4
8
20
90'

Groźne uderzenie Lionela Messiego z rzutu wolnego! Strzał Argentyńczyka przeleciał tuż obok bramki.

5
4
8
6
85'

To powinno być 1:0 dla FC Barcelona! Do ataku pozycyjnego podłączył się Jordi Alba i dośrodkował w pole karne. Do piłki wyskoczył niepilnowany Dembele, który przestrzelił nad bramką.

6
5
2
22
23
84'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

5
3
2
1
10
84'

Złe rozegranie rzutu wolnego przez gości. Po chwili zespół Diego Simeone znów przejął piłkę i zabrał się za atak pozycyjny. Ten zakończył się po niedokładnym podaniu Luisa Suareza.

7
4
3
3
6
82'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

FC Barcelona
11
9
2
5
80'

Rzut wolny dla FC Barcelona. Lionel Messi podawał w kierunku Dembele, który był ustawiony na szesnastym metrze. Dobrze ustawiony zawodnik Atletico Madryt przeciął podanie.

8
2
3
79'

Przyspieszyli piłkarze Atletico Madryt. Podanie na prawą stronę do Marcosa Llorente. Hiszpan dośrodkował w stronę Luisa Suareza jednak zbyt głęboko. Piłkę łapie Ter Stegen.

5
1
2
3
76'

Diego Simeone dyskutuje z arbitrem spotkania. Trener Atletico Madryt upomniany słownie przez sędziego.

5
2
3
1
3
75'
75'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Sergi Roberto.

1
1
1
3
73'

. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Geoffrey Kondogbia.

70'

Strzał głową Ronalda Araujo. Piłka znalazła się w siatce jednak sędzia odgwizdał spalonego.

4
2
3
11
69'

Co zrobił teraz Luis Suarez? Urugwajczyk dostał podanie w polu karnym i zamiast uderzać, niedokładnie dośrodkowywał w stronę kolegi z zespołu. Piłka wyleciała za linię końcową i od bramki rozpocznie Ter Stegen.

5
6
1
2
4
67'

. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Joao Felix.

4
3
2
3
5
66'

Dobry strzał Lionela Messiego z rzutu wolnego po długim rogu i jeszcze lepsza interwencja Jana Oblaka.

8
2
2
3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

Atletico Madryt
5
2
1
2
64'

Wymieniali szybkie podania na prawej stronie zawodnicy Atletico Madryt. Zatrzymał ich Jordi Alba, który wybił piłkę daleko przed siebie.

1
1
2
4
62'

Akcja pozycyjna FC Barcelona. Podanie z lewej strony do nabiegającego Ilaixa Moriby. Strzał piłkarza Blaugrany został zablokowany.

4
2
3
1
60'

Próbowali wyjść z kontrą piłkarze FC Barcelona. W środku pola jednego z zawodników gospodarzy fauluje Saul. Hiszpan musi uważać, bo ma już żółtą kartkę na koncie.

5
1
1
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ilaix Moriba.

Ilaix Moriba #27
2
1
57'

Podanie w stronę Luisa Suareza. Urugwajczyk oddał mocny strzał ale w sam środek bramki. Dodatkowo napastnik gości był na spalonym.

2
2
2
2
54'

Wbiegał w pole karne FC Barcelona, Angel Correa. Dobra interwencja Jordiego Alby. Rzut rożny dla Atletico Madryt.

3
3
1
2
53'

Podobnie jak na początku pierwszej połowy. Dużo walki i fauli w środku pola.

2
2
2
51'

Tym razem centra w pole karne Atletico Madryt. Futbolówkę piąstkuje Jan Oblak.

3
2
2
1
49'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Yannicka Carrasco z rzutu rożnego. Od bramki rozpocznie golkiper FC Barcelona.

4
3
1
1
1
47'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Messiego. Clement Lenglet oddał niecelny strzał głową. Gdyby Francuz zostawił piłkę koledze, który znajdował się za nim, mogło być już 1:0.

3
2
2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe.

3
2
1
2
46'

Już na początku faul Felipe na Leo Messim.

2
2
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

2
3
1
45+3'

Przebiegł z piłką kilka metrów Frenkie de Jong. Holender został nieprzepisowo zatrzymany przez jednego z zawodników Atletico Madryt.

2
2
2
1
6
45+1'

Aż cztery minuty dolicza arbiter spotkania.

6
3
1
44'

Carrasco poszedł w ślady Messiego i przedryblował kilku rywali. Jego strzał z bliskiej odległości został zablokowany przez Gerarda Pique.

3
2
1
1
2
43'

Próbują przedrzeć się lewą stroną goście. Futbolówka wyleciała na aut po interwencji jednego z defensorów FC Barcelona.

2
2
2
1
1
41'

Fantastyczna indywidualna Lionela Messiego. Argentyńczyk minął kilku rywali i oddał strzał. Piłka po interwencji Oblaka przeleciała tuż obok prawego słupka.

17
7
3
2
4
38'

Dośrodkowanie Yannicka Carrasco z rzutu rożnego na bliższy słupek. Saul główkował ale jego strzał został zablokowany przez Gerarda Pique.

4
3
1
1
3
36'

Centra Leo Messiego z rzutu wolnego jednak zbyt głęboka. Piłkę łapie Jan Oblak.

2
2
3
3
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

8
3
3
1
35'

Realizator pokazywał powtórkę, a w międzyczasie kolejna akcja gości, którą wykończył Luis Suarez. Urugwajczyk uderzył z ostrego kąta. Znów interweniował golkiper FC Barcelona.

7
3
1
2
34'

Tym razem to Atletico Madryt zagroziło bramce rywala. Carrasco pokazał się na lewej stronie. Belg podawał w stronę Llorente. Ten oddał strzał, który z trudem wybronił Ter Stegen.

6
4
1
3
4
31'

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Ilaix Moriba. Kolejna wymuszona zmiana. Tym razem w ekipie Ronalda Koemana.

3
29'

Przyspieszyli piłkarze FC Barcelona. Prostopadłe podanie w stronę Griezmanna. Francuz bez zastanowienia oddał strzał zza pola karnego. Piłkę łapie Jan Oblak.

7
3
1
6
4
27'

Gra znów wstrzymana. Tym razem na murawie leży Sergio Busquets.

4
4
1
3
3
26'

Oscar Mingueza nieprzepisowo zatrzymuje Yannicka Carrasco w środku pola.

6
3
2
24'

Wymienili podania pomiędzy sobą Leo Messi i Antoine Griezmann przed polem karnym rywali. Argentyńczyk zatrzymany przez defensorów Atletico Madryt.

5
4
1
1
4
22'

Dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego. Fauluje w ataku Yannick Carrasco.

5
5
1
1
1
21'

Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu drużyn. Dużo walki w środku pola. Czekamy na gole!

5
5
1
19'

Dobra akcja Atletico Madryt! Podanie z lewej strony do wchodzącego w pole karne Angela Correi. W ostatniej chwili piłkę wybił Clement Lenglet.

8
4
1
3
16'

Krótko rozegrali ten rzut wolny gospodarze. Leo Messi podał do Sergino Desta. Amerykanin dośrodkował w pole karne rywali jednak defensorzy Atletico Madryt wybijają futbolówkę.

7
2
3
4
3
15'

Sergino Dest faulowany przy linii bocznej. Okazja do dośrodkowania dla FC Barcelona.

5
5
1
1
2
14'

. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Saul Niguez. Wygląda na to, że Francuz nie może kontynuować spotkania. Szybka zmiana w ekipie Diego Simeone.

7
4
2
2
12'

Akcja pozycyjna FC Barcelona. Jeden z obrońców Atletico Madryt wybił piłkę za linię końcową. Rzut rożny dla Dumy Katalonii.

7
4
2
1
2
10'

Słaby strzał Luisa Suareza z rzutu wolnego. Piłkę z łatwością łapie Marc-Andre ter Stegen.

9
7
2
1
1
9'

Sporo fauli na początku spotkania. Teraz okazja dla gości, którzy będą wykonywać rzut wolny przed polem karnym rywala.

5
3
2
1
5
8'

Próbowali wyjść z kontrą piłkarze Atletico Madryt. Angel Correa nieprzepisowo zatrzymany przez jednego z zawodników Blaugrany.

7
4
1
3
2
7'

Znów faulowany Argentyńczyk.

4
5
1
1
8
6'

Faul na Leo Messim w środku pola. Koke upomniany przez arbitra.

6
4
1
1
6
4'

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy Dumy Katalonii.

12
8
1
2
1
2'

Podłączył się do akcji Kieran Trippier. Dobre zachowanie jednego z defensorów FC Barcelona przy linii bocznej. Od autu rozpoczną gospodarze.