Levante UD. Schodzi: Marti Roger. Wchodzi: Ruben Vezo.

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas. Mamy na boisku debiutanta.

#0
1
78'

Gol! Strzelił Marti Roger. Asystował mu Enis Bardhi. Zagranie z prawej strony, Marti odskakuje obrońcom, przyjmuje, strzela mocno, Courtois zasłonięty i piłka w siatce! 2:1 dla gości, niespodzianka!

5
76'
#0
1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Melero.

#0
Levante UD
1
69'

Real teraz przycisnął, seria wrzutek, ale nie są w stanie "Królewscy" oddać strzału.

2
1
2
1
63'

Nie ma gola! Marti Roger! Świetnie broni Courtois!

19
63'

Jest decyzja - RZUT KARNY DLA LEVANTE!

9
3
2
5
6
62'

Vinicius fauluje Clerca na linii pola karnego. VAR musi ocenić, czy to będzie rzut karny czy wolny....

2
60'

Levante UD. Schodzi: Mickael Malsa. Wchodzi: Ruben Rochina.

#0
#0
1
60'

Levante UD. Schodzi: Sergio Leon. Wchodzi: Enis Bardhi.

60'
59'

Spokojniejszy fragment gry. Real nie podejmuje zbytniego ryzyka, Levante wciąż robi swoje.

53'

Asensio na Benzemę, obrońca skacze wyżej. Od razu Kroos odbiera piłkę, daje Benzemie ją jak na talerzu, a Francuz uderza co najmniej kiepsko... Stracił równowagę przy strzale.

3
1
1
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Mickael Malsa.

#0
Levante UD
2
1
49'

Real próbuje szeroko rozprowadzać grę, Levante mocno przeszkadza.

1
1
1
czas Druga połowa
44'

Akcja Levante, sprytne zgranie Duarte, ale potem koledzy powstrzymani przy strzale.

42'

Indywidualnie Benzema, ale odbija się od rywali. Potem Kroos szuka strzału, przewraca się, ale sędzia uważa, że bez faulu.

1
1
1
39'

Znowu Levante narzuca mocny pressing, Real ma problemy, by wybić piłkę.

1
1
36'

Uwaga, Marti Roger z kilku metrów i prosto w bramkarza!

2
32'

Gol! Strzelił Jose Luis Morales. Asystował mu Jorge Miramon. Mocne, długie dośrodkowanie, Morales nieobstawiony uderza z woleja i piłka grzęźnie w siatce! Mamy remis!

7
27'

Uwaga, Asensio sam na sam, tak nagle, ale przy przyjęciu traci równowagę, strzela prawie na leżąco prosto w bramkarza! Real wciąż ma piłkę, uspokaja grę.

1
1
25'

Marti Roger z ostrego kąta, broni Courtois! Jeszcze mocniejsza poprawka i znowu Belg świetnie broni!

24'

Ciekawostka - Real popełnił tylko jeden faul. To ten Militao, za który dostał czerwoną kartkę.

1
21'

Levante teraz więcej gra piłką, wrzuca piłkę w pole karne raz za razem. Zmusza obronę Realu do pracy, ale nie tworzy większego zagrożenia.

1
17'

Bardzo wysoki pressing Levante, gracze Realu albo szybko wybijają piłkę, albo dają się faulować.

1
1
14'

VAR jeszcze sprawdzał, czy Mendy faulował rywala, ale gol jest ostatecznie uznany.

1
1
13'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Toni Kroos. Zderzył się Mendy z Melero w polu karnym, ale sędzia milczy. Idzie od razu kontra. Przecudne podanie Kroosa, Asensio ma autostradę do bramki i strzela obok bramkarza. Real prowadzi!

16
9
2
6
10
10'

Źle wykonany rzut rożny Levante, od razu kontra Realu, ale radzą sobie z nią goście.

1
2
9'

7
9'

Sędzie odchodzi od monitora i... zmienia decyzję!

6
2
1
9'

Militao potrącił pędzącego na sam na sam Sergio Leona. Dostał żółtą kartkę. VAR jeszcze analizuje, czy powinna być czerwona kartka. Tuż obok był jeszcze Varane, ale nie był w stanie dopaść napastnika...

4
3
1
3
4
6'

Fantastyczny rajd Hazarda w kontrze, wypuszcza Benzemę, Francuz podcina piłkę przy strzale, ale świetnie wychodzi golkiper gości i wybija za boisko!

1
4'

Benzema wpada w pole karne, chce grać pod bramkę, ale Clerc odbija piłkę i ta wpada w ręce bramkarza.

1
1
2'

Asensio już wykazuje głód gry, biega z piłką, a potem za piłką, bo podaje niedokładnie.

1
2
1
czas Start meczu
16:07

Mecz oczywiście bez udziału publiczności.