Uderzał Suarez, ale gola i tak by nie było. Rezerwowy Granady był na spalonym.

Jeszcze w ataku Granada. Gospodarze szukają drugiego gola.

Domingos Quina uderzał z ok. 12 metrów, ale świetnie w bramce zachował się Thibaut Courtois.

1
2
82'

W meczu wszystko jasne, Real mecz ma pod kontrolą. Tutaj już nic nie może się stać Królewskim.

1
1
1
80'
ZMIANA

Granada CF. Schodzi: German Sanchez. Wchodzi: Nehuen Perez.

wchodzi Wchodzi
Nehuen Perez #3
schodzi Schodzi
German Sanchez #6
80'

Technicznie uderzał Asensio, ale rezerwowy w bramkę nie trafił.

1
78'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Silva kilka metrów przed polem karnym nie zdołał wybić piłki. Przejął ją Benzema i spokojnie uderzył do pustej bramki. 1:4!

Real Madryt
13
7
3
6
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Odriozola. Asystował mu Eden Hazard. Składna akcja Realu, Hazard źle przyjął piłkę, ale niemal z linii końcowej wycofał na dwunasty metr skąd Odriozola do bramki na 1:3!

16
9
1
4
6
74'

Real Madryt stara się oddalać grę od własnego pola karnego i atakować gospodarzy.

1
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domingos Quina.

71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Molina. Strzał z pola karnego Suareza odbił bramkarz, dobitka Moliny znalazła się w bramce. 1:2!

2
2
1
2
4
70'

Granada zaczęła się prezentować lepiej, ale gospodarze wciąż nie są w stanie poważniej zagrozić gościom.

1
1
1
67'
ZMIANA

Granada CF. Schodzi: Antonio Puertas. Wchodzi: Adrian Marin.

Antonio Puertas #10
67'
ZMIANA

Granada CF. Schodzi: Yan Brice Eteki. Wchodzi: Domingos Quina.

Yan Brice Eteki #8
66'

Niemal do pustej bramki uderzał Luis Suarez, ale nie zdołał trafić w piłkę.

1
66'

Minuty płyną, a piłkarze Granady nie są w stanie zagrozić Thibaut Courtois.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Real Madryt
1
1
63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Eden Hazard.

63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Isco.

60'

Dwa kwadranse do końca. Na teraz nic nie wskazuje na to, aby w meczu miało coś się zmienić.

1
58'

Vinicius Junior uderzył lewą nogą, gola jednak nie ma. Rui Silva pewnie obronił.

1
57'

Granada na dłużej pod bramką Realu. Cały czas brakuje uderzeń.

54'
ZMIANA

Granada CF. Schodzi: Fede. Wchodzi: Alberto Soro.

Alberto Soro #26
Fede #14
54'
ZMIANA

Granada CF. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Luis Suarez.

Luis Suarez #7
Darwin Machis #11
53'

Żółtą kartkę otrzymał Yan Brice Eteki.

Granada CF
52'

Granada starała się skonstruować akcję, ale wszystko zakończyło się jeszcze kilka metrów przed polem karnym Realu.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
49'

Goście przy piłce, Granada stara się grać wysokim pressingiem. Jak na razie bez skutku.

1
46'

Już ruszył Real. Z piłką ruszył Federico Valverde, ale uderzył bardzo niecelnie.

1
2
46'

Gramy po przerwie.

1
46'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marvin. Wchodzi: Alvaro Odriozola.

Marvin #28
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Rodrygo przedostał się prawą stroną w pole karne. Strzał w kierunku dalszego słupka znalazł się w bramce. 0:2!

Real Madryt
27
13
3
3
8
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Strzelał Vinicius Junior, próba jednak poszybowała w ręce bramkarza.

1
44'

Nie zmienia się obraz gry. Goście przeważają, Granada pomysłu na Real Madryt nie ma.

2
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorge Molina.

41'

Królewscy ponownie uzyskali przewagę. Real Madryt szuka drugiej bramki.

1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eder Militao.

Real Madryt
1
1
1
37'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Na razie jednak nic z niej nie wynika. Real pewnie rozbija dość nieśmiałe próby Granady.

34'

Machis zamiast dogrywać zdecydował się na strzał z trudnej pozycji. Piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
33'

Najpierw szansa gospodarzy, ale Fede został zablokowany. Real wyprowadził kontrę Federico Valverde do Benzemy, ale ten uderzając z lewej strony przestrzelił.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Real Madryt gra swoje, rywale na razie niezbyt dobrze się prezentują.

1
27'

Prostopadłe dorwanie do Marvina, ten jednak w polu karnym uderzył bardzo niedokładnie. Płaska próba przeleciała obok dalszego słupka.

1
25'

Machis rzucił Marvinem. Wiele wskazuje na to, że kartki nie ma. Bardzo łagodny jest w czwartkowy wieczór arbiter.

1
23'

Groźnie mogło być w polu karnym Realu. Jednak Puertas zagrał ręką, co dostrzegł sędzia.

20'

Ostro potraktowany przez rywala został Federico Valverde. Zawodnik Realu potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
1
2
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Miguel Gutierrez. Gutierrez kapitalnie zagrał zewnętrzną częścią stopy za plecy obrońców. Do piłki dopadł Modrić i wykorzystując zawahanie obrońcy uderzył z pola bramkowego do siatki. 0:1!

11
14'

Po dograniu z kornera Nacho uderzył głową obok bramki.

1
1
14'

Dośrodkowanie do Benzemy, ten uderzał głową z pięciu metrów, ale Rui Silva zdołał wybić piłkę na korner!

3
2
1
12'

Wciąż aktywniejszy Real Madryt, ale jakość ataku dość mizerna.

1
9'

Rodrygo Goes uderzał lewą nogą sprzed pola karnego, jednak bardzo daleko od bramki.

1
8'

Atak pozycyjny Królewskich. Jednak wciąż bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

5'

Gospodarze bardzo spokojnie, jeszcze bez zagrożenia pod bramką Realu Madryt.

2'

Real Madryt w ataku pozycyjnym. Królewscy szukają miejsca do dośrodkowania.

21:28

Mecz poprowadzi Jesus Gil Manzano.

1
21:27

Kończymy 36. kolejkę La Ligi. Real Madryt chcąc zdobyć mistrzostwo musi pokonać Granadę.