1
3
2
90'

Vazquez faulowany tuż przed polem karnym. Czyżby Real wyrwał zwycięstwo tym rzutem wolnym?

9
8
2
3
7
88'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Casemiro. Obrona rozklepana, Francuz do pustej i remis w końcówce!

34
29
4
12
21
87'

Kontra Atletico, Suarez wypuszcza Saula, ale za mocno, potem nie dociera podanie zwrotne.

4
3
1
3
3
85'

Ostatnie minuty, Real goni wynik.

8
5
1
1
6
81'

Rzut wolny dla Realu, Koke położył się za murem. Benzema obok muru uderza, ale na posterunku Oblak!

5
3
1
4
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Felix. Kiepska zmiana Portugalczyka...

1
1
1
1
2
80'

Wyśmienita kontra Realu, piłka na piąty metr, jest Benzema i broni cudownie Oblak! Obrona się gubi, jest dobitka Benzemy i znowu górą Oblak! Co za okazja!

3
4
5
77'

Akcja za akcję, ale brak dokładności. Real wychodzi wyżej, bardziej zwarte jest w obronie Atletico.

3
1
1
74'

Dobra akcja Realu, zagranie z prawej strony na Benzeme, puszcza Casemiro piłkę i chce dostać podanie, a Francuz strzela w trybuny...

3
4
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.

3
3
3
4
71'

Bomba od Valverde, niepewnie Oblak, ale broni!

4
3
1
1
68'

Vinicius z dystansu, ale obok bramki. Taka anemiczna próba...

3
4
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane.

6
5
2
66'

Vazquez centruje na dalszy słupek, główkuje Vinicius, ale nad bramką. Kąt prawie zerowy.

2
3
1
1
64'

Atletico Madryt. Schodzi: Yannick Carrasco. Wchodzi: Joao Felix.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yannick Carrasco #21
2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Carrasco. Przebiegł całe boisko do zmiany, a mógł przy bliższej linii. Sędzia uznał to jako grę na czas.

2
1
61'

Świetna piłka na pole karne, zgranie głową, Correa jest sam, ale kiksuje w niewiarygodny sposób! Co za szansa!

2
2
1
1
2
60'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Federico Valverde.

Federico Valverde #15
2
1
1
60'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo. Wchodzi: Vinicius Junior.

Rodrygo #25
2
2
2
58'

Suarez teraz zza pola karnego, ale nie dokręcił dobrze piłki. Strzał niecelny. Znowu akcję zbudował Marcos Llorente.

3
3
1
2
1
57'
56'

ZNowu błąd obrony Realu, dwójkowo Suarez z Carrasco i powstrzymuje ich Courtois!

2
2
53'

Natychmiastowa odpowiedź Atletico, Carrasco sam na sam i broni to Courtois! Potem dobitka, ale nad bramką. Katastrofalne zachowanie Varane'a.

4
2
1
2
53'

Uwaga, dośrodkowanie na głowę Nacho, jest strzał i łapie to Oblak.

2
2
1
51'

Vazquez z dystansu, zablokowany, zamieszanie, Atletico pokracznie wybija piłkę.

7
1
1
47'

Real bardzo łatwo traci piłkę. Marcos Llorente jest nie do zatrzymania. Brakuje jednak dobrego zagrania pod bramką.

7
6
1
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Rajd Koke, szuka wrzutką Suareza, ale jest rykoszet i piłka w rękach Courtois.

5
5
5
1
43'

NIE MA RZUTU KARNEGO DLA REALU! Gramy dalej!

25
16
4
3
9
42'

Sędzia ogląda sytuację na monitorze. Generalnie niezależnie od decyzji wybroni się z tego.

9
5
1
1
2
41'

Mamy kontrowersję. Felipe zagrał piłkę ręką przy dośrodkowaniu. Źle obliczył lot, skacząc do główki, piłka spadła mu na rękę, nie kontrolował tego...

7
5
2
3
7
39'

Lepiej wygląda druga linia Atletico, to ona robi różnicę. Żwawa, wybiegana, aktywna.

6
7
1
38'

Suarez składa się do woleja, jest strzał, ale łapie to Courtois. Presja dwóch obrońców, nie uderzył czysto, ale i tak brawa za próbę.

11
8
1
1
3
35'

Trochę zwolniona gra, zmuszanie do błędu, ale Real i Atletico trzymają porządek.

6
4
1
1
1
33'

Carrasco ładnie wypuszcza Lemara, Francuz szuka Suareza w polu karnym, ale świetnie przecina to Nacho.

8
3
2
32'

Posiadanie piłki: ATL 43-57 REA (w proc.).

8
5
1
29'

Modrić z dystansu, ale bardzo wysoko posłał piłkę.

7
9
29'

Źle wybija Hermoso, Casemiro strzela z pierwszej piłki i z problemami broni to Oblak! Nie koniec kłopotów Atleti.

8
5
1
1
3
27'

Kombinuje Atletico w akcji, bardzo aktywny Lemar, ale daje łatwo się wyłączać, gdy ma piłkę. Real wznowi od bramki.

8
7
1
25'

Tak strzelił Luisito.

8
9
2
9
23'

Lemar na lewej stronie, zwleka z podaniem. Jak już dośrodkowuje, to obija piłkę o nogi obrońcy. Jest aut dla Atletico.

8
3
1
1
22'

Real gra piłką, ale łatwo traci. Idzie kontra gospodarzy...

7
3
2
18'

Teraz szybsza akcja RM, jest Banzema, ale nieczysto trafia w piłkę przy strzale. A miał dużo miejsca... Futbolówka w rękach Oblaka.

10
5
1
2
1
17'

Strzały: ATL 3-0 REA.

8
6
1
2
3
15'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Marcos Llorente. Pomocnik gubi wychodzącego na wręcz samobójczy i bezsensowny wślizg Nacho, pędzi, gra prostopadle do Suareza, a ten nie myli się w sytuacji sam na sam. Atleti prowadzi!

48
27
1
10
13
13'

Real teraz więcej gra piłką, ale nie może wejść z nią w pole karne.

7
7
2
3
1
10'

Teraz Mendy z Benzemą grają lewą stroną, ale Trippier jest nie do przejścia. Od bramki Oblak.

10
7
1
1
1
9'

Gra na chwilę przerwana, jakieś problemy z... piłką. Niedopompowana, trzeba było ją zmienić. Przy piłce Atleti.

8
8
1
1
7'

Real próbuje grać piłką, wychodzić z własnej połowy, ale przez środek pola jest o to piekielnie ciężko.

9
7
1
1
4'

Suarez... ale w mur. Będzie korner.

8
4
1
4'

Rzut wolny dla Atletico, świetna pozycja do strzału dla Luisa Suareza.

8
6
1
2'

Real wciągany już w grę fizyczną, daje się nieco przycisnąć na swojej połowie.