2
3
90+5'

Gol! Strzelił Maxime Lopez. Asystował mu Rogerio.

Akcja indywidualna przeprowadzona przez filigranowego pomocnika. Maxime Lopez zbiegł z lewego skrzydła w pole karne Napoli i pokonał swoim uderzeniem Davida Ospinę. 2:0 dla Sassuolo na Stadio San Paolo! Maurizio Mariani jeszcze sprawdził czy kilkadziesiąt sekund wcześniej nie było przewinienia na Victorze Osimhenie w polu karnym Sassuolo, ale bieg wydarzeń pozostał niezmieniony.

3
90+1'

Piłka w bramce US Sassuolo. Kostas Manolas dobił z bliska uderzenie Victora Osimhena, które zostało obronione przez Andreę Consigliego. Nie ma gola z powodu spalonego.

1
1
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Bourabia za faul na Mario Ruim.

89'

Szansa na gola Napoli po faulu Pedro Obianga na Fabianie Ruizie blisko pola karnego Neroverdich. Wrzutka Piotra Zielińskiego z rzutu wolnego była beznadziejna i wylądowała w koszyczku Andrei Consigliego.

1
1
88'

US Sassuolo. Schodzi: Giacomo Raspadori. Wchodzi: Marlon Santos.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Giacomo Raspadori #18
84'

Wymiana podań z udziałem Piotra Zielińskiego na obrzeżach pola karnego przyjezdnych. Po interwencji Kanna Ayhana z konfrontacji z Kalidou Koulibalym sędzia przyznał Napoli korner. Ogromna liczba stałych fragmentów gry mają Azzurri, ale nic z tego nie wynika.

1
1
1
81'
80'

US Sassuolo. Schodzi: Mert Muldur. Wchodzi: Georgios Kyriakopoulos.

Georgios Kyriakopoulos #77
Mert Muldur #17
1
1
80'

Rozegranie Napoli na prawym skrzydle. Piłka została ostatecznie wycofana przed pole karne do Mario Ruiego, którego uderzenie z dystansu było wyraźnie niecelne. Andrea Consigli nie musiał interweniować.

1
1
1
75'

Pozostał kwadrans obu zespołom do końca podstawowego czasu. US Sassuolo pograło na utrzymanie w centralnej części boiska i wymianą krótkich podań sprowokowało do przewinienia Tiemoue Bakayoko.

1
1
73'

Seria rzutów rożnych Azzurrich. Po pierwszym dośrodkowaniu Kalidou Koulibaly strzelił niecelnie, po drugim interweniował Vlad Chiriches, a po trzecim Kostas Manolas główkował prosto w Andreę Consigliego.

2
1
70'

SSC Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Mario Rui.

70'

SSC Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Eljif Elmas.

70'

Napoli będzie atakować w pozostałym do końca spotkania czasie. Podopieczni Gennaro Gattuso mają jeszcze sporo czasu na wyrównanie, a nawet zdobycie prowadzenia, ale na razie ich skuteczność jest katastrofalna.

2
68'

US Sassuolo. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Gregoire Defrel.

Hamed Junior Traore #23
1
66'

Koszmarne wykończenie Driesa Mertensa. Znalazł się sam w pobliżu bramki Neroverdich i po wrzutce miał za zadanie pokonać uderzeniem z bliska Andreę Consigliego. Pudło!

2
1
64'

Napoli na połowie przeciwnika, a zbudowani swoim prowadzeniem podopieczni Roberto De Zerbiego nie pozwalają na niebezpieczną odpowiedź. Na dodatek nieostrożny Hirving Lozano dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

2
62'

Manuel Locatelli trafił na 1:0! Sassuolo na prowadzeniu.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas za faul na Manuelu Locatellim.

59'

Gol! Strzelił Manuel Locatelli.

US Sassuolo na prowadzeniu na Stadio San Paolo. Manuel Locatelli wykonał skutecznie rzut karny przyznany za faul Giovanniego Di Lorenzo na Giacomo Raspadorim. Pewne uderzenie w środek bramki wymanewrowanego Davida Ospiny. Gospodarze mają kłopot.

13
8
1
3
57'

Będzie jedenastka!

2
2
57'

Sędzia zastanawia się, czy będzie rzut karny za faul Giovanniego Di Lorenzo na Giacomo Raspadorim.

1
1
54'

Victor Osimhen w polu karnym przeciwnika. Uderzenie napastnika Napoli zostało zablokowane przez Gianmarco Ferrariego i gospodarzom udało się wypracować wyłącznie korner. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki główkował Kalidou Koulibaly ponad poprzeczką w bramce Andrei Consigliego.

2
1
51'

Ponownie za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Dries Mertens i tym razem przebił się ze swoim uderzeniem poza mur Sassuolo. Na linii zachował się czujnie Andrea Consigli i efektowną interwencją nie pozwolił Belgowi na zdobycie prowadzenia dla Napoli.

2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za faul na Victorze Osimhenie.

49'

Victor Osimhen marnuje sytuacje podbramkowe. Napastnik Napoli wyprzedził niezgrabnie interweniującego na przedpolu Andreę Consigliego, ale swoim sytuacyjnym uderzeniem głową nie przymierzył pod poprzeczkę w bramce Sassuolo.

1
48'

David Ospina postanowił zyskać kilkanaście metrów i wybiegł z futbolówką pod nogami poza własne pola karne. W drugiej połowie Kolumbijczyk zdał już jeden egzamin na poziomie średnio zaawansowanym i obronił uderzenie z ostrego kąta.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa na Stadio San Paolo. Tym razem od środka US Sassuolo, które w pierwszej części miało przewagę pod względem posiadania piłki, ale jednocześnie nie oddawało wielu strzałów celnych.