2
1
2
89'

Do ławki rezerwowych Realu dotarła właśnie informacje, że Atletico prowadzi z Osasuną 2:1.

5
5
3
5
15
88'

Mądrość Hazarda, który dał się sfaulować przeciwnikowi. Real kradnie cenne sekundy.

9
5
1
1
3
87'

Real Madryt utrzymuje się przy piłce i trzyma Athletic daleko od własnego pola karnego.

9
7
3
2
84'

A tymczasem Atletico doprowadziło do wyrównania w spotkaniu z Osasuną. Będą jeszcze emocje w tej kolejce.

3
2
2
2
9
83'

Kapitalne dośrodkowanie w pole karne Realu, po którym tuż obok bramki główkował Mikel Vesga!

2
3
1
2
3
81'

Dziesięć minut do końca spotkania. Athletic nie za bardzo wie, jak odpowiedzieć po stracie gola. Real wydaje się kontrolować wydarzenia na boisku.

5
3
2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia.

2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Inigo Martinez.

1
78'

Tymczasem Atletico przegrywa z Osasuną! Real Madryt bardzo blisko tytułu mistrzowskiego!

5
5
6
4
77'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Eden Hazard.

75'

Villalibre miał kapitalną okazję na piątym metrze, ale źle trafił w piłkę, w efekcie czego oddał niecelny strzał. Niezrozumiałe gapiostwo defensywy Realu w tej sytuacji.

1
74'

Trochę chaosu w defensywie Królewskich, ale ostatecznie dobrze we własnym polu karnym zachował się Odriozola.

3
1
72'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oihan Sancet. Wchodzi: Ibai Gomez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oihan Sancet #16
1
72'

Athletic Bilbao. Schodzi: Unai Vencedor. Wchodzi: Unai Lopez.

Unai Vencedor #27
1
1
1
1
2
69'

Sędziowie sprawdzali jeszcze na wozie VAR czy będący na pozycji spalonej Benzema dotknął piłki, ale nic takiego nie miało miejsca. Bramka została uznana.

10
2
1
1
68'

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Casemiro.

Krótko rozegrali rzut rożny goście. Mieliśmy lekkie zamieszanie w polu karnym, ale wreszcie piłka trafiła pod nogi Casemiro, który zagrał płasko wzdłuż "szesnastki", a stojący na dalszym słupku Nacho tylko dostawił nogę. Real Madryt na prowadzeniu!

Real Madryt
33
18
4
7
9
67'

Dośrodkowanie Asensio z lewej strony, ale w efektowny sposób wybija piłkę Yeray Alvarez.

2
2
2
65'
62'

Zablokowany strzał Benzemy i będzie kolejny rzut rożny dla Realu.

5
1
2
61'

Casemiro trafia w poprzeczkę po strzale głową! To mogła być akcja na wagę mistrzostwa!

4
1
3
60'
57'

Co za uderzenie Modricia! Potężna próba Chorwata z trzydziestu metrów i świetnie broni Simon!

2
1
2
55'

Kiepskiej jakości dośrodkowanie Modricia z rzutu rożnego i kolejny raz bez problemu oddalają zagrożenie gospodarze.

1
55'

Kolejny rzut rożny dla Realu. Rozkręcił się w ostatnich minutach Vinicius.

1
53'

Athletic miał szansę na wyprowadzenie kontrataku, ale Dani Garcia trochę się pospieszył z długim podaniem i Militao wyjaśnił całą sytuację.

1
53'

Dośrodkowanie Modricia, po którym jednak skiksował Rodrygo.

1
1
1
52'

Groźny strzał Viniciusa z narożnika pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy Athletiku i będzie rzut rożny dla gości.

1
1
1
50'

Sytuacyjny strzał Inigo Martineza z dalszej odległości, ale obrońca gospodarzy pocelował w trybuny.

1
48'

Atletico do przerwy remisowało z Osasuną, więc w tabeli nic się nie zmienia. Tymczasem Real jest w poszukiwaniu pierwszego dziś gola.

47'

Militao najwyżej wyskoczył w polu karnym po dośrodkowaniu Modricia, ale uderzył nad poprzeczką.

1
46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

1
17:54

Piłkarze wracają na boisko.

1
43'

Groźny strzał Berenguera z rzutu wolnego, rzucił się Courtois, ale piłka przeleciała dobry metr obok słupka.

2
2
1
40'

Dośrodkowanie Viniciusa, po którym piłka leciała bardzo wolno i Simon nie miał problemów z interwencją.

1
1
2
4
39'

Ładna, dwójkowa akcja Rodrygo z Viniciusem środkiem boiska, ale ostatecznie wybronili się gospodarze.

5
1
2
37'

Seria dośrodkowań w pole karne Athletiku, ale nie przyniosły one żadnych korzyści. Po chwili prostopadłego podania szukał jeszcze Casemiro, lecz na spalonym był Benzema i nawet nie ruszył do piłki.

2
2
1
1
1
35'

Przedzierał się prawą stroną Rodrygo, minął już Balenziagę, który dodatkowo stracił równowagę, ale po chwili nie popisał się Brazylijczyk, któremu zbyt daleko odskoczyła piłka.

2
1
1
1
34'

Wybijają piłkę gospodarze, ale tylko na moment. Ta momentalnie wraca pod nogi zawodników Realu.

2
1
1
3
33'

Inigo Martinez wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Rodrygo.

1
1
1
31'

Kolejny raz zawodnik Realu Madryt upadł w polu karnym. Dośrodkowywał Modrić, a po chwili z murawą zapoznał się Benzema. Sędzia uznał, że i w tym przypadku nie doszło do złamania przepisów.

4
29'

Sędziowie po analizie powtórek postanowili, że decyzja zostanie podtrzymana. Nie ma rzutu karnego.

2
7
28'

A jednak mamy jeszcze interwencję VAR.

2
27'

Po centrze Odriozoli ręką we własnym polu karnym zagrywał jeden z zawodników Athletiku, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

1
6
26'

Kąśliwe dośrodkowanie Modricia z lewej strony, ale zaskakująco bierny był w polu karnym Benzema i nie zaatakował piłki. Pewna interwencja bramkarza.

1
1
1
24'

Tempo meczu nie jest zbyt duże. Przypomnijmy - tylko zwycięstwo urządza dziś zespół Realu. W przeciwnym razie Królewscy mogą pożegnać się z marzeniami o mistrzostwie Hiszpanii.

2
23'

Dośrodkowanie w pole karne Realu, ale Gutierrez spisał się znakomicie i w ostatniej chwili uprzedził Berenguera.

2
1
20'

Valverde zobaczył, że bramkarz Athletiku wyszedł daleko przed swoją bramkę, pokusił się o uderzenie z kilkudziesięciu metrów, ale zabrakło mu trochę precyzji.

3
1
1
18'

Vinicius wdał się w drybling z lewej strony, ale nie udało mu się wejść w pole karne. Na razie defensywa Athletiku spisuje się bez zarzutów.

1
16'

Kwadrans gry za nami. Optyczna przewaga Królewskich, ale niewiele z niej wynika.

1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Berenguer. Za przerwanie kontrataku.

2
14'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i pewnie łapie piłkę Courtois.

1
1
13'

Nacho faulował Inakiego Williamsa i gospodarze będą mieć rzut wolny z bocznego sektora boiska.

2
11'

Efektowna, choć trochę chaotyczna i szczęśliwa akcja Odriozoli. Wejście w pole karne, wyłożenie piłki Viniciusowi, który jednak skiksował. To najlepsza szansa dla gości.

1
1
1
1
9'

Real zdecydowanie przejął inicjatywę w tym meczu.

2
8'

Długo rozgrywali akcję goście, jednak w końcowej fazie kompletnie nieudanym zagraniem na prawą stronę popisał się Modrić. Chwila oddechu dla defensywy Athletiku.

1
1
6'

Nieudane dośrodkowanie Viniciusa, a i tak w polu karnym był osamotniony Benzema, więc powodzenie tej akcji było niewielkie.

1
1
5'

Kłopoty Simona, który nieudolnie próbował kiwać we własnym polu karnym. Na jego szczęście w porę nie zorientował się Benzema.

1
3'

Na razie praktycznie cały czas przy piłce utrzymują się gospodarze.

2'

Rodrygo faulował rywala i Athletic miał rzut wolny. Po dośrodkowaniu Balenziagi faulowany był jednak jeden z obrońców Realu i niebezpieczeństwo zostało zażegnane.