mecz poprzedzi minuta ciszy ku czci Diego Armando Maradony.

13:37

Piłkarze wychodzą na boisko.

13:37

Piłkarze już w tunelu, za chwilę zaczynamy!

Jakim wynikiem zakończy się mecz w Barcelonie?
Wygra FC Barcelona
Padnie remis
Wygra Osasuna
1
13:29

FC Barcelona w ostatnich sześciu meczach wygrała tylko raz i co niespodziewane w tabeli ligi hiszpańskiej sąsiaduje z Osasuną Pampeluna. Co ciekawe w ubiegłym sezonie to drużyna z Pampeluny może pochwalić się lepszym bilansem z Dumą Katalonii, gdyż u siebie Osasuna zremisowała 2:2, na wyjeździe wygrała 2:1.