1
1
1
89'

Gol! Strzelił Riqui Puig. Asystował mu Frenkie De Jong. De Jong doszedł z piłką w polu karnym niemal do linii końcowej i dośrodkował. Puig głową uderzył do siatki z pięciu metrów. 0:2!

29
25
4
3
3
87'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Riqui Puig.

5
2
86'

Griezmann dośrodkował, głową uderzał Trincao. Badia zdołał odbić piłkę!

9
6
3
2
2
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antoine Griezmann.

2
83'

Strzał z pola karnego Trincao, Badia zdołał odbić piłkę.

1
1
82'

Elche. Schodzi: Víctor Rodriguez. Wchodzi: Nino .

wchodzi Wchodzi
Nino #7
schodzi Schodzi
Víctor Rodriguez #8
1
1
78'

Minuty płyną, na murawie niewiele się dzieje. Przeważa Barcelona, która chcąc mieć spokój w końcówce powinna coś jeszcze strzelić.

3
1
2
75'

Elche. Schodzi: Emiliano Rigoni. Wchodzi: Josema Sanchez.

Josema Sanchez #24
Emiliano Rigoni #22
1
1
1
74'

Elche. Schodzi: Raul Guti. Wchodzi: Tete Morente.

Tete Morente #11
Raul Guti #14
1
1
1
74'

Alba prawą nogą uderzył sprzed pola karnego. Daleko od celu.

73'

Kolejny raz ręką zagrał obrońca gospodarzy. Sędzia słusznie nie podyktował rzutu karnego.

71'

Kolejna anemiczna próba Barcelony, dośrodkowanie w pole karne wprost w ręce bramkarza.

1
1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
6
67'

Strzelał Pedri, uderzenie sprzed pola karnego odbiło się jeszcze od obrońcy i padło łupem bramkarza.

1
1
1
65'

Piłkarze Barcelony wyraźnie oszczędzają siły. Goście nie kwapią się do szybkiego ataku.

2
1
1
62'

Do piłki doszedł Griezmann, sytuacyjny strzał nie znalazł drogi do bramki Elche.

59'

Nic nie potrafią gospodarze zdziałać z przodu, chyba, że... pomoże im w tym Barcelona.

1
1
56'

Już jesteśmy po drugiej stronie, z ok. 16 metrów uderzał Dembele. Badia sparował piłkę na rzut rożny.

2
1
4
3
5
56'

Tragicznie w defensywie zachował się Mingueza, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Rigoni, ter Stegen obronił!

7
2
3
2
2
54'

Nie zmienia się obraz spotkania, Barcelona ma mecz pod kontrolą.

1
1
51'

Lewą nogą uderzył Raul Guti, piłka minęła jednak bramkę.

2
1
1
1
50'

Diego Gonzalez zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie podyktował "jedenastki".

3
1
4
48'

Barcelona w ataku, Alba dogrywał z lewej strony, ale nikt do piłki nie doszedł.

1
46'

Wracamy do meczu.

3
1
41'

Próba odpowiedzi Elche. Sprzed pola karnego uderzył Josan Ferrandez, ter Stegen pewnie obronił.

2
3
1
2
39'

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. W końcu Barcelona wymęczyła gola. Martin Braithwaite dośrodkował z lewej strony, Verdu uprzedził Griezmanna i niefortunnie skierował piłkę w kierunku własnej bramki. Z bliska futbolówkę do siatki dobił jeszcze De Jong. 0:1!

44
29
7
7
7
36'

Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Pedri. Strzał poszybował jednak daleko od celu.

1
3
34'

Pedri nie uderzał, wycofał piłkę do Busquetsa. Ten płasko przymierzył z ok. 18 metrów. Badia pewnie obronił.

1
1
3
31'

Cały czas szuka Barcelona premierowego gola. Elche skupione na defensywie, zadowolone z punktu nie kwapi się do ataku.

1
1
2
29'

Sprzed pola karnego uderzał Alba. Strzał z woleja, piłka o metr minęła słupek.

2
1
25'

Dembele chciał wjechać z piłką w pole karne, wszystko zakończyło się w okolicach linii szesnastki.

1
1
23'

Barcelona ma więcej z gry, ale nie potrafi poważniej zagrozić Elche.

1
3
1
20'

Pierwsza próba Elche, głową uderzał Guti, piłka poszybowała ponad bramką Barcelony.

1
1
1
2
18'

Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Piłkę jednak ponownie wybili gracze Elche.

1
15'

Kolejna próba Barcelony, dogranie w pole karne. Badia był czujny i piłkę pewnie wyłapał.

2
2
2
2
12'

Dembele dośrodkował z rzutu rożnego, głową uderzał Griezmann, jednak słabo i wprost w bramkarza.

3
2
3
1
4
9'

Gracze Elche długo rozgrywają piłkę, goście po jej przejęciu natychmiast ruszają z akcją.

4
2
1
6'

Po dośrodkowaniu z rogu uderzał z bliska Araujo, ale źle trafił w piłkę i ta poszybowała ponad bramką.

1
1
3
2
3
3'

Gospodarze starają się atakować, piłkarze Barcelony rozbijają próby Elche bez problemów.