Primera Division: 30. kolejka
10 kwi 2021 21:00
90+4'

Ależ było blisko gola dla FC Barcelona! Strzał Ilaixa Moriby odbił się od poprzeczki!

50
60
24
28
25
90+3'

Mógł zamknąć mecz Marcelo, który znalazł się w sytuacji sam na sam. W ostatniej chwili piłkę odebrał mu Oscar Mingueza.

39
23
20
38
52
90+2'

Akcja pozycyjna FC Barcelona. Strzał Ilaixa Moriby bardzo niecelny.

35
40
11
15
15
90+1'

Zbyt lekko uderzył piłkę Leo Messi z rzutu wolnego.

49
43
15
34
22
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

39
16
14
14
24
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Casemiro. Druga żółta kartka dla Casemiro w krótkim odstępie czasu. Rzut wolny dla FC Barcelona z dobrej pozycji.

Real Madryt
56
32
22
25
49
89'

19
89'

Fauluje Casemiro w środku pola.

17
8
6
5
4
87'

Wszyscy zawodnicy Realu Madryt na swojej połowie. FC Barcelona powoli konstruuje akcję.

21
11
10
5
7
85'

28
84'

Nie ma jedenastki dla FC Barcelona!

69
31
11
31
69
83'

Kontra FC Barcelona. Przewrócony w polu karnym Martin Braithwaite. Czy będzie rzut karny dla Blaugrany?

40
27
18
12
16
81'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Francisco Trincao.

16
7
3
3
5
81'
78'

Problemy techniczne głównego arbitra dzisiejszego spotkania. Gra na moment wstrzymana.

7
10
15
4
8
77'

Prostopadłe podanie w stronę Antoine'a Griezmanna. Wychodzi z bramki Thibaut Courtois.

13
3
11
10
6
76'

Nieprzyjemne dośrodkowanie Odriozoli. Musiał interweniować Ter Stegen.

9
17
6
3
4
75'

Strzał głową Ilaix Moriby. Łapie piłkę bramkarz Królewskich.

20
6
4
5
11
75'

Złapali wiatr w żagle zawodnicy FC Barcelona. W ostatnim czasie to piłkarze Ronalda Koemana głównie atakują.

20
12
11
11
11
74'

Dośrodkowanie Dembele z prawej strony. Pierwsza interwencja Marcelo.

13
5
6
2
10
73'

. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

14
7
9
6
4
72'

. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marcelo.

5
4
3
2
2
72'

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

8
3
6
1
4
72'
71'

Mógł mieć drugiego gola Oscar Mingueza. Strzał młodego Hiszpana z ostrego kąta przeleciał obok dalszego słupka.

8
8
4
10
7
70'

Strzał Leo Messiego z rzutu wolnego. Znów prosto w mur.

15
13
2
13
12
69'

5
68'

Kontra FC Barcelona. Dembele do Messiego. Argentyńczyk oddał niecelny strzał zza pola karnego. Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki był jednak faulowany. Rzut wolny z dobrej pozycji.

9
3
2
68'

Dośrodkowanie Toniego Kroosa z rzutu wolnego. Piłkę wybijają zawodnicy FC Barcelona.

8
2
1
1
66'

Kontrę Realu Madryt zepsuł Vinicius, który dostał fantastycznie podanie od Luki Modricia. Brazylijczyk szukał w polu karnym wbiegającego Karima Benzemy. Podawał jednak za lekko.

5
1
1
5
2
65'

Strzał Leo Messiego z rzutu wolnego - prosto w mur.

9
11
2
8
3
65'
63'

FC Barcelona z szansą na kolejnego gola! Znów aktywny Jordi Alba, który nie dostrzegł znajdującego się na czystej pozycji Pedriego. Ostatecznie Alba wybrał gorszą opcję. Interweniuje golkiper Królewskich!

12
7
2
2
6
62'

. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Marco Asensio.

60'

Gol! Strzelił Oscar Mingueza. Asystował mu Jordi Alba. I jest gol kontaktowy! Dośrodkowanie z lewej strony Jordiego Alby. Piłkę przepuścił Antoine Griezmann. Akcję wykończył Oscar Mingueza, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali.

105
42
15
39
68
57'

Bardzo groźni są dziś zawodnicy z Madrytu. Znów szybka akcja Królewskich, którą wykończył Karim Benzema. Jego strzał poleciał wysoko nad bramką.

2
3
4
3
2
55'

Ależ pudło Antoine'a Griezmanna. Frenkie De Jong podał do Francuza, który nie trafił do bramki z bliskiej odległości. Nawet gdyby piłka wpadła do siatki, sędzia nie uznałby gola. Griezmann był na spalonym. Pudło jednak fatalne!

9
18
1
1
53'

Kontra Realu Madryt. Karim Benzema podał do Toniego Kroosa, który znajdował się przed polem karnym. Strzał Niemca poleciał wysoko nad bramką.

13
8
6
6
3
52'

Ofensywnie Alvaro Odriozola. Piłkę z łatwością łapie Marc-Andre ter Stegen.

7
2
3
2
1
51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Defensorzy Królewskich oddalają zagrożenie.

13
8
2
3
6
50'

Akcja na prawej stronie Ousmane'a Dembele. Dośrodkowanie zablokowane przez jednego z defensorów Realu Madryt.

10
8
1
2
4
48'

Ależ mokro w Madrycie! Sędzia przewrócił się na murawie.

9
38
8
7
6
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

10
2
2
46'
45+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi Leo Messiego. Strzał Argentyńczyka wybronił Thibaut Courtois.

19
12
3
6
11
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

12
7
6
6
7
45'

Niedokładnie w pole karne Realu Madryt dośrodkowywał Clement Lenglet.

13
11
2
3
6
43'

. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Alvaro Odriozola.

13
8
7
19
18
42'

Chyba poważniejszy uraz Lucasa Vazqueza. Prawy obrońca Realu Madryt usiadł na murawie.

6
3
9
9
20
41'

Strzał Leo Messiego zza pola karnego zablokowany przez defensorów Królewskich.

15
22
5
10
15
40'

Za wysoko podniesiona noga Luki Modricia. Rzut wolny dla FC Barcelona.

10
6
5
6
15
39'

Ostre starcie z udziałem Lucasa Vazqueza. Hiszpan mocno ucierpiał.

8
6
11
11
16
37'

Ładna akcja FC Barcelona. Ousmane Dembele przewrócony w polu karnym rywali. Sędzia nie odgwizdał jednak rzutu karnego.

24
12
3
5
14
36'

Zamieszanie w polu karnym FC Barcelona. Nerwowo interweniują zawodnicy gości.

12
7
3
5
8
34'

Mogło być już 3:0! Strzał Federico Valverde odbił się jednak od prawego słupka. Dobitkę obronił jeszcze bramkarz Blaugrany.

8
4
17
6
8
33'

W swoim stylu próbował wejść w pole karne rywali Leo Messi. Argentyńczyk zatrzymany przez Lucasa Vazqueza.

16
7
4
6
8
31'

Przejął piłkę w swoim polu karnym Ferland Mendy. Francuz faulowany przez jednego z zawodników FC Barcelona.

10
7
6
8
13
30'

Kontra Realu Madryt. Piłkę za długo przy nodze trzymał jednak Vinicius, którą odebrali mu goście.

15
12
6
7
12
28'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Uderzenie z rzutu wolnego Toniego Kroosa. Niemiec oddał strzał, który odbił się od pleców Sergino Desta. Piłkę próbował wybijać jeszcze Jordi Alba ale bezskutecznie.

Real Madryt
184
87
19
32
56
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo.

8
3
2
1
2
26'

Ależ wspaniała akcja Viniciusa. Brazylijczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Został jednak nieprzepisowo zatrzymany przez jednego z defensorów Blaugrany.

19
9
6
8
8
25'

Indywidualna akcja Frenkiego De Jonga. Holender zatrzymany przez Karima Benzemę, który wrócił się do obrony.

15
10
7
6
13
24'

Strzał Karima Benzemy z rzutu wolnego poleciał wysoko nad bramką.

11
14
4
9
7
23'

Żółtą kartkę otrzymał Pedri.

21
10
3
6
12
22'

Pedri odebrał piłkę w środku pola. Faulowany jednak Casemiro. Rzut wolny dla Królewskich.

12
4
2
4
9
20'

Luka Modrić szukał w polu karnym Karima Benzemy. Defensorzy FC Barcelona przecinają podanie. Po chwili Chorwat oddał strzał z dobrej pozycji jednak ten został zablokowany przez obrońców.

12
6
7
1
2
19'

Dośrodkowanie Leo Messiego z rzutu wolnego. Jeden z zawodników Blaugrany faulował w ofensywie i mamy rzut wolny dla Realu Madryt.

18
8
4
10
8
18'

Rozdrażniła Barcelonę bramka Królewskich. Zawodnicy Blaugrany konstruują akcję.

24
10
5
8
12
16'

Blisko wyrównania był Ousmane Dembele. Na tablicy wyników jednak wciąż 1:0.

26
11
9
14
18
14'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez. I mamy otwarcie spotkania już w 14. minucie! Z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Federico Valverde. Urugwajczyk podał do Lucasa Vazqueza. Ten bez zastanowienia podał w pole karne do Karima Benzemy, który w piękny sposób wykończył akcję Królewskich.

208
119
28
41
91
12'

Ręką zagrywał Luka Modrić. Rzut wolny dla zespołu Ronalda Koemana.

15
6
3
5
10
11'

Dośrodkowanie w pole karne FC Barcelona. Defensorzy gości wybijają piłkę.

12
7
5
7
5
10'

Groźna akcja Blaugrany! Rozpędzony Leo Messi podaje do Jordiego Alby. Dośrodkowanie po ziemi w pole karne nie znalazło adresata.

12
2
4
6
5
9'

Wymienili kilka szybkich podań przed polem karnym Realu Madryt zawodnicy FC Barcelona. Nie było jednak miejsca na oddanie strzału.

18
8
3
4
4
7'

Tym razem akcja na połowie gości. Federico Valverde zatrzymany przez defensorów rywali.

16
7
4
6
12
6'

Akcja Blaugrany. Piłka na lewą stronę do Jordiego Alby. Dośrodkowanie lewego obrońcy zablokowane.

20
6
2
9
4
5'

Wysoki pressing Realu Madryt. Gospodarze przez moment przy piłce. Jednak błąd popełnia Ferland Mendy. Od autu rozpocznie FC Barcelona.

16
5
4
4
4
5'

Tym razem to Leo Messi fauluje Casemiro.

11
4
5
3
15
4'

Niedokładne podanie Sergio Busquetsa w stronę Ousmane'a Dembele. Piłkę łapie bramkarz Królewskich.

17
6
5
3
3
2'

Faulowany Leo Messi.

23
7
11
6
8
1'

Spokojny początek meczu. Przy piłce FC Barcelona.

13
4
3
3
7
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze El Clasico?