Strzał rozpaczy Modricia, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

5
4
4
90+2'

Końcowe sekundy. Real w końcu w ataku, ale czasu na zdobycie gola ma już niewiele.

6
9
4
3
10
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
3
4
8
90'

Getafe CF. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Josete Miranda.

1
88'

Mauro Arambarri usiadł na boisku i pokazuje, że coś go boli. Naszym zdaniem to gra na czas.

5
3
1
2
11
87'

Piłka trafiła do Odriozoli, ale ten tragicznie skiksował.

3
4
1
2
10
86'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Cucurella.

6
4
2
1
1
84'

Cały czas to Getafe przy piłce. Real broni się na własnej połowie, a przecież to Królewscy powinni atakować.

11
5
2
2
3
81'

Gramy dalej. Wchodzimy w decydujący fragment gry.

7
3
1
80'

Militao ostro we własnym polu karnym. Co na to VAR? Co na to sędzia?

6
3
1
2
79'

Kolejny raz Thibaut Courtois uratował Real. Bramkarz wybił na korner strzał sprzed pola karnego Maksimovicia.

11
3
5
2
6
78'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas.

Sergio Arribas #30
1
1
76'

Getafe CF. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Damian Suarez.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Luis Rodriguez.

Angel Luis Rodriguez #9
Getafe CF
4
74'

Zagranie do Marcelo, który znalazł się na wyraźnym spalonym.

1
1
1
4
73'

Nyom w ostatniej chwili uprzedził cztery metry przed bramką Benzemę.

1
1
2
70'

Kolejny raz pokazał się Angel, płaski strzał sprzed pola karnego minął bramkę gości.

5
1
69'

Najpierw urwał się defensywie Angel, ale niewiele zdziałał. Po chwili piłkę z prawej strony otrzymał Nyom, ale... wywalił ją w trybuny.

2
2
1
2
65'

Getafe CF. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Angel Luis Rodriguez.

1
1
65'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Antonio Blanco.

Antonio Blanco #31
2
1
1
65'

Real. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Karim Benzema.

62'

Wciąż trwa wyrównany mecz, ale to Getafe groźniej atakuje Real Madryt.

2
4
2
4
59'

Thibaut Courtois kapitalnie w bramce po strzale Unala z ok. 16 metrów! Gospodarze wyprowadzili kontrę, po dobrym rozegraniu Turek w barwach Getafe pięknie uderzył.

13
4
2
3
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom.

2
1
57'

Kolejna akcja Getafe. Strzelał Olivera, ale piłkę złapał bramkarz. Groźni są w niedzielni wieczór gospodarze.

1
1
1
56'

Timor uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w bramkarza.

1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

4
1
1
52'

Dość spokojny początek 2. połowy. Niewiele się dzieje pod bramkami.

1
1
49'

Na murawie leży Olivera, zawodnik gospodarzy zderzył się z rywalem.

1
2
48'

Alena zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Trafił w rywala, Courtois nie zdołał piłki odbić i będzie rzut rożny.

2
46'

Wracamy do meczu po przerwie!

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
45'

Alena w polu karnym znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale przymierzył ponad poprzeczką.

2
1
1
42'

Piłkarze Getafe starali się skonstruować groźniejszą akcję. Niewiele z tego wyszło i piłkę przejął Real.

3
1
1
1
39'

Już w akcji Real, strzelał Junior, Soria nie pozwolił się zaskoczyć.

1
2
1
3
39'

Sprzed pola karnego starał się uderzać Marco Cucurella, ale źle trafił w piłkę i został przyblokowany.

1
1
1
36'

Real Madryt na połowie gospodarzy, ale rozgrywa swoje akcje daleko od pola karnego.

1
33'

Nudniejszy fragment gry. Zespoły nie chcą zbytnio ryzykować. Może jeszcze przed przerwą nas czymś uraczą.

1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Getafe nie ustępuje zdziesiątkowanemu kontuzjami Realowi.

1
1
28'

Złe wyjście do piłki bramkarza, ale Timor uratował gospodarzy wybijając piłkę sprzed linii po strzale Diaza!

5
1
3
1
1
25'

Wyrównane spotkanie, teraz to Getafe szuka gola. Gospodarze są konkretniejsi od Realu Madryt.

3
1
1
23'

Dogranie do Maty, ten uderzył głową i trafił piłką w słupek!

3
1
2
2
4
21'

Kontra Realu, Vinicius długo zwlekał z zagraniem, a potem podał piłkę rywalowi.

1
1
1
2
1
19'

Real Madryt w ataku, ale Królewscy nie potrafią sobie znaleźć miejsca do uderzenia.

2
2
16'

Real Madryt zaczął dłużej utrzymywać się przy piłce. Gospodarze cofnęli się i czekają na mistrzów Hiszpanii.

2
1
13'

Uspokoili swoje zapędy piłkarze. Getafe cały czas aktywniejsze.

1
1
1
1
10'

Mauro Arambarri oddał płaskie uderzenie, tuż obok bramki gości!

9'

Spalony na 100%, wciąż bez goli.

1
9'

Jeszcze VAR sprawdza zdarzenie. Gol, a może jednak nie?

1
1
8'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Diaz do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

1
7'

Po dograniu z rzutu wolnego Olivera trącił piłkę cztery metry przed bramką. Thibaut Courtois instynktownie odbił futbolówkę!

4
1
1
6'

Mata składał się do uderzenia, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez Chusta.

3
1
1
5'

Ostra walka w środku pola. Czekamy na pierwsze strzały i spięcia podbramkowe.

1
2'

Getafe od początku gra wysokim pressingiem. Real spokojnie rozgrywa akcje.

1
20:50

Mecz poprowadzi Jose Sanchez.

1
20:50

W niedzielę wygrało Atletico, Real Madryt goni lidera, aktualnie traci do prowadzącego zespołu cztery punkty.